Kimler Hamama Gidiyor?

O kadar çok istiyorum ki hamama gitmeyi.Bir türlü kısmet olmadı.Geçen yıl eşimin memleketine gitmiştik Yozgat'a.Orada da hamamlar vardı.Kayınvalidem yarın gidin,sabah gidin,akşam gidin derken gidemedim işte.Hala söylenirim aklıma geldikçe.Bi hamama götürmediniz beni diye

gittiğim spor merkezinde hamam ve sauna var arada hamama girerim ama saunadan çıkmam :)

bizde gideriz arada bi hamama annemle. annem bayılıyo bende tabii özelliklede kese yaptırınca bütün ölü derilerim yok oluyo birden bembeyaz oluyorum yüzümü keselettiriyorum hafiften ne siyah nokta kalıyo ne bişey lekeler içinde iyi geliyo yüzümde leke çok var renklerini açıyo ama sürekli gitmek lazım burda hamam olmadığından sürekli gidemiyoruz ama açılıyomuş yakında onu bekliyoruz

ben gittim çok rahatlatıcı harika bir duygu

benim gittiğim floryada giriş 30TL

içindeki herşeyden yararlanabiliyorsunuz fitness+havuz+fin hamamı+sauna+türk hamamı+dinlenme yatakları+şok havuzu vs..

kese yaptırmak isterseniz +18TL, masaj yaptırmak isterseniz +40küsür TL tam hatırlayamadım

ben kese yaptırmiştim sadece

herkese tavsiye ederim bayram çıksın tekrar gitmeyi düşünüyorum inşallah

bir sabah sporu yapıyorum.sonrada terli terli gelip fethiye çalışta aries otelin hamamına müthiş dinlendirici spora çıkmadan önce temiz kıyafetlerimi ugrayıp önceden bırakıp spora çıkıyorum dönüştede hamama herzaman degil haftada bir güzel oluyor.ölüderilerden kurtuluyor saglıklı ışıl ışıl oluyor insan

ben gittim çok rahatlatıcı harika bir duygu

benim gittiğim floryada giriş 30TL

içindeki herşeyden yararlanabiliyorsunuz fitness+havuz+fin hamamı+sauna+türk hamamı+dinlenme yatakları+şok havuzu vs..

kese yaptırmak isterseniz +18TL, masaj yaptırmak isterseniz +40küsür TL tam hatırlayamadım

ben kese yaptırmiştim sadece

herkese tavsiye ederim bayram çıksın tekrar gitmeyi düşünüyorum inşallah
gerçekten harikaymış cnm
adı ne bu tesisin??

ben hamama bir kere gitmiştim çok kötü basımı ağrıttı sıcaktan dolayı basım dönmüştü bidahada gitmedim zatn

çok fena fırsatçılar istanbulda ya ben burda fıstık gibi hamamlara en en en fazla 5 liraya giriyorm:KK19:

konu açılalı baya olmuş ama görünce yazmadan edemedim hamam deyince dayanamam ben;
oof oof bizim orda meşhurdur kadınların hamamı tokatdahafta sonları yapılır dolmalar,turşular kekler börekler toplanır bütün hatunlar gidilir hamama saunası yeter yaa dinlenmeye mis gibi kokarsın çıkışda aman ne eğlenceli olur helede gelin hamamıysa gittiğin süper ahhh ah nerde çok özledim memleketin hamamlarını ankaradada giderim arada bir ama o tadı bulamadım hiç...tavsiye ederim herkese ama toplanıp gitmek gerek ...

bursa da keçeli tertemiz mis gibi biyer. çekirge de sıcak su otellerinin olduğu meydanda. gidecek olan arkadaşlara hüsnügüzeli hiç tavsiye etmem temiz değil. dikkaldırım da formback var apart otel şeklinde hizmet veiryor temiz ve çok güzel. özellikle masajını tavsiye ederim. kaynarca kara mustafa da çok güzel. kaynarcanın da masajını tavsiye ederim harika.fiyatlara gelince
keçeli giriş 20 kese 15 masaj 15
kaynarca giriş 10 kese 10 masaj 15-20
formback giriş 15 kese köpük masaj 40- giriş yağlı masaj 40. (yağlı masajı harika)
bursa deyince biliyorsunuz hamamlar harikadır.

yılbaşından önce edirnekapıdaki hamama gitmeyi düşünüyorum baya tavsiye eden oldu

fiyat ve hijyen durumunu paylaşırım kızlar

ben geçen gun yine gittimm bi de guzel kese yaptirdim. Yumusacik oldu tenimmmmmmmmmm bayiliyorum hamama gitmeye rengim açildi resmen

sirinyerde sefa hamamı var netten inceleyebilirsin.
temiz ve güzel bir yerdir.

ben ilk kez hamama gittiğimde arkadaşım beni oraya götürmüştü . çok güzel girdik yıkandık keselndik masaj yaptırdık çıktık. ertesi gün ben otit oldum ( orta kulak iltihabı) arkadaşımın da gözünde arpacık çıktı. doktora git gel ömrüm çürüdü o ay fecii mikrop kapmış ..özellikle de havuzuna kesinlikle girmeyin derim.!

ben gaziemirde tansaşın arkasında bir hamam keşfettim çok temiz ağda 7,5 kese 7,5 hamam ücreti 12 lira eğer istersen masajda yapıyorlar ama her seferinde hepsini yaptırana indirim yapıyorlar.

kızlar hamama kesinlikle 15 günde bir gidilip kese yaptırılsa ne kilo ne selülit kalır %100 garanti veriyorum.bir keresinde 1 hafta arayla gittim hamamda deriler kabarıyor eğer pissen kirli deri keseyle gidiyor.eğer temizsen üst deri yumuşayarak atıyor kendini.sen kir zannediyorsun ..aaa ne çabuk kirlendim bir haftada bu ne ya felan dedim ama sabah keselensem akşam bi daha keselensem yine ölü deriler çıkarmış :KK1: HELE DE MASAJLA KAN DOLAŞIMI HIZLANIYOR VE DİRİ BİR VÜCUT OLUŞUYOR. GÖZENEKLERİM AÇILDI .RENGİM BEYAZLADI HAMAM YÜZÜ GÖRDÜM GÖRELİ :KK9: hamamdan çok memnunum . hele de ağda kolaylığı süper :21: bi kuaförde sire o kadar para veriliyor. ama 7,5 lira bütün vücut 15 dk da tamam :KK70: ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM :KK76:

Son düzenleme:
bende bayiliyorum bi iki hafta içindde tekrar gidicem ama burda agdaya ne kadar para veriliyo bilmiyorum. hamam 20 kese 3 tl kopuk masaji 3 tl

kızlare edirnekapıdaki hamamın yerini tarif edebilir msnz

önce hamam ve kese sonra ağda düşünüyorum yılbaşı için

X