Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

ben youtube dekini 20 defa dinliyorum hiççç ara vermeden ...yanlış mı yapıyorumm? ara vererek mi dinlenecek anlamadım

ben youtube dekini 20 defa dinliyorum hiççç ara vermeden ...yanlış mı yapıyorumm? Ara vererek mi dinlenecek anlamadım

canım gunun farklı saatlerınde dınlenecek ama eger ıstersen formda telkın var o daha etkılı onu dınle bundan cok daha etkılı ve kalıcı bunun dolgunluugu gerı gecıyo cm olarak kalıyo sadece

buyudugunu gor yaglandıgını cnm 8 saat bıle dınlersın benden soylemesı

inşallah cnm sen uzun süredir yapyrsun galiba büyüme kaç cm oldu yarın başlycgm bende 22 mayısda 85 cmi görsem yeter bana boyum ve kiloma göre 85-90 arası normal senin melodi de etki etti tşk ederim canım

inşallah cnm sen uzun süredir yapyrsun galiba büyüme kaç cm oldu yarın başlycgm bende 22 mayısda 85 cmi görsem yeter bana boyum ve kiloma göre 85-90 arası normal senin melodi de etki etti tşk ederim canım

cnm cm olarak aynı ama dolgunluk cok fazla aslında ıkı cm sanırım cunku 98 cmdı kuculdu bı ara suan yıne 98 cm ama dolgunluk ve yaglanma olunca gogus tam gogus oluyo ıste Yoksa bos bos cm lerın bı onemı yok benım 12 gun oldu telkını dınlemeye basladıgım cnm yırmı gunde baya bı dolgunluk elde edebılırsın cnm keske dıger melodıyle vakıt kaybetmeseydın cunku onun dolgunlugu gıdıyo gerı

onu ben daha önce yapmıştım bende sarkıklık da var sık kilo alıp vermemden dolayı inşallah toparlar gelişmelerden haberdar ederim sğl cnm

cnm ıstersen 10 gun bunu dınle sonrada parfaıtın hazırladıgı telkını dınlersın

bende aynen böyle yapmayı düşünüyorum ... parfaıtın ki geçicii mi kalıcı mı 21 gün sonra ayrıntılı yazarsan sevinirz... 21 gün ara vermeden yapmak lazım mış çünkü ..... inşallah kalıcı olurrrrr

Kızlar merhaba. Melodiyi 21 gün dinlemek gerekiyormuş.Sen 10 gün dinlemişsin. 21'e tamamlasaydın keşke. Belki etkisi yani dolgunluğu daha kalıcı olurdu.
geçici değil cnm büyümesi kalıcı fakat dolgunluk biraz gidiyor ben yaptım 10 gün dinledim 3 cm büyüdü şimdi diğerini dinlycgm

canım kalıcı oldugunu dusunmemızın nedenı yaglanma oluyo goguslerımızde o yuzden sıslık degıl yanı tabıkı yazarız ancak 21 gun sonunda bılınc altı bunu kodluyomus ve buyume dınlesende dınlemesende ıstedıgın dusundugun boyut her ne ıse ona ulasana kadar buyume devam edıyomus yanı 21gun sonunda buyume bıtmıyo sadece dınleme surecı ama ben bır ay dınlemeyı dusunuyorum tabı gelısmelere baglı ıstedıgım sonuca bır aydan once ulasırsam bırakırım dınlemeyı
[ı]kızlar merhaba. Melodiyi 21 gün dinlemek gerekiyormuş.sen 10 gün dinlemişsin. 21'e tamamlasaydın keşke. Belki etkisi yani dolgunluğu daha kalıcı olurdu.[/ı]:
kızlar lutfen karıstırmayın ıkısı baska baska seyler :26: 10 gunde 3cm bu japon bır bılım adamının bulusu cep telefonu melodısı olarak gecıyo ancak telkın farklı 21 gun dınlencek olan telkın melodı degıl telkını bu sıtede bır arkadasımız kendısı yapmıs ve bızlerle de paylasdıbır karısıklık oluyo sanırım bu ıkısı arasında

Selam.Karıştırmadım cnm. Haklsın karıştırmışım gibi görünüyor ama ben Melodiyi kastetmiştim zaten. Netten araştırdım, bu melodiyi dinleyen japon bi kızı gösterdiler. Öncesi ve sonrası ve ordada 21 gün sonrasını gösterdiler. Yani o melodi içinde 21 gün geçerli. Buda bilinçaltıyla ilgili olduğu için demekki anca bilinçaltına yerleşiyor ve 21 gün sonra asıl etki başlıyor.

yok cnm ben onuda 20 gunden fazla dınledım nerdeyse ama etkısı en fazla 4cm oldu 3 cm ılk on gunde 1cm de sonrakı on gunde cnm ve dolgunlukda gectı gerı sadece cm kaldı o yuzden telkının cok daha etkılı oldugunu dusunuyorum cnm cunku yaglanma oluyo sıslık degıl kalıcı olacagını dusunyorum

O kızı ve etkilerini nereden görebiliriz link eklermisin canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…