Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

Kizlar istanbulda sirinevler de bir aktarda varmis simdi almaya gidiyoru
Ses telkinide 3 gunum tam yirmi kez dinlemiyorum herhalde ondan etki etmiyor gidiyim geliyim Ben farkli yontemlerle buyuttum dumduz du benim

FARKLI YÖNTEMLERLE BÜYÜTTÜN MÜ??? Nasıl yani hangi yöntemle büyüttün canım....

Ben ilk once corek otu yagini kullandim dolgunluk ve buyume gosterdi birhafta icinde masaj cok yapiyorum Ama daha sonra hergun adacayi ve rezene icmeye basladim adacayinin ve serbetci otunu da gogsume surdum deowell bant aldim cemen otu ile zyagini bir hafta beklettimm ewiii çokkk pis neden olsa bilee raziydimm cilek yagi aldimm kullandimm soguk dus ve beyaz kalip sabunla masaj yaptim en son bugun o yagi aldim o telkinide toplasan gunde on kez dinlemiyorum AMA sonunda dumduz olan goguslrim 86 suanda

-.1 ayvanın çekirdeklerinin jölesi
-.1 yaprak aloe vera jeli
-.2 kahve fincanı ginseng
-.1 yumurtanın akı
-.2 çorba kaşığı tuzlu su

Ayva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur. Çekirdeklerini süzün. Sıvısına bir yaprak aloe vera jeli katın. Yumurta akını karıştırarak ilave edin. Tuzlu suyu da ekleyin. Ginsengi yavaş yavaş karıştırarak katın. Önce herhangi bir yağla göğsünüze masaj yapın. Daha sonra tülbendin içine elde ettiğiniz bu karışımı yerleştirin. Sutyeninizin içine koyun. En az altı saat kalması lazım. Bu karışım göğüslerinizi besler ve büyütür.

Canım bunu nerden buldun ? Bide ne kadar süre yapıyoruz bu uygulamayı ?

kızlar 12 gündür kullanıorum azıcık bir dolgunluk ve büyüme var bakalım kutu bittiğinde sonuç nasıl olcakkk :):)

kaçtı da 86 oldu canm ve ne kadar sürede:)

Vallahi bir senedir ugrasiyorum AMA toplasan biir Bucuk ay da oldu dun ne oldu bikini bakmaya gittim ordaki kiz fiziginiz cok guzel dedi AMA biraz gogsunuz kucuk deyince dunyammm basima yikildiii ://: ki bu buyumus haliiiiiii offff ya valla daha once olcmedim dumduzdu śöyle soylim eskiden 75beden alirdim icinde bir suru bosluk kalirdi simdi annemin 80 lik sutyenini takiyorum AMA genede kucuk kizlar hele benim uclari bile yokkkk (

canımm üzme kendinii bak büyütmüşsün ve eskiye göre çok daha güzel göğüslerin var takma o kadını senn göğüslerinde senin nazarın olsun :) keşke bende 80 takacak duruma gelsemm

69-79. inanmıyorum 75 le başladım bi hfta önce gerçekten olmadı yalnış ölçmüşümdür 76 dır.şu an 78.5 79 çok düzenli de hayıt içmedm.bn sdce hayıt deniyorum.dün bi demledm fazla kalmış çok acıydı başımı ağrıttı bnde korktum acp ters etki yptı mı die.nerdyse her ölçüşümde artıyo.kesnlikle bi deneyin kızlar.inşallah en azndan 75 i doldurur hatta hafif de taşsın şöle biraz seksi gözüksün askılı giyince belli olsun yani.. bu bizim de hakkımız diğil mi ama :)) takma cnm o kadınnı tam biraz önce anneme büyümeyi söledm dediki ona kadar senin vücudun da büyüyo ondandr .\ gel de bi tane çakma yaa sabır

canm üzülme sen boşver o kızı daha büyüdükçe ucu da belirginleşir merak etme:)

merhaba arkadaşlar bu gögüs konusunda her genç kızın sorunu var.ne olacak ne yaparız bilmiyorum yaşım 20 ama benden 3 yaş küçüklerin benden dolgun gögüsleri var.şaşırıyorum nasıl olur bu;( bikini giydigim zaman hiç hoş durmuyor ne yapıcam bilmiyorum .çözüm bulanlar lütfen paylaşsın çözümlerini

ben de 17 yaşındayım. aynı sorun vallahi. bikini giyiyorum iğrenç görünüyor. annemn de böyle. hani desem ki geç büyüycek o da biraz zor. ama böyle kalmak istmiyorm. napcazzz

mrb bu göğüs büyütmek için bir melodi varmış bn nette araştırdım ama bulamadım bulan varsa linkini paylaşabilirmi acaba

Themra göğüs şekillendirici bakım yağını bugün aldım şimdi sürdüm ve streç film ile göğüslerini sardım daha sonra yine yeni aldığım Aerofit Breast Beaut kemerimi taktım inşallah iyi sonuçlarla gelirim arkadaşlar gelişmeleri yazacağım :)

yağı bende yarın almayı planlıyorum umarım işe yarar. bende gelişmeleri yazmayı düşünüyorum belki yakın zamanda kullanan kişilerden bilgi almak isteyen arkadaşlar olabilir.
bundan önce çörek otu yağı kullandım. kullanırken işe yaradı ama ne zamanki bıraktım pıff diye eski haline döndü, üstüne birde gayet sert olan göğüslerim resmen jelibona döndü...
sonra mersin yağı kullandım, oda yine kullandığım süre içinde sertleştirdi sadece. büyüme olmadı. kullanmayı bıraktım ve yine jelibona döndüm...
umarım bu yağ etkili olur.

yağı bende yarın almayı planlıyorum umarım işe yarar. bende gelişmeleri yazmayı düşünüyorum belki yakın zamanda kullanan kişilerden bilgi almak isteyen arkadaşlar olabilir.
bundan önce çörek otu yağı kullandım. kullanırken işe yaradı ama ne zamanki bıraktım pıff diye eski haline döndü, üstüne birde gayet sert olan göğüslerim resmen jelibona döndü...
sonra mersin yağı kullandım, oda yine kullandığım süre içinde sertleştirdi sadece. büyüme olmadı. kullanmayı bıraktım ve yine jelibona döndüm...
umarım bu yağ etkili olur.

Kızlaaar :)
En az 3 sendir bu dertle uğrasıyorum ne küçü kaldı ne çörekotu ne hayıtı neler neler aklınıza gelebilicek herseyi yaptım herseyii sonuc iki hafta sürmeyen gecici dolgunluk sonra puf.s artık psikolojimi bozmaya basladı yani anlatamam komplekse grdim göğsü olan arkadaslarımdan nefret etmeye basladım falan filan derken aradan 1 sene falan gecti vazgecmiştim 3 hafta kadar önce tesadfle tekrar girdim bu siteye yine umutlandım son kez deniyim dedim bu yagı aldım 1 hafta kadar her gece sürdüm acayp etki etti inanamadım hani göğslerimide anlatayım hani byle erkek gibiydim dersiniz ya abartısız ben öyleydim yemn ederim kimse yarısamaz yani bu konuda düm düz dü ya hiç mi çıkıklık olmaz nyse o kullandığım bi haftadan sonra acayp sivlce yaptıyağ gögslerimin arasında aldığm yere gittim kadına sordum bu ne byle diye hiç karsılaşmadm smdiye kadar cildin alerjk olabilir bırak bi süre olmz sa ara ver dedi sürmedm iki hfta kadar hala devam ediyo etkisi snmedi yani hatta braz dha dolgunlaştı diyebilirim ara ara sürdüğüm halde smdi 3 gün dür tekrar sürüyorum müths büyüdü styenimi dolduruyo nerdeyse 75i (hatrlatırım dümdüzdü sadece ucları belliydi) byle tas gibi sert oldu gögslerim içinde resmen tas var acıyo bide sürdüğüm ilk gnden beri bu büyüyo olduğuna işaret galiba tavsiye ederim yani hepinizee bi umut oldu gercejkten içime benm büyüyosa herkesin büyür o kadar yani kaybetmeyin umutları büyütücez inş memişlerimizi :) gelişmeleri yazıcam sürekli hadi kolay gelsin hepimize :)

Not:günde en az bir kerede nane çayı için, bildiğiniz naneyi atın kaynar suyun içine 10 dk demlensin sonra için buda östrojen seviyesini yükseltrmiş onuda içiyorum aklma geldikçe :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…