Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kısa sürede daha dolgun göğüsler..

melodi işe yarıyor kızlar bende baya ama baya dolgunluk oldu ve geçicide değillll emin olun dinledim baya. 1 hafta ara verdim hala aynı dolgun dolgun duruolar =))

ben bir ara spor yapıyordum göğüslerim o yuzden küçüldü şimdilik yağ ve melodi iyi gidiyor 15 gün sonra ölçülerimi tekrar yazarım

melodi işe yarıyor kızlar bende baya ama baya dolgunluk oldu ve geçicide değillll emin olun dinledim baya. 1 hafta ara verdim hala aynı dolgun dolgun duruolar =))

evet cnm dğru benım 6. günüm bugün dolgunlastı fakat 10 gunden snra ara verip tekrar başlasak dinlemeye etkılı olur mu yıne acaba

evet cnm dğru benım 6. günüm bugün dolgunlastı fakat 10 gunden snra ara verip tekrar başlasak dinlemeye etkılı olur mu yıne acaba

oluyor neden olmasın aynı sızılar ağrılar başlarsa melodi etki edio hala demektir. ben bgn bşladım sızılarımda başladı.

ben kullanıyorum cnm mavilayda arkadaşımız kullanıyor kullanmaya başlıycak olan arkadaşlarda var

birden ümitlendim ben de:)) adet günlerime bayılıyordum sırf dha dolgun oluyor göğüslerim diye..:)) yarın sabah mutlaka cıkıp alıcam :)) yazalım gunler sonra gelsımelerı , bırbırımıze hem destek oluruz..

evet cnm yazalım ben bugun hiç kullanamadım yarın yenıden baslycgm bir hafta snra tekrar yazarım gelişmeleri

Selam Selen 86 cım. Şimdi ben bu konuya fransız kaldım. Hangi melodiden bahsediyorsunuz anlamadım. Birde themra yağdanmi bahsediyorsunuz? Ben bir süre önce themraya başladım ama yoğunluğumdan dolayı düzenli kullanacak zamanım olmadı, ama ilk bi kaç günden sonra göğüs uçlarında kaşıntı başlamıştı acaba iyiyemi delaletti? Yağa tejrar başlicam yarın.Şimdi yorumları okudum ve melodi ne merak ettim.
Lütfen açıklarmısın? Saol.
5 günde yağ ve melodiyle sabah akşam sürdüm uzun süre de kullanıcağım o zaman da gelişmelerden haberdar ederim sizi

sevgili nez. Şu tibetin 5 herketini yazarmısın zahemt olmassa nasıl hareketler ve günde kaç kere yapılması gerkiyormuş? off valla uğraştığımız şeye bakın. başka işimiz yok memişlerle derdimiz. Neyse kızlar işe yarasında yeter artık onu dene hayalkırıklığı bunu dene hayalkırıklığı. En önemlisi sağlıklı olmak, ama onun yanındada Memişler güzel ve dolgun olsa iyi olurdu yani. hepinize kolay gelsin.
ellerı bırlestırıp ıttırme hareketı bırde su tıbetın 5 hareketı varmıs ya ona basladım canım tmm guzel sonucları beklıyorum

CNM YARIN BIR HAFTA OLACAK BASLAYALI 5KEZ YAPACAM ILK HAFTA 3 KEZLE BASLIYOSUN HER HAFTA 2 KOYARAK 21E GELENE KADAR YAPIYOSUN CNM BIDE PARFAITIN HAZIRLADIGI TELKINI DINLIYORUM IKISI BIRLIKDE BIR HAFTADA CIDDI CIDDI ISE YARADI CNM HATTA SUANKI DOLGUNLUGU SADECE TELKIN YAPTI DIYE DUSUNUYORUM AMA TIBETIN DE BIR AY SONUNDA OLUYOMUS ETKISI AYRICA KARNIMDA AZ BI YAG VARDI ERIMEYE BASLADI BIR KILO VERDIM BIRDE BU HAREKETLERLE BU TIBETIN LINKI CNM Tibetin Gençlik Pınarı 5 Hareket | Mutfak Sırları
TELKINIDE DINLEMEK ISTERSEN EGER COK ISE YARIYO BI GOZ AT ISTERSEN BUDA ONUN LINKI

http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...s-buyutmek-icin-telkinli-ses-dosyasi.html:34:

Son düzenleme:
Nezcim çok teşekkür ederim cevabın için. Bu hareketleri hergün yapmak lazım galiba dimi? Denicem bende hemde spor yapmış oluruz karın kaslarını harekete geçirir ve sırtımızada ii gelir.saol.

nezcim çok teşekkür ederim cevabın için. Bu hareketleri hergün yapmak lazım galiba dimi? Denicem bende hemde spor yapmış oluruz karın kaslarını harekete geçirir ve sırtımızada ii gelir.saol.

evet cnm her gun duzenlı sekılde hergun aynı saatte yapmak gerekıyomus ve de her hafta 2 sayı artacak sekılde 21e gelene kadar ta kı telkın muzıgını de tavsıye ederım cnm dınlersen faydası olmaya basladı bende bır haftada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…