Kimse darılmasın kızmasın ama : )

arkadaşlar göz makyajı yarışmasına ou kullanmak istiyorum ama nerde acaba ve bi de şeyyy yeni konu nasıl açılıyorrrr lütfen yardım :KK43:(

arkadaşlar göz makyajına nasıl oy kullanabiliyoruz bide şeyy yeni konu nasıl açılıyor acaba

arkadaşlar göz makyajı yarışmasına ou kullanmak istiyorum ama nerde acaba ve bi de şeyyy yeni konu nasıl açılıyorrrr lütfen yardım :KK43:(

Göz makyajı yarışmamız sonlanalı çok oldu arkadaşım..Üzgünüm geç kalmışsın..Konu açma konusunda ise site ile ilgi soru ve öneriler başlığında,bir sorununuz mu var başlığında,burda sorduğun gibi sorup,bilgi alabilirsin:)

http://www.kadinlarkulubu.com/bir-sorununuz-mu-var-t132392/index.html?p=1689432

ve

hangisi kime gidecek bilmiyorum ben siparişi verdim : )

İlk iki yarışmamızın birincilerine,Kazen'in yarışma birinciliğine dair hediye ettiği saatlerdir:))

bende garip olaylar yarışmasında üçüncü olmuştum nacizane bi hediyede ben isterim patron patron patron ron ron ron:)))

bende garip olaylar yarışmasında üçüncü olmuştum nacizane bi hediyede ben isterim patron patron patron ron ron ron:)))

Ben de "akrostiş şiir yarışmasında 2." , "çocuk foto yarışmasında 3. "oldum...hediyeyi bırak,hadi madalya da olmasın;şöyle bir küçük işaret,belirteç bişi de oldurdu:dilcikar:

bak bak ben de aylarca durdum durdum,senden cesaret aldım kakuujeyyar

o zaman "beeennn de issteereemm:teytey:"

X