Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

kızlar ben de bu themra dan alıcam en kısa zamanda çok merak etim. deneyimlerimi yazarım hatta işe yararsa başlık açarım takip edin :)

bende aldım kullanıyorum her 2 günde 1 sanırım biraz farkediyo günde 2 kere kullanışlsa daha çok işe yarayabilir ben dudaklarımada sürüyorum gayet belirginleştirdi

Kızlar bu yağı düzenli kullanmasamda arada bi kullandım ve göğüs ve dekolte bölgemde acayip sivilcelenme yaptı. En son 3 hafta önce kullandım hala sivilceleri çekiyorum. Kese felan yaptım peeling yaptım biraz iyi geldi. İlk sürdüğüm an zaten sivilce yapmıştı geçer diye düşündüm daha beter oldu. Diyeceğim şu yağı sürdükten sonra alkolsüz tonik gibi bişeyle silin belki sivilce olmasını engeller. Ayrıca kokusuda benim birazcık mideme yaramadı hatta kokusu kıyafetlerime sindi. Kaynarda bile yıkadım renklileri ama çıkmadı sonunda çöpe attım hem kıyafetleri hemde yağı. Dolayısıyla bende işe yaradımı yarmadımı yorum yapamicam.

selam arkadaşlar bu ürün ilgimi çekti almak istiyorum ama izmirde nereden alabilirim yardımcı olabilir misiniz aktara gidip sormaya çekiniyorum da olan bir yerden direk alayım

selam kızlar ben yağı aldım 20gün kullandım ama bende bi fark olmadı kötü kokmaktan başka, heleki bu yaz sıcaklarında ne kokusu çekilir nede vıcıklığı kullanmak isteyen denesin muhakkak herkesin bünyesi farklı ama bana etki etmedi. Telkini dinlicem şimdi onu denemek istiyorum kendinize iyi bakın bye bye

Merhaba kızlar bnde aynı konudan sikayetçiyim . Ne denediysem kalıcı bi çözüm bulamadım . Şu bahsedilen telkinede ulaşamadım verdiğiniz linkleri açamıyorum çünkü biriniz bana msnden gönderebilir mi ? Birde ben muğlada yasıyorum bu yağı bulabileceğim bi yer var mı ? Yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhaba verdiğim linkde iletişim telefonundan arayıp sorabilirisin bence yaşadığın şehirde herhangi bir aktarda felan satılıyormu diye. Kolay gelsin.

telkini yollayabilirim sana

kızlar içerisinde kayısı yağı demişsiniz epilasyon yaptırdığım doktorum demişti.. unutmam kayısı yağı tüylenme yapar demişti..birde göğüsteki kıllarla uğraşmayalım .kaş yapayım derken göz çıkarmaktan korkuyorum yaaaa:44:

Bişey diil cnm. Hadi inşallah işe yarar. Haberdar et bizi gelişmelerden. İşe yararsa bende tekrar denerim iğrençççççç kokusuna rağmen.

bugn themra göğüs şekillendirici bakım yağını aldım nasıl uyguladığınızı bana anlatr mısınız detayla şekillldeee :) çok heycan yaptımmm :)

Kizlar istanbulda sirinevler de bir aktarda varmis simdi almaya gidiyoru
Ses telkinide 3 gunum tam yirmi kez dinlemiyorum herhalde ondan etki etmiyor gidiyim geliyim Ben farkli yontemlerle buyuttum dumduz du benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…