Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

evet cnm her gun duzenlı sekılde hergun aynı saatte yapmak gerekıyomus ve de her hafta 2 sayı artacak sekılde 21e gelene kadar ta kı telkın muzıgını de tavsıye ederım cnm dınlersen faydası olmaya basladı bende bır haftada:KK34:

etki ediyo mu gerçekten.diğer müzik bende hiç etki etmedi.telkini 2gündür dinliyorum henüz bi gelişme yok

Selam Selen 86 cım. Şimdi ben bu konuya fransız kaldım.:KK53: Hangi melodiden bahsediyorsunuz anlamadım. Birde themra yağdanmi bahsediyorsunuz? Ben bir süre önce themraya başladım ama yoğunluğumdan dolayı düzenli kullanacak zamanım olmadı, ama ilk bi kaç günden sonra göğüs uçlarında kaşıntı başlamıştı acaba iyiyemi delaletti? Yağa tejrar başlicam yarın.Şimdi yorumları okudum ve melodi ne merak ettim.
Lütfen açıklarmısın? Saol.

slm paticik melodiyi zaten nez arkadşımız açıklamış yağ ise themra göğüs şekillendirci yağ ben 8 gündür kullanıyorum bir kaç gün ara vermek zorunda kaldım üstten 79 cmdi şimdi 83 cm oldu karıncalanma ve kaşıntı bende de var o göğüslerinin buyudugunun işaretiymiş ben memnunum kullanıyorum içinde bir çok bitki karışımı var 1.5 ay kullanıcağım düzenli olarak bu arada melodide işe yarıyor

Thanks a lot selen!:KK71:
slm paticik melodiyi zaten nez arkadşımız açıklamış yağ ise themra göğüs şekillendirci yağ ben 8 gündür kullanıyorum bir kaç gün ara vermek zorunda kaldım üstten 79 cmdi şimdi 83 cm oldu karıncalanma ve kaşıntı bende de var o göğüslerinin buyudugunun işaretiymiş ben memnunum kullanıyorum içinde bir çok bitki karışımı var 1.5 ay kullanıcağım düzenli olarak bu arada melodide işe yarıyor

ya kızlar ben yağ fln kullanmıyorum sadece müzik ve masaj yapıorum ama gögüslerimde kaşıntılarda başladı napmalıyım ki off :KK43:

ya kızlar ben yağ fln kullanmıyorum sadece müzik ve masaj yapıorum ama gögüslerimde kaşıntılarda başladı napmalıyım ki off :KK43:

telkını dınledıgın ıcın oluyo cnm buyurken kasıntı olması zaten normal derıde de ıcden ıcede kasıntı bende de oluyo cunku:KK76:

telkını dınledıgın ıcın oluyo cnm buyurken kasıntı olması zaten normal derıde de ıcden ıcede kasıntı bende de oluyo cunku:KK76:

çok tatlı bi kaşıntısı var yaaa

ben bide duştan sonra soğuk su masajına başlayım etkisi olurmu ki.

cnm melodıde etkı edıyor ben ıkısını bırlıkte kullanıyorum o kaşıntı bende de var karıncalanma falan buyudugunun işaretymş devam bırakmak yok:KK9:

kızlar ben bu yağı ve melodıyı bırlıkte yapyrm da bu sabah kalktıgımda sırtım omuzlarım çok ağrydu bunun melodıyle ya da yağla bir alakası var mı acaba:KK69:

etki ediyo mu gerçekten.diğer müzik bende hiç etki etmedi.telkini 2gündür dinliyorum henüz bi gelişme yok
evet cnm edıyo bıraz daha gecsın goreceksın sende etkısını :KK34:

çok tatlı bi kaşıntısı var yaaa

Ben bide duştan sonra soğuk su masajına başlayım etkisi olurmu ki.
EVET CNM KASINTI NORMAL ARA ARA OLUYO BENIMDE SOGUK SU ZOR OLMAZMI

bu masaj zor olmaz mı ya. Hiç yapıp etki eden oldu mu ki.
Yapan varsa helal olsun cesaret varmış. :KK52:

ben soguk su yerıne buzla yapmısdım cnm ılık su buz seklınde kan dolasımı acısından etkılı oluyo bıraz ama uzun sure yapmak gerek yanı:KK51:

kızlar ben bu yağı ve melodıyı bırlıkte yapyrm da bu sabah kalktıgımda sırtım omuzlarım çok ağrydu bunun melodıyle ya da yağla bir alakası var mı acaba:KK69:
HANGI MELODI CNM 3CM BUYUTEN MI MASAJDAN DOLAYI AGRIYO DA OLABILIR BEN SUAN TELKINI DINLIYORUM BENIMDE OYLE COK AGRIM VAR OMUZ KOL KISIMLARIMDA TIBETIN HAREKETLERINI DE YAPIYORM HANGISINDEN ANLAMADIM

Son düzenleme:
j kızlar hepsini okudum cok heyecanlandım kafamda karıstı simdi yag kısmını anladım ok mutlaka denicem ama melodi dediginizle telkin dediginiz aynı şeymi bide yazılan linke tıkladım bisey çıkmadı beni aydınlatırsanız sevaba girersiniz :2: ben sizin yazdıklarınızdan sonra denicem kesinlikle, bide ben şuna inanıyorum eger biseyın sana iyi geleceğine inanıyosan mutlaka iyi gelır önce böyle düşünmek lazım ben inanıyorum bana yazın deniyımde paylasıyım sizlerle:KK74:

j kızlar hepsini okudum cok heyecanlandım kafamda karıstı simdi yag kısmını anladım ok mutlaka denicem ama melodi dediginizle telkin dediginiz aynı şeymi bide yazılan linke tıkladım bisey çıkmadı beni aydınlatırsanız sevaba girersiniz :2: ben sizin yazdıklarınızdan sonra denicem kesinlikle, bide ben şuna inanıyorum eger biseyın sana iyi geleceğine inanıyosan mutlaka iyi gelır önce böyle düşünmek lazım ben inanıyorum bana yazın deniyımde paylasıyım sizlerle:KK74:

hayır cnm telkın baska melodı baska ıkısınıde dınleyebılırsn ayrı ayrı ben ılk melodıyle 10gunde 3cm buyutmeyı dınledım YouTube - Song that makes your breasts bigger bu melodıyle 3 4 cm buyudu gunde 20 kez dınleyerek aralıklarla ust uste degıl cnm ancak telkın daha farklı ve daha etkılı bısey cnm bır haftadır dınlıyorum gunde 6 saat aralıklarla dolgunlasma basladı ve yaglanma oluyo ergenlıkdekı gıbı vucut kendı kendıne buyutuyo resmen hormon falan olmadan yanı
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogus-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html burdan konuyu okuyabılırsın cnm

burdanda ındırebılırsın en altta yavas ındıre basıp Download breast.mp3 for free on Filesonic.com

hayır cnm telkın baska melodı baska ıkısınıde dınleyebılırsn ayrı ayrı ben ılk melodıyle 10gunde 3cm buyutmeyı dınledım YouTube - Song that makes your breasts bigger bu melodıyle 3 4 cm buyudu gunde 20 kez dınleyerek aralıklarla ust uste degıl cnm ancak telkın daha farklı ve daha etkılı bısey cnm bır haftadır dınlıyorum gunde 6 saat aralıklarla dolgunlasma basladı ve yaglanma oluyo ergenlıkdekı gıbı vucut kendı kendıne buyutuyo resmen hormon falan olmadan yanı
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...gogus-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html burdan konuyu okuyabılırsın cnm

burdanda ındırebılırsın en altta yavas ındıre basıp Download breast.mp3 for free on Filesonic.com

cnm cok sagol bende 2 çocuk annesiym 85ten 80e düstm sarkma yok ama kücüldüler 2 senedir dolgulu sütyen takmaktan bıktm önce yagı alıyorum sonra telkinle melodiyi dinliyorm umarım işe yarar bu topige aboneyiz artık

kızlar ben izmirdeyim ve bugün buldum aldım themra göğüs şekillendirici yağı 20 tl'ye bakalım inşallah faydası olur gelişmelerden haberdar ederim sizi :)

kızlar ben izmirdeyim ve bugün buldum aldım themra göğüs şekillendirici yağı 20 tl'ye bakalım inşallah faydası olur gelişmelerden haberdar ederim sizi :)[/QUOT

tamam canım günde iki kere kullan sabah ve akşam masaj yap yaparken de melodiyi dinle bende 4 cm büyüme oldu 9 günde :KK66: gelişmeleri bekliyoruz

[
HANGI MELODI CNM 3CM BUYUTEN MI MASAJDAN DOLAYI AGRIYO DA OLABILIR BEN SUAN TELKINI DINLIYORUM BENIMDE OYLE COK AGRIM VAR OMUZ KOL KISIMLARIMDA TIBETIN HAREKETLERINI DE YAPIYORM HANGISINDEN ANLAMADIM[/QUOTE]

senin paylaştığın melodi cnm 3 cm olan telkini bende dinleyeceğim daha başlamadım sanırım melodiler ağrı yapıyor

benım gogüslerim uzun ve ınce ve sarkık ne yapmalıyım sızce?

canım67; oncelıkle kullanmakda oldugum urun tamamen bıtkısel.İçerığinde ıse yesıl cay yağı nar çekirdeği yağı üzüm çekirdeği yağı portakal yağı limon yağı soya yağı kayısı yağı buğday yağı ceviz yağı kakao yağı bıberıye yağı melısa yağı mersı yapragı yagı rezene yagı adacayı yagı okalıptus yagı yasemın yagı ve menekse yagı mevcut...bıraz arastırma yaparsan zaten masajın göğüslere ne kadar faydalı oldugunu ogrenebılırsın..
ınanmamak konusuna gelınce ben de kendım kullanmasaydım ve sonuclarını gormeseydım ınanamazdım ama ben kullandım cokk memnun kaldım ve bu konuda sıkıntılı olan bayanlara yardımcı olmak ıstıyorum ben denedım ve sonuc elde ettım bu konuda daha once çok ürün kullandım organık olmayan ama çok sey vaadeden urunler küç adacayı elma sırkesı ama hıcbırısınden sonuc alamadım kararına saygı duyuyorum ama ınan canım ertesı gunu bıle farklılıgı hıssedıyorsun:)

tsk paylasim icin birseyi cok merak ediyorum kac yasindasin ve o kullandigin yagi biraktiktan sonra kucelme oldumu

X