Göz Makyajı Kirpik ekimi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
arkadaslar ıkı yıldır bu konuyu arastırıyorum dün de tanıdığım güvendiğim bir plastik cerraha sordum. dediki bende yapıyorum fue yöntemıyle kirpik ekimi para için yapıyoruz tabi ama tavsiye etmiyorum ameliyat sonrasında ekilen kirpikler uzuyor sizin kendi kirpikleriniz sabit kalınca aradan kısa kısa sırıtıyorlar takma kirpik gibi olmuyor . olumsuz yanı yıllar sonra ortaya cıkıyor ekilen kirpikler sizin diğer kirpiklerinizi iltihaplandırıp dökebiliyor. her ne kadar dogru yönde ekim yapsakda göz meme gibi değil hareketli bir bölgedir kırpıdığı için. ters yöne dönebiliyor kirpikler ve gözüne kirpiği batan hastalarımızda oldu . alper tuncel olumsuz yanlarını söylemiyor belliki. hoş bizde söylemiyoruz ben seni tanıdığımdan söyledim sakın böyle bir hata yapma kendi kirpiklerini 30 tanecik ekilen kirpik için kaybetmeye değmez genelde ben hiç kirpiği olmayan hastalarıma tavsiye ediyorum dedi . zaten resim cekince ilk rimelsiz cekiyoruz sonra rimelli cekiyoruz ekimden sonra dedi zaten sizde bir önceki sayfalarda bunu görebilirsiniz kadının rimelli cekilmis son kirpikleri dikkat ederseniz ekilen 5-6 kirpik uzun diğerleri minnacık süpürge gibi duruyor tamam kirpikler eşit boyda olmaz ama bu kadar farklıda olmaz. tek olumsuz yanı boyu olsa neyse diğer kirpiklerde dökülecekse yıllar sonra ne işime yaradı 30 kirpikle dünyayımı kurtarcam=)
valla ben sizi bilinçlendirdim son kararı siz verin.

Sag ol.Bu yaptırmak isteyenler icin yardıcı olur inshallah..Ama ben artık yaptırdım.Ve sonucu da acıkladım.
Su iltihaplanma olayına pek bir anlam veremedim,oyle birsey den soz etmedi dr..
Bilyomusunuz sanırım Allah'ın vermedigi guzelligi hic bir dr yapamaz.. bisi yapsa dahi o okadar damemnun edemez sizi ne yazıkkı hep bi eksi cikacaktır!

Sag ol.Bu yaptırmak isteyenler icin yardıcı olur inshallah..Ama ben artık yaptırdım.Ve sonucu da acıkladım.
Su iltihaplanma olayına pek bir anlam veremedim,oyle birsey den soz etmedi dr..
Bilyomusunuz sanırım Allah'ın vermedigi guzelligi hic bir dr yapamaz.. bisi yapsa dahi o okadar damemnun edemez sizi ne yazıkkı hep bi eksi cikacaktır!

Danescim,
Tekrar cok tesekkur ediyorum paylasimin icin fakat fazla dert etmemelisin bence..eminim kirpigi olmayan bi insaninki kadar kotu durmuyodur! En azindan sekil verebilecegin kirpiklerin var canim..pozitif tarafindan bak..ve inan su anki halini bile merak ediyorum..resim paylassan inanilmaz hos olur biliyor musun..bu arada herseye ragmen ben de yaptirmaya karar verdim..hicbirsey allah'in yarattigi guzellikte olmaz tabi ama kirpiksizlik sekil bozuklugundan da kotu bi durum:KK43: asgari mutluluk hedef olunca, hayalkirikligi pek dokunmasa gerek..
Kirpiklerinin tadini cikar vesselam danescigim..
Ben cok siki takip ediyorum senin yazdiklarini..
Tecrubenden alikoyma bizi lutfen..
Resim de gelirse senin tarafindan, super mutlancam..

.Acıkcası bu kirpik ekiminde olay bidurum yokmus.Kızlarla paylasacagıma dayir soz verdim burda,ama inanın bana ne yazacagımı bilemyorum simdilik.Bu yuzdeen de yazmıyodum
Guzel mi yada dolgun mu diye sorarsanız haır ne guzelligiyle alakası var ne de dolgunluguyla.
tek ozelligi su cok uzunlar ve biaydan az surede uzuyolar..
Kotu ozelligi ise farklı yonlere uzuyolar ya asagı ya kıvrık ya duz,cogu asagı dogru uzamıs bende,her iki gozundeki ucunda ki iki tanesi kıvrık uzamıs.Boyle enteresan bir sey ..
Ama zaten dr demisti surekli makineyle su makasla duzeltmek zorundasın diye..demesine dedi de,bukadar sıkıntılı olacagını dusunmemistim..En guzel kirpik perması uygulamak,yakında yaptırcam zaten, yoksa cok sekilsiz duruyolar..makıneyle olacak is degil.Bide benım cok
kafama takmamamın sebebi kendi kirpigimin zaten inik olması,yoksa dogal olanlarla ekilenler cok anormal farklı dururdu.. bakalım permayla ne hale girecekler,ozaman da fotograf koyacam buraya..ama obur turlusu ugras valla..anlamadıgınuız bisi olursa sorun buradayım.
İyi de Danes çiğim daha bir ayda sonuç bekleme daha o kirpikler dökülecek tekrar çıkacak ilk başta şekilsiz kırık oluyorlar ve 1 sene içerisinde normal kirpik gibi görünmeye başlıyorlar. Bence erken bilgi vermişsin. ayrıca yukarıda bir arkadaş şöyle yazmış "birkaç tanıdığım güvendiğim bir plastik cerraha sordum. dediki bende yapıyorum fue yöntemıyle kirpik ekimi para için yapıyoruz tabi ama tavsiye etmiyorum ameliyat sonrasında ekilen kirpikler uzuyor sizin kendi kirpikleriniz sabit kalınca aradan kısa kısa sırıtıyorlar takma kirpik gibi olmuyor . olumsuz yanı yıllar sonra ortaya cıkıyor ekilen kirpikler sizin diğer kirpiklerinizi iltihaplandırıp dökebiliyor. her ne kadar dogru yönde ekim yapsakda göz meme gibi değil hareketli bir bölgedir kırpıdığı için. ters yöne dönebiliyor kirpikler ve gözüne kirpiği batan hastalarımızda oldu . alper tuncel olumsuz yanlarını söylemiyor belliki. hoş bizde söylemiyoruz ben seni tanıdığımdan söyledim sakın böyle bir hata yapma kendi kirpiklerini 30 tanecik ekilen kirpik için kaybetmeye değmez genelde ben hiç kirpiği olmayan hastalarıma tavsiye ediyorum dedi . zaten resim cekince ilk rimelsiz cekiyoruz sonra rimelli cekiyoruz ekimden sonra dedi zaten sizde bir önceki sayfalarda bunu görebilirsiniz kadının rimelli cekilmis son kirpikleri dikkat ederseniz ekilen 5-6 kirpik uzun diğerleri minnacık süpürge gibi duruyor tamam kirpikler eşit boyda olmaz ama bu kadar farklıda olmaz. tek olumsuz yanı boyu olsa neyse diğer kirpiklerde dökülecekse yıllar sonra ne işime yaradı 30 kirpikle dünyayımı kurtarcam=) "diye. bence bu bilgi doğru değil. hiçbir plastik cerrah hastasını kandırmaz bence bunu yazan arkadaş gerçek bir estetik cerrahla konuşsa böyle bir yorum duymazdı. art niyet olabilir. sakın böyle şeylere kanmayın. ayrıca bir ekimde sadece üst kapağa 50-60 arası saç teli ekiliyor ki bu ciddi bir rakam. hadi kalın sağlıcakla. öptüm cicişler.:)

Arkadaşlar Esmeralda isimli arkadaşımıza katılıyorum,her estetik ameliyatın sonucunu görmek için en az 1 yıl sabretmek gerekiyor.Ben de Alper Bey'e bir kaç ameliyat oldum,kendisine çok güvendiğim ve kirpik ekimini tek yapan doktor olduğu için kirpik ekimi konusunda da görüşmeye gittim.Bana her zamanki gibi olası tüm kötü ihtimalleri söylediki bunlar kirpiklerin uzaması ve şekillendirilmesiyle ilgili,şimdilik bana önermedi,bir damla verdi ve biraz daha düşün istersen ilerde yaparız dedi.Her zaman istediğiniz ameliyatı gerçekte ne kadar istiyorsunuz ve sonucuna hazırmısınız emin olmak isteyen bir cerrahtır,cebimde 4000 tl ile gittiğim halde beni ameliyat etmemesinden de belli zaten:)

bende merak ediyorum sonuclarini, danes resim eklesene öncesi ve sonrasi, umarim hersey yolundadir

benimde araştırmalarımdan en çok öne çıkan isim alper bey
bende çok yaptırmak istiyorum ama dediğiniz gibi öncelikle resimleri çok merak ediyorum
daha sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmak istemem

İyi de Danes çiğim daha bir ayda sonuç bekleme daha o kirpikler dökülecek tekrar çıkacak ilk başta şekilsiz kırık oluyorlar ve 1 sene içerisinde normal kirpik gibi görünmeye başlıyorlar. Bence erken bilgi vermişsin. ayrıca yukarıda bir arkadaş şöyle yazmış "birkaç tanıdığım güvendiğim bir plastik cerraha sordum. dediki bende yapıyorum fue yöntemıyle kirpik ekimi para için yapıyoruz tabi ama tavsiye etmiyorum ameliyat sonrasında ekilen kirpikler uzuyor sizin kendi kirpikleriniz sabit kalınca aradan kısa kısa sırıtıyorlar takma kirpik gibi olmuyor . olumsuz yanı yıllar sonra ortaya cıkıyor ekilen kirpikler sizin diğer kirpiklerinizi iltihaplandırıp dökebiliyor. her ne kadar dogru yönde ekim yapsakda göz meme gibi değil hareketli bir bölgedir kırpıdığı için. ters yöne dönebiliyor kirpikler ve gözüne kirpiği batan hastalarımızda oldu . alper tuncel olumsuz yanlarını söylemiyor belliki. hoş bizde söylemiyoruz ben seni tanıdığımdan söyledim sakın böyle bir hata yapma kendi kirpiklerini 30 tanecik ekilen kirpik için kaybetmeye değmez genelde ben hiç kirpiği olmayan hastalarıma tavsiye ediyorum dedi . zaten resim cekince ilk rimelsiz cekiyoruz sonra rimelli cekiyoruz ekimden sonra dedi zaten sizde bir önceki sayfalarda bunu görebilirsiniz kadının rimelli cekilmis son kirpikleri dikkat ederseniz ekilen 5-6 kirpik uzun diğerleri minnacık süpürge gibi duruyor tamam kirpikler eşit boyda olmaz ama bu kadar farklıda olmaz. tek olumsuz yanı boyu olsa neyse diğer kirpiklerde dökülecekse yıllar sonra ne işime yaradı 30 kirpikle dünyayımı kurtarcam=) "diye. bence bu bilgi doğru değil. hiçbir plastik cerrah hastasını kandırmaz bence bunu yazan arkadaş gerçek bir estetik cerrahla konuşsa böyle bir yorum duymazdı. art niyet olabilir. sakın böyle şeylere kanmayın. ayrıca bir ekimde sadece üst kapağa 50-60 arası saç teli ekiliyor ki bu ciddi bir rakam. hadi kalın sağlıcakla. öptüm cicişler.:)

bunu yazan arkadaş benim cnm yaptır gör sonucunu paranızı boşa atmayın biri uzun bri kısa oluuyor oturup adam gibi incelersen görürsün ilkk resimler rimelsiz ikincileri rimelli ve ayrıca rimel sürünce aralardan 5-6 kirpik uzun diğerleri kısa saçma değilmi sencede
estetik cerrah kendi yaptığı şeyi kötüleyecek kdr salak deil merak etme sen . bu işlerin içinde biri olarak söyledim pasa gönlünz bilir banane. ben sizin iyiliğinize söyledim

esmeralde sende estetisyensin heralde övüyorsun bak ameliyat olan arkadas sonucları yazmıs hala estetisyeni savunursan bilemicem senin paran at çöpe =)

danes/
Acıkcası bu kirpik ekiminde olay bidurum yokmus.Kızlarla paylasacagıma dayir soz verdim burda,ama inanın bana ne yazacagımı bilemyorum simdilik.Bu yuzdeen de yazmıyodum
Guzel mi yada dolgun mu diye sorarsanız haır ne guzelligiyle alakası var ne de dolgunluguyla.
Kotu ozelligi ise farklı yonlere uzuyolar ya asagı ya kıvrık ya duz,cogu asagı dogru uzamıs bende,her iki gozundeki ucunda ki iki tanesi kıvrık uzamıs.Boyle enteresan bir sey ..
Ama zaten dr demisti surekli makineyle su makasla duzeltmek zorundasın diye..demesine dedi de,bukadar sıkıntılı olacagını dusunmemistim..En guzel kirpik perması uygulamak,yakında yaptırcam zaten, yoksa cok sekilsiz duruyolar..makıneyle olacak is degil.Bide benım cok
kafama takmamamın sebebi kendi kirpigimin zaten inik olması,yoksa dogal olanlarla ekilenler cok anormal farklı dururdu.. bakalım permayla ne hale girecekler,ozaman da fotograf koyacam buraya..ama obur turlusu ugras valla..anlamadıgınuız bisi olursa sorun buradayım.

unutmayınki iyi bir cerrah olumsuz yönlernide söyler alper bey de zaten önermiyor
he kirpiklerin yanar hiç kalmaz o zaman öneriyor ama bizim gibi normal insanlara pek önermediğini bana bizzat söyledi.

Yirmi tane falan vardır,ben resmi yaklastırıp baktıp hani rimelsiz olanı orda baya saydım )
yaw onun kirpikleri zaten turuncu ya ondan da gorunmuyor pek.Dusunsene sacın siyahsa yada kumralsadaha cok belli olur az da ekilse.zaten cok yada az ekilmesi senin goz yapısına baglıymıs,ama bana soylenen graft sayısı 25-30 arası..Eger daa cok istenir ve goz kapagın buna musaitse DR ile konusman gerek .Yapilabilyorsa yapar diye umuyorum!
Sevgili Danes dimdi yıl 2014 memnun musun kirpik ekiminden cok rica etsem cevaplayabilir misin

esmeralde sende estetisyensin heralde övüyorsun bak ameliyat olan arkadas sonucları yazmıs hala estetisyeni savunursan bilemicem senin paran at çöpe =)

danes/
Acıkcası bu kirpik ekiminde olay bidurum yokmus.Kızlarla paylasacagıma dayir soz verdim burda,ama inanın bana ne yazacagımı bilemyorum simdilik.Bu yuzdeen de yazmıyodum

QUOTE Sen de kirpik ektirmistin uzun yıllar sonra ne hissediyorsun memnun musun?litfen cevap bazar mısın ? Tesekkürler..

X