Dudak Makyajı kıpkırmızı ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
canım hiç anlamamki numaradan falan ama kalkınca bakar yazarımsana bimde de daha varmı bilmiom ama süperrr bişey çok pahallı rujlar var evde bunun kadar etkili değil ya

saol cnm beklıyorum doru soyluyosn cnm pahalı dıye daha ıyıdır deyıp alıyoruz halbukı oyle dusunmemek lazım

kızlarrr cok mutluyum sanırım ıstedıgım ruju buldumm mac lady danger turuncu bazlısız de bı goz atın tek kelımeyle bayıldımmm:111:

Eklentiler

• $images.jpg
    6,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $DSC02648.jpg
    37,5 KB · Görüntüleme: 296
  • $1727746865_19f8893ef2_z.jpg
    90,7 KB · Görüntüleme: 90
cnm pembelesıyor derken bu durumdan bahsedıyordum buyutunce dudak kenarlarndan daha net bellı oluyor bu da mac russıan red mavı bazlı oldugu ıcın pembe alt tonlu oluyormus:26:

Eklentiler

• $images (1).jpg
    2,5 KB · Görüntüleme: 67
swatch yapmıştım ben,gerçi karar vermişsin ama olsun ekliyim

sırasıyla; golden rose, avon, cecile, flormar

kızlarr onerılerınızı hala beklıyorumm mac rujların fıyatları baya yuksek ve kredı kartıyla netten almak ıstıyorumdum ama malesef netten satısı yok

pastel kullanıyorum ben bayılıyorum tonuna becerebilsem fotoğraf eklerim ama 132 no. çok kalıcı ve fiyatı uygundu...

benım ekledıgım resmler gb mı duruyo cnm narcıcegıne yakın bı kırmızımı pembemsımı:26:

canım ya inanın yanıltmak istemem ama ben kırmızı ruj hastasıyım çok ruj aldım bu uğurda, en sevdiğim pastel oldu..tenimin rengi yüzünden mi bilmiyorum ama kız arkadaşlarım fln hep kırmızı sende güzel durmuş derler..yani rengini onlar söyler hep..nar çiçeği çok farklı kalıyor yanında

ama söz ettiğim ruj mat, lip gloss tarzı değil..yani hem kırmızı hem parlak istiyorsanız o uygun olmayacaktır..

kızllarr aldım rujumu sonunda carmina 875 mat kırmızı ruj ve carmina 873 cok tatlı mat pembe bır ruj ısteyenleree sıddetle tavsıye edılır hepınıze tsklerrr

Sen uygun olanı bulmuşsun ama yine de başka arkadaşlara faydası olabilir. =)

-Gabrini ~ 15- numaralı rujun gerçekten güzel bir kırmızısı var.Kullanıyorum ve çevremde olan insanlarda beğeniyor.
Ayrıca gabrinin rujlarını dudakta kalıp gibi olmaması yüzünden de tavsiye edebilirim.​

tsklerr goz atmak da fayda var

bende kırmızı ruj hastasıyımdır canım yeni bir kırmızı ruj aldım resmen kırmızının tonlarından bir koleksiyonum var flormar supermatte rujlarından numarası 201 indirimdeydi burda 5 liraya aldım ayrıca zor çıkıyor gerçi bende ruj kolay kolay çıkmaz bi sürdüm mü bütün gün onla dolaşırım yemek yesemde çıkmıyor

ayyy ne guzelmıs cnm onu da alırım fıyatı da cok uygun bı koleksıyon da ben yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…