Kimyasal sonrası hemen hamile kalan var mı?

brckm

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2024
624
597
Merhabalar, 4 haziranda hsg çekildim ve sonrasında geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. HCG değerin 504 olduğu gün kahverengi leke geldi ertesi gün de kanama geldi. 15 aydır deniyoruz ve nihayet gebe kalabilmiştim ama maalesef tutunamadı bebeğim. Benim gibi kimyasal yaşayıp hemen hamile kalan var mı acaba? Bir umut ışığı arıyorum

Son düzenleme:

Hiç canını sıkma rahim temizleniyor biraz da dinlendirirsen hemen çalışmalara başlamaz ara verirsen daha iyi olur…
Arkadaşım 3 ay sonrasında tuttu…

Hiç canını sıkma rahim temizleniyor biraz da dinlendirirsen hemen çalışmalara başlamaz ara verirsen daha iyi olur…
Arkadaşım 3 ay sonrasında tuttu…
Yaa bilmiyorum hamile kalmam bir yıldan fazla sürdü diye korunmadık açıkçası ya tekrar uzun sürerse diye korkuyorum. Şu an reglime 1 hafta var. Hayırla olsun inşallah teşekkür ederim.

Yaa bilmiyorum hamile kalmam bir yıldan fazla sürdü diye korunmadık açıkçası ya tekrar uzun sürerse diye korkuyorum. Şu an reglime 1 hafta var. Hayırla olsun inşallah teşekkür ederim.
Hayırlı zamanda hayırlı şekilde kucağın dolsun inşallah arkadaşım

Aralikta kimyasal geçirdim ocakta hamile olduğumu öğrendim suan doğumun az kaldi. Üzülmeyin doktorum demistiki en azından hamile kalabiliyorsun öyle bak ki kimyasaldan sonra tekrar hamile kalmak daha kolay darısı başınıza inş.

Ayy amin inşallah hayırlısıyla sizi de Allah ım kolay kurtarsın, sağlıkla kucağınıza alın inşallah

Slm canım bende bu ay kimyasal geçirdim. Betam düştü adet oldum. Şu an aynı şeyi bende düşünüyorum beni de bilgilerndirmisin

merhabalar, ben kötü bir örnegim ama moraliniz bozulmasın ben 4 defa kımyasal gecirdim.. 3. ve 4. kimyasalım arka arkaya oldu suan bende bu döngüden çıkamayacak mıyım diye korkuyorum ama saglıklı hamile kalan arkadaslar bana da umut oldu inşallah saglıkla kolaylıkla kucaklarına alırlar bizim gbi bekleyenler de umarım tez zamanda saglıklı bi gebelik haberi alır

Slm canım bende bu ay kimyasal geçirdim. Betam düştü adet oldum. Şu an aynı şeyi bende düşünüyorum beni de bilgilerndirmisin
Tabi ki canım, sağlıkla bebeklerimizi kucaklarımıza alırız inşallah senin bitti mi kanaman filan şu an?

Amin canım çok geçmiş olsun, inşallah sağlıklı gebeliklerimizi en yakın zamanda yaşıyor oluruz
bu arada benımde reglime 4-5 gün var bekliyorum
Hayırlı müjdeler ver inşallah, haberlerini bekliyorum

Amin canım çok geçmiş olsun, inşallah sağlıklı gebeliklerimizi en yakın zamanda yaşıyor oluruz

Hayırlı müjdeler ver inşallah, haberlerini bekliyorum
amin inşallah bırbırımıze saglıklı gebelik haberleri verelim bu arada adetlerimiz yakın belki bu ay ıkımızınde olur allahtan umut kesilmez

Bende hazıran ayında kimyasal geçirdim, temmuzda hamile kaldım, ve 1 yıldır korunmadığımız halde olmuyordu gebelik, kimyasal dan sonra hemen olunca çok şaşırdık, bence kimyasal dan sonra rahim temizlenip yenileniyor ve gebelik kolaylaşıyor , darısı başına inşallah

amiiiıınn saglıkla kolaylıkla kucagınıza alırsınız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…