Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

Benimde devam ediyo sanki ama ölçmedim :)... Aslında her gün tam randımanlı dinleyemiyorum ben

[BSelam. İnanki okadar çok siteye girdimki o linki bulamam galiba malesef.Nez12 nin eklediği linkdeki kız galiba ama benim izlediğimde anlatılıyordu olay yani sadece müzik yoktu. Yinede tesadüfen bulursam eklerim linki yine.bb[/B]
O kızı ve etkilerini nereden görebiliriz link eklermisin canım?

kızlar bu yağlar allah korusun kanser falan yapmaz demi ya beni bi korku sardı nedense yani doğal yağlar sonuçta ama ne bileyim :s

Sevgili arkadaşlar sizlere birşey sormak istiyorum. Göğüs büyütme masajı konusunda aklım karışık. Dairesel hareketler uygulamak istersek dıştan içeriye doğrumu yoksa içten dışa doğrumu yapacağız? Bilmem anlatabildimmi? Yani göğüs avuç içindeyken önce başa doğru yukarı ve sonra merkeze doğru içermi, yoksa önce merkeze sonra başa doğru yukarı ve dışarıya mı? Birçok masaj tekniği okudum ama bazen farklı şeyler yazıyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim gerçekten,

Burada yapman gerekenler yazıyor bakabilirsin. =>> http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...s-masaji-teknikleri-resimli.html#post18366955

afrodit21'ciğim teşekkür ederim. Yalnız burdada her iki göğüs içinde saatin ters yönüne demiş. Benimde takıldığım nokta buydu zaten. Galiba sağ göğüs saat yönünde, sol göğüsde tersine olcak.Daha aşağıdaki resimden öyle anlaşışıyor en azından. Hayır Emek verip masaj yapmışken yanlış yapıpda dahada küçülmelerine neden olmim. Off ne kötü olurdu ama

Yani masajı her zaman dıştan içe doğru yapacasın canım. Her ikiside aynı olacak. Yanlış olmasın!

ne diye istedin şirinevlerde meydanın neresinde bi de kaç lira

ses telkiniyle göğüs büyütme konusuyla karışmış konuuu....
THERMA GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ YAĞI KULLANANLAR NERDESİNİZZ:82::82::82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…