kimseye güvenmeyelim mi ?(Sahte instagramlar, itiraf grupları...)

çünkü salak yerine konmak hoşuma gitmiyor. teşekkürler cevap için. karıştırmayacak kadar güven vermesi süper bir şey.

sana güveni bırak saygısı yok. arkadaşınla geçirdiğin vakit için bile huzursuzluk çıkarıyor.
tutup ordan burdan engellemek zaten çocukça. ayrıldığın vakit engellenir, gözden çıkarmadığın biri ile sorunlarını iletişim kurarak çözersin.
kızıp öfkeyle o sayfayı takip ettiğini düşünüyorum ancak her tartışmada başka denizlere yelken açmaya çalışmak adiliktir.
demek sana her kızdığında arayışa girecek.
bence bırak annesinin bulduğu kızla evlensin.

Okurken yoruldum
Sosyal medya bizim insanimiza yasak olmali zira kullanmayi bilmiyorlar. Anca kuzey kore paklar bizi, her sey yasak olsun ki akillari baslarina gelsin diyorum
+10000
Cidden bize yaramıyor bu işler. Mesela ulkemiz twitter kullaniminda her zaman ilk üçteymiş, hatta çogunlukla ya ikinci yada birinci oluyor. Çünkü bilende bilmeyende konuşuyor, hicbirsey bilmiyoruz ama herseye bir fikrimiz var. Ünlulerin youtube instagram hesaplarina bakin yorumlarin cogu bize ait ve hepside saçma sapan seyler, illa herseyin mokunu çıkaracaz yani baska yolu yok. Ben utaniyorum bizimkiler adina. Arada yabancıların yorumlari var, onlarda biz neden bu kadar cok yorum yapiyoruz onu anlamaya calisiyorlar.

Bende itiraf sayfasını takip ediyorum ama beğendiğim erkekleri bulmak için değil bazen ilginç bazen güzel paylaşımlar oluyor. Ondandir belki. Hemen kötü düşünme bence.
o zaman yalan konuşmasaydı.. en başta sayfa bu not paylaşımı yapılıyor dese olay bu kadar büyümezdi zaten ama yok çıktım takipten sayfaı bulamıyorum filan hep yalan dolan.

sana güveni bırak saygısı yok. arkadaşınla geçirdiğin vakit için bile huzursuzluk çıkarıyor.
tutup ordan burdan engellemek zaten çocukça. ayrıldığın vakit engellenir, gözden çıkarmadığın biri ile sorunlarını iletişim kurarak çözersin.
kızıp öfkeyle o sayfayı takip ettiğini düşünüyorum ancak her tartışmada başka denizlere yelken açmaya çalışmak adiliktir.
demek sana her kızdığında arayışa girecek.
bence bırak annesinin bulduğu kızla evlensin.
haklısınız sonuna kadar..

+10000
Cidden bize yaramıyor bu işler. Mesela ulkemiz twitter kullaniminda her zaman ilk üçteymiş, hatta çogunlukla ya ikinci yada birinci oluyor. Çünkü bilende bilmeyende konuşuyor, hicbirsey bilmiyoruz ama herseye bir fikrimiz var. Ünlulerin youtube instagram hesaplarina bakin yorumlarin cogu bize ait ve hepside saçma sapan seyler, illa herseyin mokunu çıkaracaz yani baska yolu yok. Ben utaniyorum bizimkiler adina. Arada yabancıların yorumlari var, onlarda biz neden bu kadar cok yorum yapiyoruz onu anlamaya calisiyorlar.
Kesinlikle katiliyorum
Her seyimiz bir garip bir tuhaf.

ya burada anlaşılmayan bir durum vat sanırım normalde hergün araştırmıyorum 3 haftadır bakmamıştım bile ama bu şekilde tuhaf davranınca şüphelendim ve araştırma gereği duydum.
cok sacma. Okadar vakti daha faydali gecirebilirsin. Kitap oku film izle hic bisey olmasa yuru ya. Yaptigin hareketin ne kadar degersiz oldugunun farkinda degil misin?

Beni gerio bu sosyal medya seysi.. sadece instagram kullaniorum ama.. sevdigim adam bi foto begense bunun nesini begenmis diye incelerim bile :))) halbuki belkide olesine begendigi birseydir yani :)))

Toplum olarakbiri demis bize bu tur seyler yaramiyo valla.. bizim abaza erkeklere hic yaramiyo.. nerde sapiklik hinlik onla ugrasiyolar :)

Bu ilişki olmamış gibi.o sana arkadaşının yanında telefona gömülmedin diye trip atıyor,sen onu stalklayıp hesap soruyorsun.ikiside yanlış bence.niyeti bozuksa her türlü aldatır zaten.güven vermiyorsa ilişkinin anlamı ne?ek olarak şimdiden ileride annesiyle sorun yaşayacak gibisin:KK14:biraz daha devam ederdim en ufak hatasında ayrılırdım.sürekli birini stalklayamam şahsen.

Stalkın kralını yapmışsın be güzelim :) salla gitsin o adamdan hayır gelmez sana. İtiraf.bilmemne vs vs uğraşsın

Bu adam bi garip valla böyle bi tuhaf,ben uğraşmaz kaçardım bundan.

sen neden bu adamla birliktesin o kısmı anlamadım??
güven yok, saygı yok (birbirini engellemeler falan), seni ailesi istemiyor, bence sevgi de yoktur. o zaman neden??
eşimi yıllardır tanırım hiç bu kadar takip etmedim. hayatta uğraşmam sayfa sayfa dolaşıp bir şeyler ispatlamaya.

bence tam birbirinize goresiniz.biri tum gun msj atmadigi icin konusmaz digeri de herseyi arastirir

X