Dudak Makyajı kıpkırmızı ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
ıns cnm ya okadr yer dolastım bı turlu yok bu resımdekı mac dıyorlar ama heryer de bulunmuomus o marka

macin kırmızı ruju gerçekten güzel bi süre sonra pembe veya bordo olmuyo. bulamazsan netten siparis ver canım.

ya ben önceden kullanmıştım canım numara veremeyecegim o yüzden ama netten bakayım o ruju bulursam anında yazarım

aldm cnm kesın senınkı mac russıan red cok ununu duymustum mutlaka bulmaya calısıcam saolll

Canım Maybelline dende baksana senin istediğin tonda kırmızı vardı

canım ben geçende bimden aldım
rengi ilk açınca koyu kırmızı duruyor sürünce tam kırmızı oluyor süper yaa 3 milyona aldım hatta zor çıkıo dudaktan süper bir ruj iyiki gitmişim ogün bime sen aldığın ruju koyu kırmızı al dudağa sürünce tam kırmızı oluyor açık kırmızı alırsan daha açık duruyor dudakta hatta resmimide koyardım rujla süper bir resmim var bayılırsın ruja ama malesef koyamam canım markası golden ros

gercekten mı cnm ya bak duyunca bıle heyecan bastı golden rose numarası ne cnm

cnm maybelline baktım aldım hatta en kırmızı olan ruju passion red ama ıste sonradan pembeye donuyor mavı alt bazlıymıs sanırım onerın ıcın tskler

Alla alla çok ilginç gerçekten şaşırdım
Nasıl pembeye dönüyo kırmızı ruj:26:

valla donuo cnm bıraz ckınca pembemsı olmaya baslıo kadr da begenerek almıstım turuncu bazlı rujlar almam gerekıomus narcıcegı tonunda bı kırmzııya donuomus ckınca ama ıste hangılerı o bazda bılemıyorum kı ne zor ısmıs ya taktım ya ılla olcak napım

Bende kıpkırmızı ruj çok aradım en sonunda LİLYUM markalı bi ruj aldım.İstersen eve gidince foto koyarım

gercekten mı cnm ya bak duyunca bıle heyecan bastı golden rose numarası ne cnm

canım hiç anlamamki numaradan falan ama kalkınca bakar yazarımsana bimde de daha varmı bilmiom ama süperrr bişey çok pahallı rujlar var evde bunun kadar etkili değil ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…