kimse yokmu bana iki satır yazacak.........

çok güzel yazılarınız inş. sonuçlarınızda istediğiniz gibi olur bende 1 senelik evliyim temmuzda bebek düşünüyorum çok güzel bir duygu olsa gerek konuşurken bile içim kıpır kıpır oluyoki ne kalmış annelik hissini yaşamayaa ay çok heyecanlıyımmm kızlar:kedi:eyvahedigeldismile

arkadaşlar lütfen okuyup geçmeyin fikirlerinizi paylaşın benimle

hamile kalmış olabilirsin cnm ama adet gününün en az bi 5 gün geçmesini bekle ondan sonra tekrar test yap umarım herşey gönlünce olur cnmopuyorumnanaktan

çok güzel yazılarınız inş. sonuçlarınızda istediğiniz gibi olur bende 1 senelik evliyim temmuzda bebek düşünüyorum çok güzel bir duygu olsa gerek konuşurken bile içim kıpır kıpır oluyoki ne kalmış annelik hissini yaşamayaa ay çok heyecanlıyımmm kızlar:kedi:eyvahedigeldismile

inşallah sizde dua edin bebek isteyip sorun yaşayanlara inşallah siz hiç bi sorunyaşamaz ve tez vakitte bebek haberiniz alırız

inş. efnanim inş. rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasın çok zor olsa gerek bende yeni sayılırım burda 3 gün filan oldu sanırım güzel bi paylaşım yeriymiş ... herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim a.s.

inş. efnanim inş. rabbim kimseyi evlat hasretiyle yakmasın çok zor olsa gerek bende yeni sayılırım burda 3 gün filan oldu sanırım güzel bi paylaşım yeriymiş ... herkese paylaşımlarından dolayı teşekkür ederim a.s.

bende bebeğimi kaybedinde üye oldum daha 16 gün en fazla çook memnunum senin bebeğin var mı varsa Allah size bağışlasın dualarınız için teşekkürler

hamile kalmış olabilirsin cnm ama adet gününün en az bi 5 gün geçmesini bekle ondan sonra tekrar test yap umarım herşey gönlünce olur cnmopuyorumnanaktan

canım çok teşekkür güzel dileğin için ama hamile diilmişim şimdi yeniden denedim beklemedeyim.inş.iyi dileğin bu ay için olurkaydirigubbakcemile5

efnamin nasılsın canım umarım daha iyisindir dua ediyorum inşallah Rabbim gönlüne göre verir.

ceylinaz sağolasın iyiyim çok şükür ama bebeğimi kaybettilten sonra dahada çok ister oldum bebişimi rüyalarıma kadar girer oldu hergün bebek görüyorum rüyamda bi an önce zamanımın dolup bebek yapıcam günün gelmesini bekliyorum inşallah canım o zaman kadar senin mutlu heberini alırım banada moral olur hepiniz bebek isteyenler dualarımda inşallah bigün o günleride görücezz

haa bide ben kürtaj olmadım ama yinede bişi olur mu korkuyorum

slm canim yok benim daha önceki hamileliklerim kendiliginden düsmüstü ve o dedigin testin ne oldugunu bilmiyorum ben türkiyede olmustum kürtajimi ve bana o testen yapmadi sadece 1 hafta sonra gitim bakti iyi dedi türkiyede dr doktorlar iyisine denk gelmesen iyi bakmiyorlar malesef ama ins sende birsey kalmamistir parca felan:Saruboceq:

canım yaaa çok üzülüyorum inan hapimiz bi şekilde çekiyoruz inşallah hepimiz muradımıza ereriz inşallah en azından birimiz olsun hamile kalırızda diğerlerimize moral olur eminim enaz benimmiş gibi sevinirim birimizden böyle haberi almak

Hamileymişim arkadaşlar allah isteyen herrkese nasip etsin.Bütün gerginliğimide o yapıyormuş herhalde :KK70: :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Devamlı yazıyordum şikayetlerimi buraya zaten ama hep psikolojik yapıyorum sandım.Bizim ilk doğru denememiz diyebilirim.Çünkü öncekinde adetimden 3 gün önce denemiştik.Benim belirtilerim çok erken başladı.Benim migrenim var ve 3 gün peşpeşe hiç durmadan tuttu.Sonraki günler mide yanmalarım arttı.Bende sık idrara çıkma yok ama hala neden bilmiyorum.Birde adetimden 1 hafta önce göğüslerim nasıl acıyordu.Ben birde üşütmüştüm ateşten falan ağrıyor göğüslerim sandım ama hamileymişim.Eşim çok huysuz olduğumu söyleyip duruyordu zaten :CüvCüv:

zapzup hayatım teşekkür ederim cevabın için canım ateşin varmıydı varsa ne zaman başladı kaç dereceydi.çok mu soru sordum ne

Yok estağfurullah ben bakıyorumda kendi mesajlarıma o kadar çok soru sormuşumki :KK70: Soğuk algınlığım olmuştu.39 a çıktı ateşim.Eşim sağolsun devamlı ıslak bez koydu heryerime.Hamile olmaktan şüphelendiğim için ilaç içememiştimde.Ben hamileliğimi ilişkiden 1 hafta sonra hissettim.Annemde de öyle olmuş ama ben bilmediğim için psikolojik olarak yaptığımı sanmıştım.Adetime 2 3 gün kala göğüslerim böyle zonkluyor gibiydi.

Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin yaa :KK70: Bir de insan eğer hamileyse hakkaten gergin oluyor.Ya da çeşitli duygu karmaşası.Sabahları sakin olurum normalde ama .ılk dönemlerde sabahları kalktığımda herşeye allah belası versin diyesim geliyordu hihoyyyt

ben gergin diilim aksine çok sakinim. ben normalde gergin ve sinirli bi insanım bu 15 gündür çok sakinim hatta eşim bile bunu farketti.galiba bende bu ayda bişey yokkkkk

Zap zup kutlarım,hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah.Dualarınızı bekliyoruz.

X