Kimler Hamama Gidiyor?

kızlar arkadaşım gitmiş güngörende aktepe diye biyer..temizmiş ve memnun kalmış ayrıcaaa ucuzmusta :)))

Edirnekapı'da Mihrimah Sultan hamamı var. Çok güzel kızlar,tavsiye ederim. Havuzu da var.

merhaba..
ben de bu cumartesi hamama gitmeyi düşünüyorum...ancak istanbulda güvenilir hamamlar neresi bilmiyorum..
edirnekapıdaki hamamı merak ediyorum. ama nasıl gidilir. cumartesi günleri açık mı, giriş ve kese ne kadar bilimiyorum...
bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirimm.....

bilen biri yok mu yaw?
internette de resmi sitesi olmadığından bir bilgiye ulaşamadım:KK31::KK59:

gebzede marmara clup harikaydı... herkese tavsiye ederim.. fiyat uygun havuz hamam tertemiz sauna buhar odası giriş 20tl herşeyden yararlanıyorsun. dinlenme odası var cafeteriası var...
:KK1:

beeeenn :)))
okuduğum yerde hep 1300lerden 1400lerden kalma hamamlar var,sık sık toplaşıp gideriz..
bilmiyorum lüx otellerde nasıldır ama yaşlı yaşlı sarkık göğüslü kadınların anadan üryan ortalıkta gezdiği bi ortamda huzur bulamıyorum ben :KK1:
yine de seviyorum hamamları,hele güzel masaj yapan arkadaşlarım olduğunda :))

Hamamlar pek hijyenik gelmiyor bana.Çünkü mantar ve birçok hastalıklara davetiye çıkarıyor.Temiz bir hamam olsa neden gitmeyelim :)

çemberlitaş hamamı çok güzel temiz. akrabamızın hamamı bnde bazen hamamdaki dükkanda çalışıorum. ailede çok hamamcı olduğu için hiç hamama pra vermedim :KK70: buranın fiyatlarına bktım byağ pahalıydı :KK70: ama hamamda köpük masajını tavsie ederim.d

beeeenn :)))
okuduğum yerde hep 1300lerden 1400lerden kalma hamamlar var,sık sık toplaşıp gideriz..
bilmiyorum lüx otellerde nasıldır ama yaşlı yaşlı sarkık göğüslü kadınların anadan üryan ortalıkta gezdiği bi ortamda huzur bulamıyorum ben :KK1:
yine de seviyorum hamamları,hele güzel masaj yapan arkadaşlarım olduğunda :))

istanbulda da birlikte gidelim yengeçççç:KK31:

yaa ben de çok istediğim halde gidemiyorum..normal de yalnız yaparım çok işimi..ama iş hamam
olayına gelince nasıl olur bilmem..bir de nasıldır değildir neresi temizdir derken hiç fırsatım olmadı..

düğünden önce mutlaka gidilmesi gereken bir yer bencede...hep böyle olsun istemişimdir..:KK9:

bir de hep avrupa yakasında mıdır yahuu? biliyorum tarihi hamamların varlığını ama anadolu yakası hakkında
bilgisi olanlar varsa paylaşırsa seviniriz.:KK31:

Ben de dün arkadaşımla hanama gittim.Hamam Bursa'da.Giriş13 lira salı günleri 11 lira.Kese 15 masaj 20 yağlı masaJ 30 lira.Ben kendime kese yaptırdım ve banyoda bu kadar temizlenmeye imkan yok.Artık ayda 1 gitmeye çalışacağım

Bende gidiyorum arada sırada ve gitmeyenlere tavsiye ediyorum..

Cildim yumuşacık oluyor, pürüzsüz oluyor .. Nem banyosu :KK16:

Harikaa.. :KK16:

ben kartalda oturuyorum önceden bizim kartalda hamam vardı 15 günde giderken şimdi maalesef gidemiyorum..en yakın yer pendiktee oda üşeniyorum kızlarr:KK17:

X