kimseye güvenmeyelim mi ?(Sahte instagramlar, itiraf grupları...)

Bu sevgililerin kisisel alanlarina mudahele etmesi buyuk saygisizlik. Bunun adi sevgi felan degil. Arkadaslarinizla bulustugunuzda siz arayana dek sizi rahatsiz etmemeliydi. Bana guven veren biri gibi gelmedi sevgiliniz

Sizinle ciddi düsündügünü sanmiyorum. Sansam bile ilerde evlenseniz en ufak seyde boyle bir drama mi yasatacak her seferinde size.

evet ben de öyle düşünüyorum. evlilik küçük şeyleri büyütmek yerine büyük şeyleri küçültmek yeridir. ama bu insan gerçekten hem küçük şeyleri büyütüyor hem de aslaa kendi suçunu kabul etmiyor. özür dilerim gerçekler bunalr evet sen haklısın anladım hatamı dese yine eyvallah. ama hem suçlu hem güçlü hep üste çıkıp kendini bi üstün gören havalarda..

Bu sevgililerin kisisel alanlarina mudahele etmesi buyuk saygisizlik. Bunun adi sevgi felan degil. Arkadaslarinizla bulustugunuzda siz arayana dek sizi rahatsiz etmemeliydi. Bana guven veren biri gibi gelmedi sevgiliniz
bir de hala haklı olduğunu benim yaptığımın anormal olduğunu düşünüyor.

Hiç birşey anlamadım arkadaş. Seni tüm yerlerden engeleyen silen bir adamla bu konuları tartışmana anlam veremedim. Geri kalanlara girmiyorum bile. Adam beni her yerden engellicek bende ona 1 kişi takip ediyosun kim bu diye peşine düşecem heee oldiiiiiiiii .

instagrama bu kadar değer vermeyin... bu kadar araştırma yapacağınıza kendinize yatırım yapın... o dedi bu dedi bunu dedi... fazla vaktiniz var anlaşılan... bir de birisi beni engelleyecek ben de daha kimseye güvenmeyelim mi diyeceğim, bir de bu benim sevgilim olacak... bu neyin kafası

hah al benden de o kadar... az önce ben de dedim aynısını... ciddi ciddi bir de yazmış

işte problem şurada beni heryerden engellediği tarih cumartesi ya da bu olaylar yaşanırken değil 3 hafta önceymiş. yani o 3 haftada biz baya canım cicim sevgiliydik.

en son sevgiline diyeceğin şu olur.ilk altı ay anne sütü şart.sen yeterince alamamışsın diye.annesini anlatınca aklıma seda sayanın taklit yaptığı anne figürü geldi hani diyordu ya " ben dooordooom" diye

Evet annesi biraz öyle sanırım...

Olurken ben bunaldım ya bu ne, arada güven yoksa ayrılın bu kadar kurcalamak nedir

Madem sinavin var bukadar arastirma ne? Ikiniz de ne kadar da sacma isler yapiyorsunuz ya...

Okurken yoruldum
Sosyal medya bizim insanimiza yasak olmali zira kullanmayi bilmiyorlar. Anca kuzey kore paklar bizi, her sey yasak olsun ki akillari baslarina gelsin diyorum

Bende itiraf sayfasını takip ediyorum ama beğendiğim erkekleri bulmak için değil bazen ilginç bazen güzel paylaşımlar oluyor. Ondandir belki. Hemen kötü düşünme bence.

Ana okulu çağında olur böyle şeyler çokda takılmamak lazım
Edit; dusundumde yok ya ana okulu çağında çocuklar artik olgunlasiyor, bu sizinki kreş seviyesi falan olmalı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…