Kimyasal sonrası hemen hamile kalan var mı?

Yaa hikâyemiz aynı resmen bunu okumak o kadar iyi geldi, o kadar ümitlendim ki şu an Rabbim boşa çıkartmaz inşallah siz de inşallah bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız

Tabi ki canım, sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız inşallah senin bitti mi kanaman filan şu an?
Yarına biter ama doktor ultrasonla baktı sol overde 3,5 cm kistin var dedi dün. Folikul kist zararı olmaz dedi canım ona sıkıldı kist varken hamile kalan var mi

benmde normalde 3 ağustos ama gecen ay ilk defa gec adet oldum kımyasaldan sonraki ilk adetimdi bu ay normal döngüde olurum diye düşünüyorum
Benim kimyasal sonrası ilk adet olacak yumurtlama takibi yaptım oradan tahmin ediyorum. Kimyasal sonrası ilk adet döngünüz kaç gün sürmüştü acaba?

Yarına biter ama doktor ultrasonla baktı sol overde 3,5 cm kistin var dedi dün. Folikul kist zararı olmaz dedi canım ona sıkıldı kist varken hamile kalan var mı
Onu bilmiyorum canım ama soğan suyu kürü deneyebilirsin. Kistleri eritiyor diye biliyorum. Yine de araştır tabi ki, inşallah kısa sürede kaybolur.

Benim kimyasal sonrası ilk adet olacak yumurtlama takibi yaptım oradan tahmin ediyorum. Kimyasal sonrası ilk adet döngünüz kaç gün sürmüştü acaba?
aslında benim ilk kımyasallarımda hiç döngüm bozulmamıştı son kımyasalda 40. gunde adet oldum acaba yıne mı hamıleyım gec dollenme falan mı dıye bekledim surekli kan verdım test yaptım negatıftı 40. gun adet oldum normalde ben 28-29 günde adet olurum.. bu arada bu ay bende ilk defa ovulasyon testi kullandım çünkü uygulama gecen ay ki 40 günü baz alarak yumurtlama haftamı değiştirdi.. sende mi ovulasyon testi yaptın daha önce yapmış mıydın

Evet canım ben neredeyse 10 aydır filan takip ediyorum.

Canım belirti var mı sende?

canm ben adet oldum erken geldi sen nasılsın neler hıssedıyorsun var mı belirti
Yaa inşallah diğer aya nasip olur canım sağlıkla. Bel ve kasık ağrım var benim göğüslerim ağrıyor. Başka belirtim yok aslında regl öncesi olan belirtiler gibi ama inşallah bebiş vardır

Yaa inşallah diğer aya nasip olur canım sağlıkla. Bel ve kasık ağrım var benim göğüslerim ağrıyor. Başka belirtim yok aslında regl öncesi olan belirtiler gibi ama inşallah bebiş vardır
amin canm ınşallah naptın adet/hamilelik belli oldu mu

Ben evlendiğim ilk ay değerim 9 çıktı sonra adet oldum kimyasal diğer ay kıžıma hamile kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…