Kira da ya da lojmanda oturacak arkadaşlar eşylarınızı nasıl seçiyorsunuz

Canım anladığım kadarıyla sizde bizim gibi tayincisinizz

Bende 10 yıl oldu evlenelii ora senin bura senin gezdimmm misafir odasını ve yatak odasını aldırmıştımm,kullanmaktan değildee taşınmaktan eskidi diyebilirimmm oturma odası olarakta eşimin eski çekyatlarında otuurmuştummm şimdi onlarıı attım misafir odasını kullanmayıı düşünüyorumm barii kullanayımdaa iyice eskisinlerr

Son düzenleme:
3 senelik evlilikte 3. ev bu oturudugum her yerde yenı masraf tabı ama her yere kullanılcak seyler tercıh ediyorum acaba tasınırsam baska yerde de kullanabilirmiyim diye düşünüyorum artık alısveriş yaparken, bu evden de sıkıldım galiba :jeyyar:

en iyisi az eşya tayinciler için,taşınırken toplaması büyük bi dert ayrıca hasarda görüyolar!çok pahalı şeylere kaçmamak lazım bence..

bende tayinciyim sadece salon takımı yemek odasınında masa ve sandalyesi konsolu birde yatak odası yatakodasınında komidinini almayı düşünmüyorum belki konsol yerine kullanuşlı bir vitrin alabilirim

bende kiracı olacağım nişanlım doğuda görev yapıyor hayalindeki neyse bence hepsini al artık evden eve nakliyat sirketleri var sorun olmaz tasınırken
vede söyle bir durum var istesende bir kac yıl sonra hepsini değiştiremezsin hayalini erteleme bence ...
ben öyle yapıyorum :)

canım haklısın ama zaten ist da oturacağız istanbulda evler küçük o kadar esyayı ben nasıl sığdırayım hem arklarımdan görüyorum tasınırken esyaları hep zarar görmüş

kızlar düşündüm düşündüm şunları aldım
salon için;konsol konsol aynası masa 8 sandalye koltuk tak.
oturma odası;2 kanepe tv masası
yatak odası hepsini aldım
başka da eşya almadım hepsi bu kadar

biz salon için küçük ebatlı spor bi takım seçtik 6 sandalye ve açılır kapanır masa küçük bi vitrin orta sehpa ve tv ünitesi,oturma odası için iki çekyat halı,mutfak için katlanır ahşap masa aldık sandalyelerde aynı şekilde,yatak odasıda tam,alırken eşyaların çok hantal olmamasına dikkat ettik

Son düzenleme:
eşimin 8 yılda bir tayını çıkmasına ragmen biz bile çok portatif ve spor eşyalar aldık..
ev tasırken zorlanmayalım die..
solana tv unitesi,oturma grubu bazasız,bi masa 8sandalye , halı kucuk ebatlarda ,orta sehpa adık baskada bişey almadık
oturma odasına bellonadan 2 cekyat aldık bazasız halım kucuk ebatlarda
yatak odasına tepehomedan sadece 1 komodin eksık ,diğer herseyı tam aldık

kolay taşınabilecek, hantal olmayan her evin ölçülerine uyabilecek. sağlam taşınmaya dayanıklı ve teferrutsız eşyalar seç canım. katlamalı perdeleri unut.küçük parçalar halinde halılar al.

X