Kimler Hamama Gidiyor?

bennnn! hamama gidenlerdenim.şansıma şifalı kaplıcalar da yakınımda. sauna, kese vazgeçilmezim.

istnabulda söyle tavsiye edeceğiniz gercekten cok temiz ve kaliteli olan bir hamam yok mu arkadaşlar?

Güngörende Güven hamamı var,temiz derli toplu,havuzuda var.ben hep oraya giderdim,şimdi taşındık ama arada bir yine gidiyorum..

konyada benim içinde hamam vazgeçilmezdi. onun bıraktığı o inanılmaz etki tarif edilemez. ama görev sebebiyle bingöldeyim ve burda yok. var aslında bir tane ama temiz değil ahh konya ahhh:KK43:

Florya'da gittiğimiz bir hamam var ismi Flower's Health şahane bir yer kızlar
Hamamın dışında havuzu, saunası, fin hamamı, masajı, fitness bölümü bile var ve tertemiz bir yer tavsiye ederim.

ben çok istiyorum gitmek
istanbulda nereyi önerirsiniz? ve çok pahalı olmasın mümkünse :-)

merkezdeyim ben hiç gitmemiştim açıkçası daha önce :kedi:

aklımdan bulunsun.sen memnun kaldıysan bende giderim olumunekankayizsmile

her ay gitmeye çalışıyorum..

zaten bir kere giden duşta gerçekten temiz olduğuna inanmaz..

sauna,kese,masaj temizlikten fazla terapiye gitmiş gibi oluyorumbayanssulusmile

istanbulda sofular hamamı biraz turistlik olduğundan giriş 20 ytl...kese 10 ytl ve cok temiz..koca mustafa paşa hamamı var odasırda 5 yt sabah erken gidildiginde boş ve temiz oluyor ..edirnekapı hamamı da güzel fakat merdivenleri var ıslak ıslak merdivenlerden cıkmak bana tehlikeli geliyor havuzu var ama ...1 saat kadınlara bir saat erkeklere yapıyorlar sterlize yapıyoruz diyorlar ama klonur 12 saat beklemesi lazım..havuzunu tavsiye etmem..hamam temiz giriş ucreti 15 ytl grup gidildiginde indirimde yaplıyor göngörendeki hamamı cok metetmişlerdi ama hiç beğenmedim ben..bol keseli günler dilerim

istanbulda ne kadar pahalıymış öyleohaoldumsmile

ben girişe 12.5
masaj ve keseyede 5er lira veriyorum..
ayrıca sadece bayanlar için..

merkezdeyim ben hiç gitmemiştim açıkçası daha önce :kedi:

aklımdan bulunsun.sen memnun kaldıysan bende giderim olumunekankayizsmile

walla sırf hamam için ılgına gidiyorum sık sık, bende merkezdeyim ama değer canım dene vazgeçemezsin... :hulya: tavsiyede bulunayım sana sakın vakıfın hamamına gitme pişman olursun otelin hamamına git giriş 7 lira felandır. otel müşterilerinin ve benim giibi dışardan gelenlerin hamamı farklı oluyor. orayada genelde otel müşterileri kullandığı için çok tenha oluyor. biz arkadaşlarla gidip parti yapıyoruz orda :KK1: o kadar tenha yani... ve çokk temiz. masaj koltuğu. buhar odası var

walla sırf hamam için ılgına gidiyorum sık sık, bende merkezdeyim ama değer canım dene vazgeçemezsin... :hulya: tavsiyede bulunayım sana sakın vakıfın hamamına gitme pişman olursun otelin hamamına git giriş 7 lira felandır. otel müşterilerinin ve benim giibi dışardan gelenlerin hamamı farklı oluyor. orayada genelde otel müşterileri kullandığı için çok tenha oluyor. biz arkadaşlarla gidip parti yapıyoruz orda :KK1: o kadar tenha yani... ve çokk temiz. masaj koltuğu. buhar odası var

tesekkurler cnm onerini dikkte alcam boshayallersmile kuzenler gelcek yakn zamana kdr bizde onlarla parti yaparik sempatiksalakcinni

bursa'da keçeli hamamı'na gittim geçen hafta. giriş 20 lira masaj 15 kese 15 ekstradan. ben sadece kese yaptırdım. çok memnun kaldım. verdiğim her kuruşa değdi. insan kuş gibi hafifliyor valla:dance:

tavsiyeleriniz için sağolun kızlar
istanbul'daki diğer yakın hamamları deneyeceğim,

yalnız siz siz olun sir ağdadan sonra hamama gitmeyin, önce gidin..

X