Dudak Makyajı kıpkırmızı ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

avon temsılcısıyım ben de ıkı ruju da var ama tam kırmızı degıller ozellkler avona msj atıp rıca ettım kırmızı rujlarını cogaltsınlar dıye umarım dıkkate alırlar

Bayildim ben buna.
flormar süpermatte 201

En kisa zamanda almayi düsünüyorum.

Son düzenleme:
Bayildim ben buna.
flormar süpermatte 201

En kisa zamanda almayi düsünüyorum.

Gittim, aldim kizlar tam istedigim gibi bildiginiz nar cicegi.
Fiyati da cok uygun, 8 bucuk lira. Hatta abi sagolsun 8 liraya verdi. 50 kurustan nolcak demeyin onun sayesinde son paramla 3 tane oje aldim.
Simdi sira kaliciligina ve nasil sürüldügüne bakmaya geldi. Sürerken biraz zorlandim ama dudaktan kolay kolay cikmiyor. Bi de zamanla pütür pütür olmazsa ne mutlu bana.

ohh hadı gule gule kullan cnm

kullanıyor musun? Tavsiye eder misin?
ben de bir ruj almıştım. 2 lira mıydı neydi ama öyle kalıcıydı ve öyle bir rengi vardı ki pahalı rujlara taş çıkartırdı. ama yiğenim sağolsun mahvetti rujumu. yine kullanmaya çalışıyorum ama şekli çok bozuldu sürmesi çok zor. Eğer tavsiye ediyorsan bunu deneyebilirim

Canim kullaniyorum ama tam sürmüyorum. Hafifce sürüyorum dudagima. Bi de benim dudaklarim kuru oldugu icin sürmeden önce nemlendirici sürüyorum. Zamanla pütür pütür oluyor ama nemlendiriciden dolayi öyledir belki. Bir gün tam sürdügüm zaman bilgilendiririm seni. Senin rujunun markasi ne?
Bu arada ben Flormarin Long Wearing Rujunu denemeyi düsünüyorum.

Zengin, kremsi ve nemlendirici yapısıyla, dudakları muhteşem şekilde kaplar. Besleyici özelliği ile dudakları yumuşatır ve parlak bir görünüm sağlar. İçeriğindeki kayısı çekirdeği yağı, shea butter, Hindistan cevizi yağı ve mango yağı nem kaybını önler, dudakların esnekliğini korumasını sağlar. Dudaklara ağırlık hissi vermeyen ve yapışkan olmayan yapısı ile parlaklık sağlar.

Bu özellikler benim rujda aradigim özellikler. Eger gercekten böyle bir etki yaratirsa ne mutlu bana.

sordum bu eski seri bulamazsınız dediler
yeni serinin adı ve nosunu verebilir misiniz?

flormar supermatte 201 eski seri değil bu ruj.ben daha yeni aldım.zaten daha geçen yaz piyasaya çıktı diye biliyorum.flormar standlarında rahatlıkla bulabilirsin.ben aldım ve memnunum.

flormar supermatte 201 eski seri değil bu ruj.ben daha yeni aldım.zaten daha geçen yaz piyasaya çıktı diye biliyorum.flormar standlarında rahatlıkla bulabilirsin.ben aldım ve memnunum.

teşekkürler canım en iyisi avm ye gideyim ben

Avon'da ilk defa saten ruj görüp hepsine saldırdım .. red2000 sanırım geçen ay almıştım ama bu ayda gördüm .. kalıcı ve kıpppkırmızı..

Son düzenleme:
log wearıng ruj gercekten mukemmel dudakların kuruysa hele kı yumusacık ben de bu rengı var harıka bı renk en sevdıgım rujlarımdan bırı

YÜZ |

pastelin kalıcı rujlarından 9 numara kesinlikle çok dikkat çekici bi ruj kadife gibi görüntüsü var mezuniyetim için almıştım çok beğendim zaten günlük kullanım için çok ağır ama nişan düğün için çok başarılı

mat istiyorsanız sephora cream lip stain derim çok güzel bi' rengi var tam kırmızı ve dudakta duruşu çok hoş.numarasıda 01 :)

maybellinede var canım kıpkırmızı bir ruj ki ben az sürerek kullanabiliyorum.. gel gör ki silinmiş ama pembe kapaklılardan, yani her maybelline standında görüyorum ben, mutlaka bir bak.. ki çok uçuk fiyatlı da değil sonuçta.. bir de avon proto-go rujunun kırmızısı, işte o mükemmel bir kırmızı, kuzenim ondan başka kullanmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…