Kına ve nikah fotolarım

canım çok güzel olmuşsun Allah bir ömür boyu mesut etsin tatlım darısı bizim başımıza 6 ay 24 günüm kaldı

çok güzel bir gelin olmuşsun.allah mesut etsin.insanların başına düğünlerinde o kadar kötü şeyler geliyorki.en özendiğimiz günlerde.altın kesenin çalınması kötü olmuş ama allah beterinden saklasın.eşinle bir ömür mutlu olup umarım bu kötü dediğin olayları unutursun canım.maşallah diyorum ve mutluluklar diliyorum.

Ne kadar şeker bir bayanmışsın sen öle arkadaşım.Çok yakışmış hem nişanlığın hemde gelinliğin.En kısa sürede tadınızın yerine gelmesi dileğimle.Tekrar mutluluklar dilerim...

Mutluluğunuz hep daim olsun...Çok güzel bi gelin olmuşsun cnm..Darısı bekar bizlerin başınaa

allah mesut etsin canim,bir yastikta kocayin.bebek gibisin masallah,nazar degmesin tü tü :nazar::nazar::nazar:

canımm çok güzel bir gelin olmuşsun:nazar:
çok üzülmüştüm yaşadıklarına
umarım bundan sonra herşey çok güzel olur
mutluluklar
allah bir yastıkta kocatsına.s.

ay çok güzel olmuşsunuz.Allah mesud etsin bir ömür boyu..darısı başıma benim de.. aminnnnnnnnnnn inşallah :)

CANIM GÜZLLER GÜZELİ GELİNİMİZ ÇOK TATLI OLMUŞSUN BTNM YA ALLAH ÖMÜR BOYU YÜZÜNÜZDEKİ GÜLÜMSEMEYİ EKSİLTMESİN VE SEVGİNİZLE KALIN MUTLUKLAR DİLERİM CANIM!a.s.:nazar::1hug:

Haberiniz olmadığını söylüyorsunuz Necmettin Erbakan'ın gelmesi konusunda..
Necmettin Erbakan nikah şahidi olarak gelecekte haberiniz olmayacak.
Hangi siyasi lider gelirse gelsin bundan düğün sahibinin mutlaka haberi olur..
Eşinizin ve babasının görüşünden haberiniz yok değildi herhalde!!
Kayınpederinizin patronu mu, kayınpederiniz il başkanımı??
Herneyse sorularıma cevap beklemiyorum..
Onlar parti propagandasına çevirmiş..sizde üslubunuzla farklı bişey yapmamışsınız..

Özetle Allah mesut bahtiyar etsin..
Bundan sonra huzur,mutluluk versin..

canım sen çok tatlı olmuşun ya
hiç sıkma canını herkes ettiğini birgün yaşar
sen hep mutlu ol inş.

Canım çok güzel gelin olmuşsun...
Bir ömür boyu mutluluklar dilerim a.s.

canim bosver,en iyi dügünde bile tatsizliklar cikabiliyor
sen esinle mutlu olda erbakan gelmis,jennifer lopez gelmis
kese calinmis altin bulunmus hepsi gecer gider
ömür boyu mutluluklar

canım sen çok tatlı olmuşun ya
hiç sıkma canını herkes ettiğini birgün yaşar
sen hep mutlu ol inş.

tşkler çakır gözlü inşallah seninde fotolarına bakıp yorum yazarız.
aslında ben konuyu bu kadar açmayacaktım ama içimi dökme ihtiyacı duyuyorum
çünkü konuşup dertleşecek hiç kimsem yok
bari burdan derteleşiyim dedim ama hatalıyım biliyorum
lütfen konum siyasileşmesin
artık ideoloji denen kavramı şuurumdan çıkartıyorum :1no2:

canım çok çok güzel bir gwelin olmuşsun, bu güzel gününde seni üzenleri allah nasıl biliyorsa öyle yapsın. mutlu huzurlu olurun inşallah

fıstıgımm sen hiç üzme canını bak mükemmel görünüyosun kıskananlar catlasın:) ömür boyu mutluluklar siyasi kısmı bizi zaten enterese etmez isteyen istedigini nikah sahidi yapar ki senin haberin yokmuş bile öpüyom seni bebişim mutluluklar

ay maşallah çok tatlı olmuşsun gelinliğine de kırmızı kıyafetine de bayıldım güzele ne yakışmaz ki mutluluklar güzelim boşver sen önemli olan gözlerinin gülmesi ve gördüğüm kadarıyla senin gözlerin çok güzel gülüyordu

X