Kına ve nikah fotolarım

çok güsel bir gelin olmuşsunuz..
inşallah huzurlu,sağlıklı,upuzun bir ömür geçirirsiniz birlikte..
ewet,hakikaten talihsizlik kesenin çalınması.
kim nasıl bir hayır bekliyor ki bundan?
yeni yuwa kuranların hakkına el uzatan hayır görmez eminimki..
işin siyasi bir takım boyutlara girmesi de can sıkıcı belki ama,
bak hepsi bitti..
bunlar detaydı..
aslolan sizsiniz..
mutluluklar infanta..

Canım benim Mutluluklar diLerim çok hoş bir gelin olmuşsun.. ne kadar talihsizlik yaşamışsanızda kendinden hiç ödün vermemişsin...
etrafına hep o güzel yüzünle gülücükler saçmışsın. canını sıkma takma kafana Allah reva görmez elbette..kimsenin malını kimseye de bırakmaz hele de bu şekilde
Allah mutlulugunuzu daim etsin inşallah mcx

Çoooook güzel bir gelin olmuşsun Rabbim evinden sağlığı, huzuru, mutluluğu eksik etmesin AMİN gelinliğini çok beğendim öz boleronu bende Ankaradayım gelinliğini kime diktirdin?

Çoooook güzel bir gelin olmuşsun Rabbim evinden sağlığı, huzuru, mutluluğu eksik etmesin AMİN gelinliğini çok beğendim öz boleronu bende Ankaradayım gelinliğini kime diktirdin?

tşkler canlarım
kızılayda gelinliçiler çarşısında tutku gelinlikte dikildi ama polero modeli bana ait
hatta onlar daha başka yapmışlardı ben degiştirdim

darısı bütün bekarların başına
allah herkese huzurlu bir ömür nasip etsin
ben hiç bir zaman maddiyata deger vermedim
kendi annemim taktıgı bilezilkeri bile çıkarıp borca verdim
bundan da gurur duyuyorum

tşkler canlarım
kızılayda gelinliçiler çarşısında tutku gelinlikte dikildi ama polero modeli bana ait
hatta onlar daha başka yapmışlardı ben degiştirdim

darısı bütün bekarların başına
allah herkese huzurlu bir ömür nasip etsin
ben hiç bir zaman maddiyata deger vermedim
kendi annemim taktıgı bilezilkeri bile çıkarıp borca verdim
bundan da gurur duyuyorum

zevklisin infanta çok güzel uyum sağlamış gelinlikle bolero...Kısmetse mart gibi bizde evleneceğiz bende böyle bir bolero modeli arıyodum sonunda buldum diyebilirim çok fazla olucam ama bir şey daha sormak istiyorum ne kadara diktirdin gelinliğini ve kaç ayda teslim ettiler birde o gelinlikliçiyi tavsiye edermisin

öncelikle mutluluklar dilerim canım.hayalinde ki gibi bir yuvanın sahibi olursun inşallah.yalnız senden biraz fazla bilgi isticem.bende kocatepe nikah salonunu istiyorum.dekoru,gelin odası felan çok hoşuma gitti web sitelerinden biraz araştırdım da.nişanlımda telefon açıp nikah töreninde neler yapıldığını sordu.sen daha detaylı bilgi verebilirmisin canım?mesela resimlerin ve video çekiminin kalitesi nasıl ?slayt yapılıyormuş bunun için sizden resim felan mı istediler ve nasıl yaptılar? ve birde ücret olarak ne ödediniz canım?biliyorum çok oldum ama kocatepe de nikah kıyan birisini görünce inanılmaz çok sevindim

Allah mutlulugunu daım etsın bır yastıkta kocatsın :)gözlerındekı sevınc hıc bıtmesın :)

ıtırcım ne demek benim modelimi begendigini çok sevindim
demekki zevkli biriymişim
o gelinlikçi iyi ben ordan gelinlik ve abiyemi 1.100 ytl ye diktirdim
ortalama 3 hafta içinde teslim ettiler
aslında boleroyu kollarını dar yapmışlardı
benimde hareketimi kısıtladugı için ben böle olusun dedim
saolsunlar söktüler ve yeniden diktiler yani tavsiye ederim

tabi ne demek
nikaha salonun girerken büyük han kapılarıkapatılıyor içerde sizin seçtiginiz müzik çalıyor
ışıklar karatılıyor falan
sonra romantik bi atmosfer ile içeri giriyorsunuz yol üzerinde ayaklı mumlukar bulunuyor
nikah masasını anlatmam gerek yok sanırım
nikah bitiminde tokalaşmak için ayrı bi yere geçiliyor
tabi bütün bu olaylar hem fotoya hende videoya çekiliyor yani tavsiye ederim ama kendiniz bi gidip görseniz bence daha faydalı olur fiyat 1.300ytl

ıtırcım ne demek benim modelimi begendigini çok sevindim
demekki zevkli biriymişim
o gelinlikçi iyi ben ordan gelinlik ve abiyemi 1.100 ytl ye diktirdim
ortalama 3 hafta içinde teslim ettiler
aslında boleroyu kollarını dar yapmışlardı
benimde hareketimi kısıtladugı için ben böle olusun dedim
saolsunlar söktüler ve yeniden diktiler yani tavsiye ederim

2 sini o fiyata vallahi iyimiş benim düğünüm nişanlım askere gidice kaldı ben o zaman gelinlik almıştım 1.650 ytl sadece gelinlik ama kına için ne yapacam diye düşünür dururdum o zaman benim geçen sene anlaştığım gelinlikçide o çarşıda hemde ilk mağaza oraya gitsem nasıl geçerim önünden diyorum... paramı aldım ama kaporam kaldı.ama kaporayı kurtarayım derken de iyice bana pahalıya mal eder mağaza sahibi ben en iyisi senin dediğin yere gideyim hem ikisini de bu fiyata çıkartırsam nasıl güzel olur Büyük Çarşı dimi And çarşısı değil ikisi de yan yanaya ondan sordum Allah razı olsun infanta... a.s.

bende çok beğendim saçın makyajın yüzündeki gülümseme hiç eksik olmamış...tüm olumsuzluklara rağmen...allahbir ömür boyu mutlu etsin:lepi:

X