Kimse darılmasın kızmasın ama : )

:enbuyukkk:
amin bizde yaşayalım inş:enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.

a.s. herkes kazandığı yarışmaların hediyelerini güle güle kullansınlar.güzellermiş gerçekten.ne diyeyim darısı başıma .gerçi yarışmalara nasıl katılınıyor ilmiyorum ama öğreniriz herhalde... hadi hayırlısıııııı:hooray:

saatler süper ama benim dikkatimi çeken madalyalar oldu nasılda yakışmış arkadaşlarımıza güle güle kullansınlar yani darısı başıma derken madalyayı kasdetmiştim

slm kazen bey nasılsınız umarım iyisinizdir sanırım aldıgınız hediyeler kk yi temsil edecektir güsel bir jest kazananı her zaman onure etmek güzeldir ben merak etmedim dogrusu mutlaka güzeldir vede anısı vardır saygılarımla hoşca kalın:enbuyukkk:

neden kımse benım yazılarıma cevap vermıyor ben sızlerle derdımı paylaşmak için burdayım benıde aranıza alırmısınız lütfen

neden kımse benım yazılarıma cevap vermıyor ben sızlerle derdımı paylaşmak için burdayım benıde aranıza alırmısınız lütfen

baharım hoşgeldin aramıza:)))Burası yarışmalarla ilgili bir başlık..İstersen ilk merhaba başlığından başlayarak site içinde bir gezinti yap..İlgini çeken konulara yorum yapmakla kendini yavaş yavaş tanıtmış olursun bizlere..Şundan emin ol ki,bu sayede çok ama çok dost edineceksin..
Sevgiler..

sonuda bende gördüm saatleri anacum bende isterem
"iyi bir bağlantı kurarsak bundan sonra kiler de de bu olaya devam ederiz. "
demekki bağlandı iyi değilmiş koptutatlicadiarzu

sonuda bende gördüm saatleri anacum bende isterem
"iyi bir bağlantı kurarsak bundan sonra kiler de de bu olaya devam ederiz. "
demekki bağlandı iyi değilmiş koptutatlicadiarzu

Ver kız koordinatlarını, ben sana bir saat yollayayım. Benim bir sürü saatim var...yerimseniben

Ver kız koordinatlarını, ben sana bir saat yollayayım. Benim bir sürü saatim var...yerimseniben

veriyorum evden çık, sağa dön, aşaya dümdüz git, köşede kuru yemişçi halil var, salla onu, devam et. Önüne çıkan ilk ağaçtan yukarı çık, ne oldu gene halilin önüne geldin değil mi? demekki bu halil her yerde var.kafamçokkarıştı

yaa benim de saatim durdu haketen dün bir baktım durmuş ve içine de su girmiş gözleri buğulu buğulu bakıyordu jeyyar

Yarışmalarımız devam ediyor,iki haftada bir değişik kategorilerde yarışmalarımız oluyor:)Katılımın bizi mutlu eder..

En güzel ödül yarışmaya çalmadan, çırpmadan,beni,kişiliğimi ve fikrimi anlatan emeğimin diğer eserlerle yarıştığını görmek galiba.Tabi somut bir ödüle de kimse hayır demez sanırım:))

çok yaşa sen emiii...:Roflol::Roflol::Roflol:

Kötü KazenKötü Kazenİsyan çıkarttırmayın bize!Kötü KazenKötü Kazen Şeyyy Şulecim yeni yarışma kategorisi ne zaman belli olur?:asigim::uhm::uhm:

arkadaşlar göz makyajına nasıl oy kullanabiliyoruz bide şeyy yeni konu nasıl açılıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…