Mezeler - Ordövrler Kiraz Yaprağı Sarması (Sponsor~ İçim Yoğurt)

ben size ellerinize sağlık yarışmada başarılar dilerim dememişim sanırım,valla bayıldım sarmaya benim annemde yapar nefis olurr...
dut yaprağından,kiraz yaprağından sarar,nasıl canım çekti anlatamam

Canım senden böyle şeyler duymak çok güzel beni çok muttlu edin

Son düzenleme:
Canım senden böyle şeyler duymak çok güzel beni çok muttlu edin

valla sende beni mutlu ettin hayatım,harika görünüyorlar kendim sarmamıştım hep hazıra konuyordum ama ilk fırsatta anneme gittiğimde bende saracağım:)

valla sende beni mutlu ettin hayatım,harika görünüyorlar kendim sarmamıştım hep hazıra konuyordum ama ilk fırsatta anneme gittiğimde bende saracağım:)
Ewet canım ben sardım sar canım ilk etapta annele sarki sıklımıyasın bizim burdada konu komşuyla sarılır çok zevkli olur benim 2 günümü aldı kısım kısım sardım keşke sizede burdan uzata bilsem

Son düzenleme:

ahh keşkeee:))
çok teşekkürler tekrar başarılar canım

Asma yaprağının haricinde , dut, kabak çiçeği, duymuştum ama kiraz yaprağını ilk kez duyuyorum. Ellerine sağlık ne kadar ince sarılmış lezzetide güzeldir mutlaka:)

Asma yaprağının haricinde , dut, kabak çiçeği, duymuştum ama kiraz yaprağını ilk kez duyuyorum. Ellerine sağlık ne kadar ince sarılmış lezzetide güzeldir mutlaka:)

Tatmayanlara tatırmayı çok isterim çok farklı bir lezzetir umarım yolunuz buraya bir gün düşerse tatmadan gittmeyin
Evet ince çünkü hamurundan çok yaprağın kendi aromasını var kabetmesim diye ince kalın olursa eğer hamuru hem sert hemde yaprağın aromasını eşit dağıtamaz agzınızda

Daha önce duymuştum fakat hiç yemediğim bir lezzet bu ,eminim güzeldir.

İşin yarışma kısımına gelince , ciddi anlamda meşakkatli bir yemek olmuş.

Ellerinize ,emeğinize sağlık...Başarılar.

Daha önce duymuştum fakat hiç yemediğim bir lezzet bu ,eminim güzeldir.

İşin yarışma kısımına gelince , ciddi anlamda meşakkatli bir yemek olmuş.

Ellerinize ,emeğinize sağlık...Başarılar.

İyi dileklerinizden dolayı çok teşekkür ederim

Canımm ellerine sağlık çok uğraş vermişsin küçük küçük kiraz yaprağından sarma ilk defa gördüm minik minik çok güzel gözüküyor ellerine sağlık başarılar canımm

inanılmaz emek var. hiç yemedim ama tadı mutlaka harikadır. oyum size gitti.ellerinize sağlık.

Ay canim cekti kim bilir ne lezzteli birseydir bu yaaaaa ufffff ya ufff , bende istiyorum

inanılmaz emek var. hiç yemedim ama tadı mutlaka harikadır. oyum size gitti.ellerinize sağlık.

Ben daha önce Malatya'da bulunduğum zamanlarda yemiştim hakikaten benim diyen hatunun becerebileceği,herşeyden önce çok büyük sabır gerektiren bir yemek gerçekten tebrik hakkeden bir yemektir....

Ben daha önce Malatya'da bulunduğum zamanlarda yemiştim hakikaten benim diyen hatunun becerebileceği,herşeyden önce çok büyük sabır gerektiren bir yemek gerçekten tebrik hakkeden bir yemektir....
olsada yesek. ben yine makarnaya talim ediyorum şu an:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…