kışın okunacak yeni nesil türk yazarlardan önerisi olan var mı?

Eski dönem sayılır mı bilmem.. Sabahattin Ali diyorum.. Tüm kitapları.. Bir de Orhan Pamuk'un ilk kitapları.. Murat Menteş de çok kafa yapıyor ama özel bi seven kitlesi var herkes beğenmiyor bence bi bakın ben beğendim.

Mesela kürk mantolu madonna kışın okunacak bir kitap

Çünkü mantosu var demek ki kış kitabı:ruh:

Yazık o kitabın da çekeceği çile varmış:)
Kitabı neden eleştiriyorlar gerçekten anlamıyırum tavsiye olarak elif şafak havanın üç kızı aziz Nesin yaşar ne yaşar ne yaşamaz güzeller

Normalde konunun yeri burasi degil diye hemen kiblerdim. Ama ornek olmasi acisindan kalsin bence :KK66: Kitap gibi derdimiz olsun.

Ben kitap okuyan biri degilim, keske olsam. Vakit buldukca internetten makale vs okuyorum ama ayni zevki vermiyor. Sizden ozenip belki bu kadar vakitsizlikte kitaba vakit ayiririm.

Kitabı neden eleştiriyorlar gerçekten anlamıyırum tavsiye olarak elif şafak havanın üç kızı aziz Nesin yaşar ne yaşar ne yaşamaz güzeller

Kitabi elestirmiyorlar zaten internette Funda Ozkalyoncu Kurk Mantolu Madonna diye videolardan aratip izleyin, ne demek istediklerini anlarsiniz.

Ben bu kitabi okudum deyip, yorumlamaya kalkip, attigi seyleri de tutturamayinca rezil olan bi hanimefendi vakasi. Ibretlik.

kislik degil 4 mevsimlik,turk yabanci karisik onerilerim
murathan mungan yuksek topuklar
khaled hosseini bin muhtesem gunes,ve daglar yankilandi,ucurtma avcisi
orhan pamuk benim adim kirmizi(benim icin en mistik havasi olan roman)
elif safak baba ve pic

güzel bi kitap aslında bir gecede okunabilecek türden:)
En sevdiğim kitaplardan kendisi , hatta galiba birinci sıra. Eşim kitap okumaz sevmez ama bunu okumasını o kadar istedim ki araba ile uzun yol yolculuğumuzda ben okudum eşim arabayı sürdü dinleyerek :KK48:

Nasıl olur da bilmez okumaz tvde programı yapan insanın hiç değilse ön araştırması olmaz:KK64:

ay neydi o kadının adı yahu ..
madonnayı kim oynayacak demişti.

İşte video bu:olamaz:

Not: Kitap şahane kesinlikle tavsiye ediyorum

Yeni nesil değil ama Osman Aysu- Uzun Gece kitabını tavsiye ederim, gizemli bi kitap bence kışın okumalık :anneadayı:

Ayşe Kulin Tutsak Güneş

Yarısındayım ama enteresan güzel bir kitap.Tavsiye ederim.Türkiye'de yaşayan herkes okumalı

Zülfü Livaneli'nin kitaplarını da severim

X