Göz Makyajı Kirpik ekimi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet turuncu olanının kirpikleri o hali ile bile pek görünmüyor :KK50: bende ondan öyle söylemiştim .
alt kirpiklerine ekletmemişler galiba dimi:44:
sen kime yaptırmayo düşünüyorsun canım ?fiyat aldın mı ?

Bu linkte de ilginizi cekecek seler var

hatta göresellerden soyle google girin (Images for eyelash transplant) diye, bayag resimler ve resimlerden de sitelere ulasabilirsiniz:) EXTRA Eyelash Transplants bu linkten de youtube dan izleyin

Son düzenleme:
evet turuncu olanının kirpikleri o hali ile bile pek görünmüyor :KK50: bende ondan öyle söylemiştim .
alt kirpiklerine ekletmemişler galiba dimi:44:
sen kime yaptırmayo düşünüyorsun canım ?fiyat aldın mı ?

Affedersin,internetim kafa yedi heralde yada sayfamda proplem var,ayni seleri tekrar yazmısım:)))
her graft basına 50-60 lira arası.yani hesapla bir graft 50 liraysa 30 graft 1,500 ediyo iki gozu icin 3000:)

Daneeeeeees...takipcinim canim..bu arada umarim sen de ektirdikten sonra unutmazsin bizi:KK43: ameliyatinin nasil gectigini lutfen paylas..ben de istiyorum kirpik ekimini lakin tecrubelerden de faydalanmak isterim..luuuuutfen paylas tecrubelerini..operim.

Daneeeeeees...takipcinim canim..bu arada umarim sen de ektirdikten sonra unutmazsin bizi:KK43: ameliyatinin nasil gectigini lutfen paylas..ben de istiyorum kirpik ekimini lakin tecrubelerden de faydalanmak isterim..luuuuutfen paylas tecrubelerini..operim.

hic brakırmıyım,eger olmezsem brakmam ,yorumlarımı deneyimlerimi paylasırım:)) bu gecen cuma gidcektim ama parayı hala denklestiremedigimden dolayı gitmedim istanbula..Sekreterlerle sureklı iletisim helindeyiz Dr. Alper bey iyi bir uzman diye duydum programlara haberlere de cşkti,Alper Tuncer youtubda bakın:)
randevumu tekrer aldım haftaya,ama bir sayfada biseye denk geldim ve acıkcası dusunmeye basladım:))))
Bir paylasımcı kayısı cekirdegi kremini almis cildi nemlendirmek amaclı fakat birsure sonra gormuski kirpikleri gurlesmeye ve uzamaya baslamıs..linki atarım buraya...yorumları okuyun belki vazgeceriz bu ekimden ha))))

hic brakırmıyım,eger olmezsem brakmam ,yorumlarımı deneyimlerimi paylasırım:)) bu gecen cuma gidcektim ama parayı hala denklestiremedigimden dolayı gitmedim istanbula..Sekreterlerle sureklı iletisim helindeyiz Dr. Alper bey iyi bir uzman diye duydum programlara haberlere de cşkti,Alper Tuncer youtubda bakın:)
randevumu tekrer aldım haftaya,ama bir sayfada biseye denk geldim ve acıkcası dusunmeye basladım:))))
Bir paylasımcı kayısı cekirdegi kremini almis cildi nemlendirmek amaclı fakat birsure sonra gormuski kirpikleri gurlesmeye ve uzamaya baslamıs..linki atarım buraya...yorumları okuyun belki vazgeceriz bu ekimden ha))))

kirpik ve kaş uzatmak isteyenler mutlaka okusun!
burdan bak canım..İstersen dene.ben genede denicem ..ama amelyata da gircem:KK70:

burdan bak canım..İstersen dene.ben genede denicem ..ama amelyata da gircem:KK70:
Açıkcası bana inandırıcı gelmedi o olay .:KK50:
Affedersin,internetim kafa yedi heralde yada sayfamda proplem var,ayni seleri tekrar yazmısım:)))
her graft basına 50-60 lira arası.yani hesapla bir graft 50 liraysa 30 graft 1,500 ediyo iki gozu icin 3000:)

Yuhannnnnziiii :KK53: çok pahalı canım ya . Sen 30 tane mi ektircen ? ayy ben bu ekimin nasıl yapıldığını anlamadım.

cnm bizi unutma lutfen dıgerlerı gıttı gelmedi ,yag felan onlar gecıcı seyler hem goze zararlı kırpıkler sureklı dokulur o yuzden omur boyu kullanmak lazım hem de gurlestırmez uzatır sadece bı ınsandakı kök sayısı yagla artcak degıl ya

Nurcum, ben de danes'in takipcisiyim ve sana katiliyorum..insallah tecrubeleriyle bizi aydinlatir danescigim..

cnm bizi unutma lutfen dıgerlerı gıttı gelmedi ,yag felan onlar gecıcı seyler hem goze zararlı kırpıkler sureklı dokulur o yuzden omur boyu kullanmak lazım hem de gurlestırmez uzatır sadece bı ınsandakı kök sayısı yagla artcak degıl ya

Evet ben de senin gibi düşünüyorum .:KK5:

Danes lutfen unutma bizi.

Evet kızlar gene ben:)
Amelyat oldum Alhamdulillah:)
Once Alper hocayla konustum,bana konusmadan sonra simdi bunu yapmak istediginden eminmisin diye sordu ve bende herseyi ogrendikten sonra ,evet eminim dedim,Ve klinikten 5 dk uzaklıktaa olan amelyathanesi bulunan kucuk hastaneye yol tuttum:)
geldik islemler yaptılar,odaya alındım kan testi aldı hemsire bacı,tatlı kızdı:)) bana 5 dakk hazır ol deyip gitti,
GERİ GELDİGİNDE ONLUK MONLUK TERLİK BONE VS SELER GİYDİM:=))) yaw hic sevmem onları,itici gelir bana o onluk:KK70:
neyse ben giyindim kusandim o komik boneyle sedie bindim ulalala gittim))
Kızlar varya o heycan okadar degisik bir sey ki))
Nese geldim amelyathaneye,cevremde bikac hemsire Alper hoca duruyor,beni diger yataga gecirip hosgedin demesiyle ben uctum)))))
yani uyutulmusum o anda vay yaramazlar nasılda caktırmadan iyneyi vurdular hayret ediyorum)))))
sora uyandım hop odamdayım,yavas yavas uyandım,yarı uyanık yarı narkozda degisik bir durum kızlar,cok acaip bisi bu narkozdan uyanma olayı)) neyse dr nasılsın diye sordu ben de Allaha sukur ki iyiyim dedim..yalnız konustugum her kelimeyi de hatırliyorum:))
Meger Hoca gulmus bana,benim cevabima nedeni bilemedim,sorcam)))
Kardesim vardi o dedi boyle deyince sen,guldu Alper bey diye:KK70:
ondan soracigima,kardesimle konusa konusa tamamen uyandım,yani bilincim cok az yerindeydi ama kafam salammis panik manik yapmadım,ilk amelyatım bide dusunun)))
tamamen kendime gelince,migdem abaaaaaawww ,dusmana dilemem o halimi:/
kustum kustum ,yani narkoz ilacını vucudumdan cikarmaya calıstım,oyle oluyormus zaten,birde bunye den bunyeye degisyomus,bu narkozdan cikma etkisi(temizlenme gibi bisi)
ay bi kustum biş kustum,yemek yiyemedim butun gun hatta sabaha kadar ac kaldım o kusmadan dolayı..
Ama alper beyi aradım durum bu dedim ben yola cikacam lutfn yardım edin hocam dedim,oda bulantıya karsı ilac soyledi,ahhhhhhh
iste bu konusmadan sora moralım yukseldi ve ilacii aldık,ictim ve 15 dakkayabulantım geciverdi..Ahhh aptal kafa dr herseyi soylemeyi unutur,niye sormadın diye kendime kızdım okadar zaman kustum diye.Ama kızlar kusmak iyi sanırım o narkoz ilacı cıkarmak gerekir,icinizde kalmamalı,safrayı maffediyor bew:))
sora iste yola ciktim..
gelelim gozlerime:KK70:
basta ilk gunde morluklar vardı,sislik cok degil farkedilmeyecek kadar az,o morluk ta herkez far sanıyor:)),ve sanki siyah kalem surmusum gibi bir cizgi her iki kapagımda.. bukadarcık))
birazcik batıyo,cok az rahasız etmiyo hic,ederse zaen goz damla yazdı hocam.Ondan soracigima,hatta arkadasla kardesim boyle daha tatlısın dediler))) yanaklarımı sıkıp durdular(bunuda zaten ben kendime surekli cirkinim ben galiba dedigim icin soylediler)
aynaya bakmadım ilk 2 gun korktum mmanzaradan,oysa bisi yokmus koca boyalı bir firavun karısına benziyomusum)))tatlıymısım yanı gercekten o halımle))
bu 4cu gunum ,dr dediklerini uyguluyorum,buzdu pomaddi ilacti cart curt,morluklar pembelesti,su degdirmiyorum,ellemyorum,rahatsız eden bisi yok,birazcık basım agrıyo okadar:)
Kızlar bu isin soyleyebilecegim kotu yanı narkozdan sonrakı uyanma(yani o kusmalar,bulantı) baska yok yani:) hersey cok cabuk oluveriyor)))))) simdiki etap 3 ay icinde uzamalarını beklemek...Allahtan dilegim,verdigim paraya yazık olmasın,guzel sonuc alabileyim:) Darısı inshallah sizin basınıza,
sormak istediginiz olursa buradyım:)

Evet kızlar gene ben:)
Amelyat oldum Alhamdulillah:)
Once Alper hocayla konustum,bana konusmadan sonra simdi bunu yapmak istediginden eminmisin diye sordu ve bende herseyi ogrendikten sonra ,evet eminim dedim,Ve klinikten 5 dk uzaklıktaa olan amelyathanesi bulunan kucuk hastaneye yol tuttum:)
geldik islemler yaptılar,odaya alındım kan testi aldı hemsire bacı,tatlı kızdı:)) bana 5 dakk hazır ol deyip gitti,
GERİ GELDİGİNDE ONLUK MONLUK TERLİK BONE VS SELER GİYDİM:=))) yaw hic sevmem onları,itici gelir bana o onluk:KK70:
neyse ben giyindim kusandim o komik boneyle sedie bindim ulalala gittim))
Kızlar varya o heycan okadar degisik bir sey ki))
Nese geldim amelyathaneye,cevremde bikac hemsire Alper hoca duruyor,beni diger yataga gecirip hosgedin demesiyle ben uctum)))))
yani uyutulmusum o anda vay yaramazlar nasılda caktırmadan iyneyi vurdular hayret ediyorum)))))
sora uyandım hop odamdayım,yavas yavas uyandım,yarı uyanık yarı narkozda degisik bir durum kızlar,cok acaip bisi bu narkozdan uyanma olayı)) neyse dr nasılsın diye sordu ben de Allaha sukur ki iyiyim dedim..yalnız konustugum her kelimeyi de hatırliyorum:))
Meger Hoca gulmus bana,benim cevabima nedeni bilemedim,sorcam)))
Kardesim vardi o dedi boyle deyince sen,guldu Alper bey diye:KK70:
ondan soracigima,kardesimle konusa konusa tamamen uyandım,yani bilincim cok az yerindeydi ama kafam salammis panik manik yapmadım,ilk amelyatım bide dusunun)))
tamamen kendime gelince,migdem abaaaaaawww ,dusmana dilemem o halimi:/
kustum kustum ,yani narkoz ilacını vucudumdan cikarmaya calıstım,oyle oluyormus zaten,birde bunye den bunyeye degisyomus,bu narkozdan cikma etkisi(temizlenme gibi bisi)
ay bi kustum biş kustum,yemek yiyemedim butun gun hatta sabaha kadar ac kaldım o kusmadan dolayı..
Ama alper beyi aradım durum bu dedim ben yola cikacam lutfn yardım edin hocam dedim,oda bulantıya karsı ilac soyledi,ahhhhhhh
iste bu konusmadan sora moralım yukseldi ve ilacii aldık,ictim ve 15 dakkayabulantım geciverdi..Ahhh aptal kafa dr herseyi soylemeyi unutur,niye sormadın diye kendime kızdım okadar zaman kustum diye.Ama kızlar kusmak iyi sanırım o narkoz ilacı cıkarmak gerekir,icinizde kalmamalı,safrayı maffediyor bew:))
sora iste yola ciktim..
gelelim gozlerime:KK70:
basta ilk gunde morluklar vardı,sislik cok degil farkedilmeyecek kadar az,o morluk ta herkez far sanıyor:)),ve sanki siyah kalem surmusum gibi bir cizgi her iki kapagımda.. bukadarcık))
birazcik batıyo,cok az rahasız etmiyo hic,ederse zaen goz damla yazdı hocam.Ondan soracigima,hatta arkadasla kardesim boyle daha tatlısın dediler))) yanaklarımı sıkıp durdular(bunuda zaten ben kendime surekli cirkinim ben galiba dedigim icin soylediler)
aynaya bakmadım ilk 2 gun korktum mmanzaradan,oysa bisi yokmus koca boyalı bir firavun karısına benziyomusum)))tatlıymısım yanı gercekten o halımle))
bu 4cu gunum ,dr dediklerini uyguluyorum,buzdu pomaddi ilacti cart curt,morluklar pembelesti,su degdirmiyorum,ellemyorum,rahatsız eden bisi yok,birazcık basım agrıyo okadar:)
Kızlar bu isin soyleyebilecegim kotu yanı narkozdan sonrakı uyanma(yani o kusmalar,bulantı) baska yok yani:) hersey cok cabuk oluveriyor)))))) simdiki etap 3 ay icinde uzamalarını beklemek...Allahtan dilegim,verdigim paraya yazık olmasın,guzel sonuc alabileyim:) Darısı inshallah sizin basınıza,
sormak istediginiz olursa buradyım:)
ay cnm geçmış olsun o zaman kolay bı amelıyet oldu bıttı:))))kışa doğru uzamaya başlar ıns ıstedıgın gıbı olur kırpıklerının resmını ısterız:KK52:para konusunda bıraz daha ucuz olsa neyse bırıktırılebılır:KK53:ay bende heycanlandım şimdi kırpıkler duzgun cıksın yeter benımde korktugum ters yone dogru cıkmaları cunku tuhaf bı goruntu olur neyse tekrar geçmıs olsun güzel haberlerini beklıyoruz

Canim benim cooook gecmis olsun..ve cok tesekkur ediyoruz tecrubeni paylastigin icin ama lutfen uzamaya basladiginda da haberdar et..canimsin yaa..cesaret diye buna denir..insallah sonuc istedigin gibi olur..hatta cok daha mukemmeli olsun..bu arada ameliyat suresi ne kadar canim??

Canim benim cooook gecmis olsun..ve cok tesekkur ediyoruz tecrubeni paylastigin icin ama lutfen uzamaya basladiginda da haberdar et..canimsin yaa..cesaret diye buna denir..insallah sonuc istedigin gibi olur..hatta cok daha mukemmeli olsun..bu arada ameliyat suresi ne kadar canim??
Guzel dileklerin icin tesekurler:) Amelyat süresi bir bucuk saat:)
Valla oo birbucuk saat bana 5 dkk gibi geldi))en onemli olan bence amelyatın sonucu amelyat mamelyat bahane,eger dr iyiyse ve bunyen gucluyse Allahın izniyle hic bisi olmaz.Korkulacak sey dil:)

ay cnm geçmış olsun o zaman kolay bı amelıyet oldu bıttı:))))kışa doğru uzamaya başlar ıns ıstedıgın gıbı olur kırpıklerının resmını ısterız:KK52:para konusunda bıraz daha ucuz olsa neyse bırıktırılebılır:KK53:ay bende heycanlandım şimdi kırpıkler duzgun cıksın yeter benımde korktugum ters yone dogru cıkmaları cunku tuhaf bı goruntu olur neyse tekrar geçmıs olsun güzel haberlerini beklıyoruz
Tesekurler canım:) inshallah istedigim gibi olur sonuc..Dedigim gibi en onemli bu:)
Pahalı olmasından bende sikayet ettim basta ma indirim 500 lira sadece normal fiyatı 4000 bana 3.500 yapti hoca:)
napim biraz topladım birazz borc aldım ve firsat varken yaptırayım dedim:) fotoları paylasırım bi uzasınlar..Bu ters uzamasi biraz olcak gibi ama zaten dr bu oyle Allahın verdigi gibi yapamz napalım:/
zaten benim kirkiplerim inik nasılsa makine kullanyodum simdi de degisecek bisi yok..ama uzayinca kivrılyolarmis,ben bikini bolgemden aldırdım:p ordakiler koyu ve kalın diye,sactan sarı diye istemedim:)

Kızlar simdi ne yazsak bos olur,en guzel paylasım uzamaya baslayınca olur...Sabırla beklicez:))

arkadaslar ıkı yıldır bu konuyu arastırıyorum dün de tanıdığım güvendiğim bir plastik cerraha sordum. dediki bende yapıyorum fue yöntemıyle kirpik ekimi para için yapıyoruz tabi ama tavsiye etmiyorum ameliyat sonrasında ekilen kirpikler uzuyor sizin kendi kirpikleriniz sabit kalınca aradan kısa kısa sırıtıyorlar takma kirpik gibi olmuyor . olumsuz yanı yıllar sonra ortaya cıkıyor ekilen kirpikler sizin diğer kirpiklerinizi iltihaplandırıp dökebiliyor. her ne kadar dogru yönde ekim yapsakda göz meme gibi değil hareketli bir bölgedir kırpıdığı için. ters yöne dönebiliyor kirpikler ve gözüne kirpiği batan hastalarımızda oldu . alper tuncel olumsuz yanlarını söylemiyor belliki. hoş bizde söylemiyoruz ben seni tanıdığımdan söyledim sakın böyle bir hata yapma kendi kirpiklerini 30 tanecik ekilen kirpik için kaybetmeye değmez genelde ben hiç kirpiği olmayan hastalarıma tavsiye ediyorum dedi . zaten resim cekince ilk rimelsiz cekiyoruz sonra rimelli cekiyoruz ekimden sonra dedi zaten sizde bir önceki sayfalarda bunu görebilirsiniz kadının rimelli cekilmis son kirpikleri dikkat ederseniz ekilen 5-6 kirpik uzun diğerleri minnacık süpürge gibi duruyor tamam kirpikler eşit boyda olmaz ama bu kadar farklıda olmaz. tek olumsuz yanı boyu olsa neyse diğer kirpiklerde dökülecekse yıllar sonra ne işime yaradı 30 kirpikle dünyayımı kurtarcam=)
valla ben sizi bilinçlendirdim son kararı siz verin.

.Acıkcası bu kirpik ekiminde olay bidurum yokmus.Kızlarla paylasacagıma dayir soz verdim burda,ama inanın bana ne yazacagımı bilemyorum simdilik.Bu yuzdeen de yazmıyodum
Guzel mi yada dolgun mu diye sorarsanız haır ne guzelligiyle alakası var ne de dolgunluguyla.
tek ozelligi su cok uzunlar ve biaydan az surede uzuyolar..
Kotu ozelligi ise farklı yonlere uzuyolar ya asagı ya kıvrık ya duz,cogu asagı dogru uzamıs bende,her iki gozundeki ucunda ki iki tanesi kıvrık uzamıs.Boyle enteresan bir sey ..
Ama zaten dr demisti surekli makineyle su makasla duzeltmek zorundasın diye..demesine dedi de,bukadar sıkıntılı olacagını dusunmemistim..En guzel kirpik perması uygulamak,yakında yaptırcam zaten, yoksa cok sekilsiz duruyolar..makıneyle olacak is degil.Bide benım cok
kafama takmamamın sebebi kendi kirpigimin zaten inik olması,yoksa dogal olanlarla ekilenler cok anormal farklı dururdu.. bakalım permayla ne hale girecekler,ozaman da fotograf koyacam buraya..ama obur turlusu ugras valla..anlamadıgınuız bisi olursa sorun buradayım.

X