Kimse darılmasın kızmasın ama : )

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.355
69.553
Kimse darılmasın kızmasın ama ilk hafta yaptığımız yazılı ve görsel yarışma birincilerine kadınlar kulübü olarak ufak bir hediye aldık. Hediyeler umarım pazratesi yola çıkar 1 aydır fırsat kolluyordum ne zaman yollayayım diye ama nasip bu haftayaymış. Sembolik olarak sadece 1. yarışmaların galiplerine hediye almayı uygun gördük umarım iyi bir bağlantı kurarsak bundan sonra kiler de de bu olaya devam ederiz.

Hediyeleri merak eden var mı ?

kazen ben katılmadım ama merak ediyom bu arada çok ince ve düşüncelisin ha dünür

a.s EVET merakı ettim ne aldınız? Bu arada ben mektupta 2.olmuştum 2.lere bişey yok munaniknanik

yok canım ne darılıp kızcaz...hak eden alcak işte hediyesini ne güzel, iyi günlerde kullansınlar...
ben sadece özel mesaj işine darılıp kızdımÇok üzgünüm çoookburda yazmasamıydım yoksa bunu:uhm:

Yok iyi düsünmüssün Kazen, yarismalar cok sürecek nasilsa, sembolik olarak ilk iki yarisma birincilerine verilmesi bence de yeterli. Aslinda madalyalar da cok anlamli.

Merak etmez miyiz hiç?Çok iyi düşünmüşsün Kazen,sizi bu ince düşüncenizden dolayı da kutluyorum ayrıca,
hem 1.olmuş arkadaşlarımıza güzel bir anı,hemde bundan sonraki yarışmalara katılacak olanlara teşvik olura.s
Merak eden var mı diye sorup merakımızı havada bırakma ama:1closedeyes:

isin acıgı ben de merak ettım kazen.ama gercekten super dusunmussun.bu arada yenı yarısma konusu bellımı bılmıyom ama fotograf yarısması olabılır.mesela herkes gıttıgı yerlerden cektıgı en guzel resmını yollar.bu arada bulundugu sehırden dısarı cıkamayan arkadaslarımız var onlarda resımle de olsa farklı yerler gormus olurlar.ama turkıye ıcı degıl sadece.yurtdısından da olmalı bence.gıdemedıgımız yerlerı de gormus oluruz.yanlız cekılen resmın hangı sehır de veya ulkede neresı oldugu da belırtılecek.

Hemde nasil merak ediyoruz kazen,hem neden alinalimki,ne guzel iste arkadslarimiz hediyelerini alacaklar bizde mutlu olacagiz.Sahi hediyeler neydi ya?

Kazen'e böyle bir incelik için teşekkür ederim..
''İlk'' görsel ve güzel yazı yazma yarışmalarında ki,''ilk birincileri'' hediye kutlaması büyük incelik..
Üstelik her yarışmanın birincisine de Hünerli Eller Madalyasının verilmesi de ayrıca çok güzel oldu..

Teşekkürler..

banane,bananeee.bende istiyom:dilcikar:hemde mavi olani:1closedeyes:

çok şık seçmişsin kazen valla bravo...
güle güle kullansınlaryerimseniben
kk logolu birşeyler olsa çok kıskanırdımsırnaşık şey

Diyorum ya bu yarışmalar KK stüdyolarında,itinayla hazırlanmıştır diye..

Sloganımız belli!! Made In KK

Saatler pek bi güzel emme ''Hünerli Eller Madalya''ları da pek bi can yakıyor conem:)))

tebrik ederim ince dusuncenizden dolayi..arkadaslar da bu guzel hediyelerini gule gule kullansinlar..darisi digerlerinin basinaa.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…