Göz Makyajı Kirpik boyama

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kptays

Guru
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
60
1
Arkadaşlar internette kirpik boyaları satılıyor kullanan var mı? Hani onunla siyaha boyasam üzerine de maskara bayağ bir gür uzun gözükür gibi geldi bana. Öyle hayal ediyorum sırnaşık şey kulanan var mı???

kirpik boyamaya hiç gerek yok bence...anlamsız bir işlem yani :)
canım siyaha boyanmış kirpik üstüne siyah maskaranın...normal kirpik üstüne sürülen siyah maskaradan farkı olacağını sanmıyorum...nitekim sarışın olan insanlar bile siyah maskara sürdüklerinde kendi kirpikleri açık olmasına rağmen aynı simsiyah görünüşü elde ediyorlar...dediğin şey saç renginde saç boyasında geçerli....maskara zaten altındakinin rengini göstermeyecek ve tamamen örtecek nitelikte boyaya sahip :)

... ama şuda bir gerçekki koyu renk boya saç tellerini kalınlaştırdığı gibi kirpikleride kalınlaştırabilir veya rimel kirpikleri birbirine yapıştırırken boya da böyle bir sorun olmaz. Peki illaki özel bir boyamı gerekiyor acaba yoksa mesela hint kınasıylada siyah yapılabilir mi?

bu konunun sahibi arkadaşımız kaçırılmış arkadaşlar hepinizden onun için dua istiyorum allah yardımcıları olsun:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…