Kimse darılmasın kızmasın ama : )

Yarışma olur da ödül olmaz mı? Bu düşünceniz için sizi kutluyorum Kazen. Eminim o hediyelerin, sahipleri için önemi ve anlamı büyük olacaktır.

Benim gibi hiç bir yarışmaya katılmayanlar için de böyle bir düşünceniz var mı? Hayır yani merak ettim de...
:1hug:

Gerçekten büyük bir incelik ve ömürleri boyunca bakıp hatırlayacakları hoş bir anı olacaktır. Hediye alanı da vereni de tebrik ediyorum :)
Madalya için de teşekkür ediyorum, onure oldum

Gerçekten büyük bir incelik ve ömürleri boyunca bakıp hatırlayacakları hoş bir anı olacaktır. Hediye alanı da vereni de tebrik ediyorum :)

Madalyan çok yakışmış, kutlarım seni canım...

bende içtenlikle kutluyorum güle güle kullan sonuna kadar hakettiğini düşünüyorum diğer birincilerinde madalyalarını kutluyorum ve darısı başıma diyorum sevgiler

Düşüncenizden dolayı tebrik ederim Kazen... Ödül alan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Güle güle kullansınlar hediyelerini, darısı diğerlerinin başına...

hediye olayı güzel olmuş tebrikler, nette sorun olduğu iiçin giremiyom neler değişti acaba burda :))

pembe olanı çok beğendim sahibi güle güle kullansın

çok güzellermiş gerçekten
bende istiyommmm ama
inşallah bende kazanacam birgün bende madalyalı olacam
:1hug:herkes güle güle kullansın hediyelerini

Kazen cok ince dusunmusun kutlarim, kazanan arkadaslar gule gule en iyi gunlerinde kullansinlar, iki modelde guzeldi zevkli secmisin

Arkadaşlar;
yarışmalarımızdan ilk yazılı ve görsel birincilerine hediyedir bu saatler:)Güle güle kullansınlar..
Bundan sonraki birincilere ise ''Hünerli Eller Madalyası'' veriyoruz..Aman her birinciye saat hediye olacak diye anlaşılmasın yoksa Kazen Ağa iflas eder:))

benimde cnm varrrrrrrrrrrr bende insanımmm senağlama

patrooonnnnnnnnnn duuuyyy duyyyy :mymeka:

Çoğu insanın duyarsızlaştığı, kabalaştığı, bencilleştiği şu zamanda çok ince bir düşünce olmuş, hiçbir sanal ortamda da böylesi yoktur, görülmemiştir; işte bu da "Kadınlar Külübü"nün güzelliğini, sıcaklığını gösterir, daha nice güzellikler yaşayacağız inşallah.

ve

hangisi kime gidecek bilmiyorum ben siparişi verdim : )

Çok şıklarmış gerçekten,zevkinizi takdir ettim Kazen beya.s
Ayrıca çok kıskandım,eminim benim gibi birçok kişide kıskandı,az biraz emekçileri de düşünseniz dermişim:Roflol::Roflol::Roflol:

Ayy cok guzellermis gercekten,cok zevklisiniz tebrikler,kazanan arkadslar gule gule kullansinlar...

Merhaba,
Bugün hediyeler yola çıktı, İstanbul hediyesi bugün teslim edilecek diğeri 2 gün içinde.
bilginize
güle güle kullansınlar, saate baktıklarında bizi hatırlar ve umarım beğenirler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…