kimseye güvenmeyelim mi ?(Sahte instagramlar, itiraf grupları...)

flört şiddeti diye bir şey var..
böyle aratın ve yazılan makaleleri okuyun.
flört şiddetinin belirtileri de şunlarmış:

-genel olarak öfkeli bir tarza sahip olmak, öfke patlamaları yaşamak, hoşgörüsüzlük

-olayların sorumluluğunu üstlenmeme, hatalarını kabul etmeme, hep başkalarını suçlama

-cinsiyetçi bir tavra sahip olma, kadınların ve erkeklerin nasıl davranması gerektiği konusunda çok kesin yargılarının bulunması

-genel olarak denetleyici, baskıcı, kısıtlayıcı davranışlar sergileme, gittiğiniz yeri, görüştüğünüz kişiyi, yaşam kararlarınızı kontrol etme arzusu

-istediği olmadığında küsme, surat asma, kendini acındırma, duygu sömürüsü

-dünyanın onun etrafında dönmesini, her zaman onu ve isteklerini kendi isteklerinizin önünde tutmasını bekleme

-sizin fiziksel, duygusal, cinsel sınırlarınıza saygı göstermeme, ihlal etme, "yapma" dediğiniz şeyleri bilerek ve zorlayarak yapma

-aşırı kıskançlık ve kıskançlığı normal gibi sunma

kesinlikle her ama her maddesi doğru. cinsel sınırlara saygı göstermemek de dahil.. üstelik cinsellikte de beni suçlar senin yüzünden isteğim kalmadı şöyle böyle tarzında.. hepsi birebir gerçekten.

Senle iki gonul eyleyip kapali bir kizla evlenecek. Seni habire takip etmesinin amaci da kisi kendinden bilir olayi, guvenmiyor.

Allahım bu nasıl ergen işler 26 yaşında adama yakışıyor mu siz kacsiniz bilmiyorum ama sosyal medyayı aktif kullanan adamdan korkarım hele ki instagram...

Allahım bu nasıl ergen işler 26 yaşında adama yakışıyor mu siz kacsiniz bilmiyorum ama sosyal medyayı aktif kullanan adamdan korkarım hele ki instagram...
keşke aktif kullansaydı.. o zaman bu kadar koymazdı bu aktif kullanmıyorum ayağına meğersem neler çeviriyormuş.

Tencere kapak olmuşsunuz.
Ayrılmayın, başkalarını bari yakmayın.
İkinizden de korkulur.

tamam sen bir gün salak yerine konulursan arkasını araştırmaz inanırsın her söylenene.
Hayır salak yerine konulduğumu hissedersem böyle dedektifçilik oynamam.
Şurdayım, buradayım mesajlarını isteyecek tahakkümü kurdurmadım/kurdurmam. :)
Aklınızda bulunsun, belki böyle yöntemler olduğunu da fark eder, bunları da denemek istersiniz. :)
Sevgiler.

ben zaten durumdan rahatsız olmasam konu açmazdım. bu konuda kendimi de gayet güzel savundum ama o anlamıyor işte..

Mehmet Aslantuğ'un bir sözünü paylaşarak konudan ayrılıyorum.

"Kadın evinde, üretimden çekilip bütün ikbal istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına, yanılgılarına bırakmamalı."

alakasız olmuş ama ? böyle yapan kim ki ? ben böyle birşey yaptığımı mı söyledim. hem okuyor hem çalışıyorum kimsenin vicdanına aşkına bırakmadım kendimi.

alakasız olmuş ama ? böyle yapan kim ki ? ben böyle birşey yaptığımı mı söyledim. hem okuyor hem çalışıyorum kimsenin vicdanına aşkına bırakmadım kendimi.

Yav böyle yapıyorsun diye demedim. Altında yatan mesajı alsan yeterli olur.

Yav böyle yapıyorsun diye demedim. Altında yatan mesajı alsan yeterli olur.
alakasız olmuş böyle yapıyor olsam zaten bu tiple hiç bir sorunum kalmazdı. tüm sorunlar buradan kaynaklanıyor ben bu mesajı Mehmet ASLANTUĞ söylemezden önce algılamış bu şekilde yaşayan ve davranan bir insanım zaten..

Sizinle ciddi düsündügünü sanmiyorum. Sansam bile ilerde evlenseniz en ufak seyde boyle bir drama mi yasatacak her seferinde size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…