Dudak Makyajı kıpkırmızı ruj arıyorum

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Flormarın selctıon serisi numarası 47.Süper bi kırmızı.Kor kırmızısı değil ama koyu olmayan kan kırmızısı ... Benim favorim bu ruj.Günlüktede çok rahat kullanıyorum ....

ya bende o küçük sırlardaki sürülen kırmızı rujdan istiyorum ama sanırım lady danger mac o fiyatıda 38 alsammı bilemedim

canım ayşegülün o ruju sephora markaymış.zaten tek ruju varmış sephoranın o renk,deneyebilirsin,bende alcam en kısa zamanda,bende kırmızı rujsuz çıkmam :)))
catherine arley var bende şuan güzel bir kırmızı o pembe bazlı değil numarasıda 08.fiyatıda 3-4 tl birşeydi bir bak derimm

dediğin gibi sephora o rujun markası. ben de bır röportajında okumuştum. ben de kullanıyorum sephora kırmızı ruj. fıyatı da 27.5 TL. kıvamı falan da cok guzel. ben rujların ambalajlarına da özen gösterdıgımden bu rujun ambalajı da cok guzel . tavsıye ederım kesınlıkle. bır de yıne sephoranın şarap rengı (şerabi) bır ruju var o da mukemmel . ben suan şarap rengı olarak meybelline atomik pink kullanıyorum. cok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…