Göz Makyajı Kirpik ekimi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ilk 3 gün suya değdirme dedi bensadece narkoz alorken korktum ama sonra hemen uyanmşım kafaım arkasında 3 milim kesmişler saçımı 27 kök ektiler ama hepsi 2-3 tane =) ilk günler mor oldu gözümün üstü ama herkes far zanneti yani çoğu kişi =) şimdi yavaş yavaş dökülüyolar sonra yenileri çıkıcakmş sürekli irtibat halindeyim 1 ay sonra kontrolüm var bakalım ne dicekler? şuan pek bişye anlamıyrm çünki daha uzamadılar 5-6 ay geçmesi gerkiyomuş
Daha sonra resim de paylaşırsan seviniriz iklimseli,geçmiş olsun umarım her şey istediğin gibi olur :nazar:

ilk 3 gün suya değdirme dedi bensadece narkoz alorken korktum ama sonra hemen uyanmşım kafaım arkasında 3 milim kesmişler saçımı 27 kök ektiler ama hepsi 2-3 tane =) ilk günler mor oldu gözümün üstü ama herkes far zanneti yani çoğu kişi =) şimdi yavaş yavaş dökülüyolar sonra yenileri çıkıcakmş sürekli irtibat halindeyim 1 ay sonra kontrolüm var bakalım ne dicekler? şuan pek bişye anlamıyrm çünki daha uzamadılar 5-6 ay geçmesi gerkiyomuş

çok geçmıs olsun canım ıns cok guzel olur ama narkoz oloyaı benı korkuttu ya ,saç derınde bellı oluyomu aldıkları yerler,cok merak edıyorum nasıl olcaK

geçmiş olsun çok cesaretlisiniz ben sizin anlattığınızı okuyunca bile korktum göz çok hassas çünkü :18: merak ettim bende saçınızdan aldığı yerde iz kaldımı orda boşluk olmadımı

geçmiş olsun çok cesaretlisiniz ben sizin anlattığınızı okuyunca bile korktum göz çok hassas çünkü :18: merak ettim bende saçınızdan aldığı yerde iz kaldımı orda boşluk olmadımı

kızlar teşkkr ederim öyle korkulcak bişey yok no problem tabi ben bu konularda biraz cearetliyimdir ama kirpiklerim çok kısaydı çok istedigim içinde bi cesaretle yaptırdım bakalım sonuç nasl olucak :) kafamın arkasında iz kalmadı yani önce o kısımda saç yoktu 2 güne uzadı ama tabi o kısım kısa arka tarfta oldugu için gözükmüyo ve uzuyo normal saç kesimi gibi bişey :) resimlerimi zaten doktora çekti uzayıncada çekicek alınca resimleri burayada yüklerim merak etmeyin =)):KK34::KK34:

kızlar teşkkr ederim öyle korkulcak bişey yok no problem tabi ben bu konularda biraz cearetliyimdir ama kirpiklerim çok kısaydı çok istedigim içinde bi cesaretle yaptırdım bakalım sonuç nasl olucak :) kafamın arkasında iz kalmadı yani önce o kısımda saç yoktu 2 güne uzadı ama tabi o kısım kısa arka tarfta oldugu için gözükmüyo ve uzuyo normal saç kesimi gibi bişey :) resimlerimi zaten doktora çekti uzayıncada çekicek alınca resimleri burayada yüklerim merak etmeyin =)):KK34::KK34:

tamam canım merakla beklıcez 6 ay:)yanı oyle korkulacak bı amelıyat degılmıs ben sımdıden hazırlayım kendımı

Merhaba canım
Alper Tuncel e bende kirpik ekimi ameliyatı olcam para biriktirmeye başlıycam bu ay =)
4 bin e mi yaptı sana. Ve bana gelişmelerini haber verebilrimisin. yaptırdıktan sonra dökülüyor ya tekrar kirpik çıkmayacakmışta param boşa gitcekmiş gibi düşünmekten kafam karışıyor=) yaptıran birini arıyordum uzun zamandır bir sen warsın. neler oluyor tekrar kirpik çıkıyormu.
gürleşiyormu yoksa sadece uzuyormu.. o ekilen kirpik rimelle zamanla döküldüğü zaman normal kirpiğimiz gibi yerine yenisi geliyormu=) çok sorum warrr yardımcı olursan beni mutlu edersin. umarım herşey gönlünce olur canım

Busracigim kirpik ekilen bolgede normal olarak uzuyor sekillendirebiliyorsun istersen. 5-6 senede bir dokulup tekrar cikiyor normal kirpikten ayirt edilmiyor. Rimel de kullanabilirsin. 2-3 haftada bir kisaltmak gerekiyor. Ameliyathanede yari bayiltilarak tup yutturmadan yapiliyor. 1 saat surmuyor. Goz icin ozel bir koruyucu var onu takiyorlar. Gayet guvenli ve kolay bir operasyon oluyor. Hemen kendine geliyorsun 1-2 stte hastaneden cikiyorsun. Benim eski doktorum meme kucultme toparlama isini de yaptirdigim Dr.Alper Tuncel' e yaptirdim. Sirada burnum var insaallah.

aslişeker peki gürleşiyormu yoksa sadece uzuyormu ekilen kirpikler. öyle kirpik ekme ameliyatı diye resimler koymuşlar ama o kadar gür olurmu ya rimel sürmüş gibi.
ilgine teeşekkür ederim . kullanıcı adınımı değiştirdin ikliimselimiydi kullanıcı adın

Yok degistirmedim, sanirim o arkadas da dr. Alper Tuncel e yaptirdi. Valla daha sonuclar icin erken 3-4 ay sonra daha netlesecek anladigim kadariyla. Ama benim bir sansim oldu ekilenlerin 10 tabesi filan hic dokulmeden uzadi. Aslinda cogunlukla ilk olarak dokulup sonra tekrar 6 ayda falan cikiyormus. Ama o 10 tanesi bile bana moral oldu. Sayi tabii ki artiyor ayrica en onemlisi istedigin kadar " uzuyorlar" super bir duygu. Hepsi cikinca rimele falan gek yok bence, simdiden cok memnunum acikcasi. Ayrica doktor Alper beye cok guveniyorum, niye dersen ben daha once kendisine baska bir estetik operasyon yaptirmistim. Aslinda kendisi meme estetigi konusunda cok basarili bir cerrah ama bu da bana lazim bir islemdi. Gectigimiz seneler de arastirmistim cok zor bir uygulama ile yapiliyordu. Arkada ensede iz goz kapagini kesiyorlardi,neyse doktor Alper beyin kendi gelistirdigi Fue yonteminde ne alinan yerde ne de ekim yerinde kesi iz miz olmuyor ayrica cok kolay uyuyup uyaniyorsun bitmis, 1 haftada. Da tutuyor. 6 ay sonra hepsi senin.:KK61:

yani ekilen kirpik zamanla normal kirpik gibi kopsada yerine yenisi cıkıyor öylemi :S oyleyse süper he

bende istiorum ya ipek kirpik yaptrdım 1 ay süper sorasnde hep kendi krpklermide döktü :KK43:

kirpik ekimi yaptıran arkadaslara bişy daha sormak istiyorum cvplarsanız sevinirm... ameliyat oldugunuz gün hastaneden cıkarken gözünüzü acabiliyormusunuz bandaj fln takılıyormu gözlere.
ve alper tuncel hastane ücretiyle beraber kaç para kirpik ekimi 4 bin mi 3.500 mu

bende istiorum ya ipek kirpik yaptrdım 1 ay süper sorasnde hep kendi krpklermide döktü :KK43:

şekercim eeose kibrik uzatıcı serum kullanıyorum. kirpik ekimine boşuna o kadar para verme. hem daha ucuza geldi hemde kirpiklerim kalınlaştı dolgunlaştı. ben kaşlarıma bile kullanmaya başladım.interentte satılıyor. ben 2 ci yi aldım kullanıyorum. kuaförüm ilk defa kirpiklerimi kısalttı.

öptüm canım

iklimseli, 6 ay gecti sanirim ameliyatinin uzerinden..su nasillar?? cevaplandirirsan sevinirim..

evet cevap verirsenz sevinirim yaptıranlar.. üzernden bayağı zaman geçen yokmu yaptırdıktan sonra . işe yarıyormu. hiç paylaşmıyorsunuz

X