Kimler Hamama Gidiyor?

kızlaar, ben de dün Mihrimah Sultan hamamına gittim. Edirnekapı'da. ulaşımı çok kolay. otobüs durağının dibinde. memnun kaldım. güzeldi. büyükçe bir hamam. ama pazar günü gittiğim için kalabalıktı biraz. tavsiye ederim gitmek isteyenlere..

kızlar ben hiç gitmedim ama bu aralar gitmeyi planlıyorum.o kadar güzel yorumlardan sonra kendimi bu şeyden mahrum bırakmak istemiyorum :) ama bir sorunum var biraz utanıyorum :44: kese yaptırırken üstümüzü falan tamamen çıkarmaya gerek yok dimi?

yasadıgım yerde hamam yokkı sadece erkekler ıcın var keske olsada gıtsek hamam kulturu yok oldu nerdeyse,eskıler ne guzel her hafta hamam gıdermıs.Benım annanem kac yasında kadın pamuk gıbı cıldı var

hamama gitmek istiyorum ama şöyle temiz bir yer bileniniz var mıdır acaba istanbul anadolu yakasında

En son beş yıl önce gitmiştim ben :) artık temizliğine sual olmuyor direk eleniyorlar. cep yakmayan spa merkezleri var herşeyleri tam haliyle :) önerebileceğim şimdilik sanitas spa merkezi var. bütçeye uygun birşeyler bulacağına eminim.

bende hamamı çok severim..

küçükken hafta 1 giderdik öyle diyim..çok severz ailecek hatta sülalecek millet denize gider biz kaplıca termal otellerden yer ayırtıız öyle diyim,başka illerden

izmirdeyim şimdi yabancıyım buraya hamam var mı acaba?

çiğli..menemen tarafları olursa çok memnun olurum evime yakın olan yerle olması açısından..

gerçi annem tek gitme başına bi hal gelir diyor accık uzun boyluyumda.. gideceksen illa otellerinkine git diyor..

çiğlide anemon otelin hamamı var ama 40 tl istiyor bana pahalı geldi..normal mi sizce.. günübirlik belkide saatlidir bilemiyorum :44:

Kizlar ben izmir gaziemirdeyim gaziemir de olan ve gidenlerden tavsiye istiyorum gaziemirde onerebiliceginiz temiz hamam var mi acilen yardim edin lutfen

Ayda bir kez giderdim, varis problemi olunca 3 ayda bire indirdim ama çok muhteşem birşey, çok dinlendirici. Bir de ağda vs. işlemleri çok ucuza yaptırabilirsiniz. Bir de ben oldukça eski Osmanlı Hamamlarına gidiyorum, çok sıcak oluyor. tarihi yapı olduğu için de pek çok yabancı elçilik mensubu da geliyor, onlarla da arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Ankara'da Karacabey ve Şengül muhteşemdir.

ben geçtiğimiz ctesi gittim. cildim pırıl pırıl oldu. keske evime yakın olsa da haftada 1 gitsem.

Ankarada bildiğiniz güzel ve ucuz bir hamam var mı? :) aynı zamanda ağda yaptırabileceğim? :)

Hamama gidilmez mi hele ki tarihi hamam olacak
Ancak artık zamandan dolayı fazla uzak tarihi hamamlara gidemiyorum
Ama İstanbul bahçelievler de ki yayla hamamını temizliğinden dolayı şiddetle tavsiye ederim
Küçük bir hamam ama kese sauna ihtiyacınızı fazlasıyla gideriyor özellikle temizliğini tek geçerim

Hanimlar, birazdan edirnekapi mihrimah sultan a gidicem, gelin hamamina hayatimda ilk defa bakalim, dedikleri kadar guzel bi hamammiymis..:))

bende hayatımda bır kez tarıhı hamama gıtmıs bırı olarak ilk gittiğimde cıbıl cıbıl teyzeleri gördüğümde çok şaşırmış ve utanmıştım.
ama atmosferi soluyunca alışıyor insan.
yarın kızlarla ramada otelın 5 yıldızlı otelın hamamına saunasına yuzme havuzuna fılan gıdıcez baya tuzlu fıyatlar ama bır gunu kendımıze ayırmaya karar verdık.hatırladıgım kadarıyla havlu sampuan lif çamasır goturmustuk.havuzda oldugu ıcın bıkınıde alcaz tezgahtarlar bu sogukta bıkını aldıgımız ıcın bıze delı gozuyle bakmaz umarımm

selam gittik geldik keyfimizi yaptık hemen anlatayım neler oldu
önce bikinilerimizi giyip havuza indik,ardından sauna girdik bir güzel terledik.
hamama geçtik ordan harika vakit geçirdik.
veee son olaraktaaa misss gibi masajjj kuşlar gibi olduk geldik.
götürmeniz gerekenler;2adet havlu bazı yerlerde vermeyebılırler cunkı.terlik,şampuan,duş jeli,saç kremi,lif,peeling alın super etkılı oluyor gozenekler acıldıgı için.yedek iççamaşırı ve havuzda giymek çin rahat bişeyler.

Evimizin altında hamam ve sauna var ,ben kullanmıyorum.hastalık ,bakteri ,mantar vs kapan olmadı mı??

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Evimizin altında hamam ve sauna var ,ben kullanmıyorum.hastalık ,bakteri ,mantar vs kapan olmadı mı??

yok canım olmadı yani en azından kendi adıma bide şu var halka açık steril olmayan yerlerde olabılır o durumlar
ben 5 yıldızları otelınkıne gıdıyorum

Yaa :) özendim şimdi .bizim burası da hijyenik diyorlar.deneyeyim bari,ferahlar insan oh miss :))

Ben de hamamı geçen sene keşfettim. şu yaşıma kadar yok çok sıcak olur, yok ben orda duramam diye gitmemiştim. büyük hata yapmışım. İlk gittiğim gün çıkmak istemedim. sonra da zaten bir alışkanlık oldu. kese yaptırmak, köpük masajı yaptırmak çok iyi geliyor bana. bir de gelin hamamı da devam edyo hala. daha geçen ay çok yakın bir arkadaşıma yaptık. çok keyifli oluyo.

Bende bzm oturdugmuz taraftaki hamama gtmiştim ilk defa dügüne 2 gün kala gttim hemde.önce nefes alamadm.sonra Allah ne verdiyse:)
Tertemz olmştm ya resmen rengm açıldı.bide üstüne uyudm rahatça ohh:)
Ankara da bildgnz var mı güzel böyle.teyzelerin olmadgı))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…