Dudak Makyajı kıpkırmızı ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bende kırmızı ruj hastasıyımdır canım yeni bir kırmızı ruj aldım resmen kırmızının tonlarından bir koleksiyonum var:KK1: flormar supermatte rujlarından numarası 201 indirimdeydi burda 5 liraya aldım ayrıca zor çıkıyor gerçi bende ruj kolay kolay çıkmaz bi sürdüm mü bütün gün onla dolaşırım yemek yesemde çıkmıyor :KK64:

cnm resmını koyabılırsen cok sevınırım:KK69:

resim nasıl koyabilirim bilmiyorum ki resim koymayıııı:KK14:

cnm bugun watsons a ugradım ve hemen deneyıp aldım cok gusel teskkur ederım:87:ayrıca logwear serısı cıkmıs L14 pembe renklı rujunu tavsıye ederım elım deymısken onu da alayım dedm ne olcak bu halım bılmıorm:KK52:

ya bende o küçük sırlardaki sürülen kırmızı rujdan istiyorum ama sanırım lady danger mac o fiyatıda 38 alsammı bilemedim

ya bende o küçük sırlardaki sürülen kırmızı rujdan istiyorum ama sanırım lady danger mac o fiyatıda 38 alsammı bilemedim

evet ben de cok ıstıyordum onu ama gıdıp yerınde bakmadım rengıne nette gorundugu gıbı olmuo sımdıkı aldıklarım hevesımı yeterınce alıo cok begendım mac ın fıyatı baya yuksek sureklı ruj alan brı oldum ıcın o kadar vermek ıstemedım ondan onu erteledım daha sonra yıne takıntı olursa almayı duusnuorm :)))) sen alırsan eger rengını koyabılırsen cok sevınırım :KK69:

yeloo beğendiğine sewindim bende pembe ruj arıyordum söylediğin iyi oldu mutlaka bakıcam ilk fırsatta.nokcak benim bu makyaj malzemesi çılgınlığım bilmiyorum sanırım bütün kadınlar aynı bi serwet yatıo makyaj cantasında:KK1:bu arada kucuk sırlardakı ruj basıt bı kırmızı ruj gibi duruyor bence marifet o ruju ayşegül gibi bastıra bastıra sürmekte :KK76:

yeloo beğendiğine sewindim bende pembe ruj arıyordum söylediğin iyi oldu mutlaka bakıcam ilk fırsatta.nokcak benim bu makyaj malzemesi çılgınlığım bilmiyorum sanırım bütün kadınlar aynı bi serwet yatıo makyaj cantasında:KK1:bu arada kucuk sırlardakı ruj basıt bı kırmızı ruj gibi duruyor bence marifet o ruju ayşegül gibi bastıra bastıra sürmekte :KK76:

haklısın cnm gercekten cesaret ısı :KK17: aldıgım pembe suan kırmızıyı bıle unutturdu dıebılırım o kadr bayıldım kesınlıkle gozatmalısın :KK8:

resim var mı canım netten baktımda bulamadım

ayşegülün ruju sephora kırmızı rujmuş bugün gittim testere baktım turunculk yoktu rujda acaba vişne çürüündenmi bahsetti bilemicem yinede alcaktım bitmişti herks almş fiyatta 27 aklınızda bulunsun

numarası kactı pekı cnm bı goz atayım ben de haber verdgn ıcn tskler :)

zaten tek bir kırmızı var ama dizide daha çok turuncuya bakıo kırmızı bu daha kan kırmızısı gibiydi twitere olan hayrına sorsun merve boluğura turuncuya bakanın marka ne die:)

Sephora indirimini hiç beğenmedim.Lancome'un kırmızı bir ruju var çok beğendim,Lancome 'a bi bakın.Mat olanına ama.:2:

Kıpkırmızı bir ruj isteyenler Calvin Klein 316 denesinler .:KK69:

Son düzenleme:
zaten sephora indirimine dahil deilki ruju sorun kırmızı rujda degil ayşegülün kırmızı ruuju:) çok güzel bir renk ya

avonun extra lasting lipstick rujunun eternel flame rengine de bi bakın derim ben. ben kullanıyorum çok memnunum çok ta kalıcı :21:

sehpora ......sephora .......sephora

başka alternatifi yokkkkk
bukadar güzel bir kırmızı ruj olamaz..........aslaaa

X