Kimler Hamama Gidiyor?

tatlım gülistan sofrasına giden yol varya pendik çarşı içinde orda bir benzinlik var onun karşı sokagında felan diye hatırlıyorum ama birdaha kine çok dikkat ederim en azından öğrenince sana yazarım
olmadı ordaki esnafada sorarsan sana söylerler..
birde altkaynarca köprüsünün az ilerisinde var hatta yatsan bayisi de var tam onun karşısındaaa..
başkada emex otel var kartalda ordada var hamam

kadıköyde veya kadıköye yakın bir yerde (üsküdar olabilir) bildiğiniz temiz bir hamam var mı?

bide kızlar hamama giderken neler götürmek gerekiyor?*

havlu
sabun
şampuan
kese
sabunluk veya lif
masaj istiyorsan cildine uygun yağlar
su,simit,niğde gazozu (içerde satılmıyorsa yanında göturmek iyidir)
hamam tası
terlik içerden veriliyor diye biliyorum
tarak
kullananlar için ayak taşı (ne diyorlarsa adına artık)

nemlendirici krem,makyaj yapacaksan makyaj malz..

hmm bu kadar

Çok tşk ederim canım:):) İzmir de temiz güzel bi hamam tavsiye eden olur mu acaba?

Çok tşk ederim canım:):) İzmir de temiz güzel bi hamam tavsiye eden olur mu acaba?

valla tavsiye edecek birileri olursa hemen gideceğim biraz netten araştırma yaptım İzmir in hamamları bir çoğu bakımsızlıktan yıkılmış .. yada ticari açıdan başka dükkanlara çevirivermişler..

4-5 taneye yakın buldum merkeze yakın ancak onlarında kadınlara mı yoksa erkeklere mi olduğunu kestiremedim

o yüzden İzmir de ikamet edipte hamama gidenlerden yardım bekliyorum

hangi hamam nereye gidiyorsun birde aile hamamı mı son olarak memnun kaldınız mı?

ay ebnde heeer ay giderim mutlaka Saunasına Buhar odasına Kesesi masajı Yıkanması Dinlenmesi Ohhh Vallah 2-3 saat kendime miss gibi oluyorum Bir sonraki sayfada hamam onerdim İzmirlilere

Son düzenleme:
ben de izmirliyim Ben yaklaşık 6-7 aydır çok memnun kaldıgım bir yeri tavsiye edeyim. Royyal spa .! Çok güzel Havuzu buhar odası saunası Alt katta Üst kat Hamamı duşları var. Çok temiz bir yer her gun havuz temizleniyormuş. Orda terlik peştemal veriyorlar havlu almassan yanına orda 1tl ye havlu veriyorla Açılmamış. tertemiz test edildi Kese ordan alırsan 5tl .
Giderken;

Şampuan

saç kremi

duş jeli

kesen varsa kesen

duş lifi

Su soda birde pop kek

makyaj malzemelerin koltuk altı spreyin Vucdut kremin Dar pantolon giyme Çok fenalaşırsın ben pijamayla gidiyorum. Tek başımada çok gidiyorum yabancılık çekmssin rahat ol istediin kadına yaptıra bilirsin Ben yapcam Derse sen istemessen Gözüne kestirdiğine ben buna yaptırcam grsin . Ağda yada Sir Yaptırada biliyorsun. Ayrı bir odaa var onun için Ferah temiz

Ben kese uzun masaj hamam sauna buhar odası su felan Birde orda yag yakma makınesi var 5 tl 10 dk çok pis etkisi oluyor hepsine 45 tl veriyorum 3-4 satt kalıp çıkıyorum

https://www.facebook.com/pages/Royal-spa-hamam/154843231320301 Burası tamda numarasıda yazıyor detaylı bilgi alabilrsiniz yol tarifi hakında ben taksiyle gidiyorum.

Son düzenleme:

çok tşk ederim canım.. not ettim bi kağıda

İzmirde otururken Karşıyaka'da Metro durağının orda Alibey hamamına giderdim. Çok güzell, ayrıca temiz. 2-3 kere gittik kuzenlerimle beraber, memnun kaldık. Kese + giriş 20 tl gibi.

Şimdi İstanbuldayım, ümraniyede. Yokmu bu ratarflarda hamama giden?

İstanbul anadolu yakası için güzel bir hamam tavsiyem var, bostancı deniz otobüsünün karşısında. nes club diye bir yer.
içinde sauna, buhar odası, şok havuzu, sıcak havuz, jakuzi, osmanlı hamamı ve fitness var. giriş ücretine dahil olarak.. masaj, cilt bakımı, kil + yosun tedavisi falan da var, ama onlar ekstra ücretli. 2 kere gittim ben çok memnun kaldım.

sizin oralarada ne çok alternatif var ben de gitmek istiyorum güzel bir yere ama otellerden başka alternatif bulamadım bir yere sordum kese köpük 38 o da indirimli sauna falan filan olursa ayrıca ücret
işyerinde konuştuk hamam konusunu birisi ıyy dedi ben hiç keselenmiyorum midem bulanır öyle şeylerden
hayret birşey yani ben de dedim o iğrendiğin şeyler senin üstünde keselenirsen çıkacak işte
insanların yanında da bişey konuşmaya gelmiyor hani sanki kendi kırklanmış başkası kırk yıl yıkanmamış bulsam güzel bir yer cocukları da bırakacak biri hiç kaçırmam

2*Ayda bir hamama gidilmesi gerekiyor bende severek gidiyorum çünkü ölü deriler Vücut peelingi dediğimiz şeyle bir nebze atılıyor onun dışında kiri arındırmaya alışmış keseye alışmış bir vücut zaten kendiliğinden alarm veriyor,kesinlikle herkeze tavsiye edilir hamam keyfi bir başkadır

Ben de 3 ayda bir muhakkak gidenlerdenim ve hamam inanılmaz rahatlatıcı bir olay. İnsanın morali bile yerine geliyor. Ama çok sık gitmek sürekli kese istetiyor diye duyduğumdan 3 ay kadar bir aralıkta gidiyorum. Benim hamam İstanbul Üsküdar'daki tarihi Çinili Hamamı. Otel hamamlarını sevemedim açıkçası. Benim için tarihi hamamların atmosferi gerçekten bir başka. Ama ben gittiğim saate çok dikkat ediyorum. Hafta içi sabah erken gidiyorum. Çünkü hamamda kalabalık sevmiyorum. Bu arada 1 sene kadar önce belimi fena üşütmüştüm ama göbektaşında yarım saat sırt üstü yattıktan sonra hiç bir ağrım kalmadı.

Bence kendi terliğinizi kesinlikle yanınızda götürün. Çünkü başkasının terliğinden mantar kapma olasılığınız var. Bir de mermer bakteri oluşumunu büyük ölçüde engelleyen bir malzeme. Mesela baklavacıların tezgahları bu nedenle mermerdir. Hamamların da bir çoğu aynı nedenle mermer kaplıdır. Bu da aklınızda bulunsun.

sık banyo yapmam rağmen tam olarak vücudumun temizlendiğini hissetmiyorum banyo lifi fırça fln da yeteri kadar temizlemiyo sanki ama hamamda da tanımadığım birine kendimi keseletemem tatilde otel dışında hiç hamama gitmedim ama çok isterim izmirde bildiğiniz temiz bir hamam var mı?

hamama gitmek istiyorum ama şöyle temiz bir yer bileniniz var mıdır acaba istanbul anadolu yakasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…