Kimyasal sonrası hemen hamile kalan var mı?

Merhabalar öncelikle umut oldunuz , bende Nisan ayında kimyasal gebelik yaşadım bi yükseldi bi düştü değerim hatta regl olduğum halde 74 den 130 a yükseldi sonra düştü ama ondan sonra gebe kalamadım ve benim sağ yumurtalığım da 2 cm çikolata kisti var kimyasal olduğunda doktor bu sevindirir bizi en azından gebe kalmana engel bi durum yok dedi ama işte beni yine stres aldı gebe kalamayacakmıyım acaba die

Merhaba bende 4 temmuzda beta 530la hamile olduğumu öğrendim. 5 gün sonra 75 e düştü ve kimyasal.. 2 gün sonrada regl oldum. Bu ay reglim 2 gün gecikti. Ama korkuyorum yine aynı şey mi gecikme kimyasaldan dolayı mı yoksa güzel bi haber mi bilmiyorum.
Herkesin yazdıklarını tek tek okudum. Umudumun bittiği yerde umut oldunuz 🙏🏻 sonucum ne olucak bilmiyorum ama dilerim isteyen herkese allah nasip etsin 🙏🏻

Merhaba bende 4 temmuzda beta 530la hamile olduğumu öğrendim. 5 gün sonra 75 e düştü ve kimyasal.. 2 gün sonrada regl oldum. Bu ay reglim 2 gün gecikti. Ama korkuyorum yine aynı şey mi gecikme kimyasaldan dolayı mı yoksa güzel bi haber mi bilmiyorum.
Herkesin yazdıklarını tek tek okudum. Umudumun bittiği yerde umut oldunuz 🙏🏻 sonucum ne olucak bilmiyorum ama dilerim isteyen herkese allah nasip etsin 🙏🏻
Amiiin 🙏 inşallah bebeğiniz sizinledir. Konuyu açan kişi olarak ben de kimyasal sonrası hemen hamile kaldım çok şükür. Gecikme varsa bence test yapın 😊🙏

Bende hazıran ayında kimyasal geçirdim, temmuzda hamile kaldım, ve 1 yıldır korunmadığımız halde olmuyordu gebelik, kimyasal dan sonra hemen olunca çok şaşırdık, bence kimyasal dan sonra rahim temizlenip yenileniyor ve gebelik kolaylaşıyor , darısı başına inşallah
Yaa Umut oldunuz amin inşallah ekstra bişeyleee dikkat ettiniz mi peki yeme içme vs .
Benimde aşırı pıhtılı bir kanamam oldu on gün kadar yakın çevrem de sizin gibi iyi iyi için temizlendi dediler sahiden öyle midir
Yorum yapıp surecinizden biraz bahsederseniz çok sevinirim,❤️

Hayır , herhangi bir şeye dikkat etmedim, hatta kendi evimde değildim önüme ne gelirse yedim aklıma da hiç gelmedi , ama kimyasal geçirmeden önce 45 günlük diyet ve sağlıklı beslenme sürecim olmuştu , 5-6 kilo vermiştim , sonrasında kimyasal sonraki ay da hamile kaldım, belki onun etkisi vardır bilemiyorum ...

Amiiin 🙏 inşallah bebeğiniz sizinledir. Konuyu açan kişi olarak ben de kimyasal sonrası hemen hamile kaldım çok şükür. Gecikme varsa bence test yapın 😊🙏
Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza, bat öncesinde herhangi bir belirti olmuşmuydu sizde, ara kanama kasık ağrısı vs

Merhabalar, 4 haziranda hsg çekildim ve sonrasında geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. HCG değerin 504 olduğu gün kahverengi leke geldi ertesi gün de kanama geldi. 15 aydır deniyoruz ve nihayet gebe kalabilmiştim ama maalesef tutunamadı bebeğim. Benim gibi kimyasal yaşayıp hemen hamile kalan var mı acaba? Bir umut ışığı arıyorum 🙏
Merhaba. Bende 13 aydır deniyorum olmuyor. Bu ay Hsg çektirdim. Amh değerim düşük 1.19. Sizin kaçtı acaba Amh değeriniz?

Merhaba. Bende 13 aydır deniyorum olmuyor. Bu ay Hsg çektirdim. Amh değerim düşük 1.19. Sizin kaçtı acaba Amh değeriniz?
Merhaba, ben hiç amh baktırmadım. Hsg den sonra şans çok yüksek ama değerlendirmeye bakın. Rabbim güzel haberi almanızı nasip etsin en kısa zamanda 🙏

X