Kimler Hamama Gidiyor?

ben afyonluyum aslen o yüzden afyona gittiğimde kesinlikle giderim.harikadır valla... :)

sofular hamamına giden varmı?? edirnakapıdaki nasıl önerdiğiniz yerler neresi acabaaaa

İstanbul Çemberlitaş Hamamını kimse yazmamış.
Ben hiç hamama gitmemiş bir olarak gidip oradaki görevliden bilgiler almıştım.Fiyatları unuttum ama gayet temiz görünüyordu.Ayrı ayrı odalar vardı.Ayrıca doğumgününde de ücretsiz.Ayrıca kart da çıkarıyorlar.Arkadaşlarla gitmeyi çok istiyoruz ama bir türlü olmadı...

kayseride şöyle temiz hijenik hamam bilen varmı arkadaşlar

şu yaşıma kadar sadece 2 defa gittim. ama geçen ay gittiğim son seferden sonra her ay mutlaka en az 1 kere gitme kararı aldım, inanılmaz rahatlatıcı ve cildi güzelleştirici bir olay... çemberlitaş ve celal ağa hamamlarına gittim, ikisinden de memnun kaldım. şimdi sofular hamamını denemek istiyorum.

şu yaşıma kadar sadece 2 defa gittim. ama geçen ay gittiğim son seferden sonra her ay mutlaka en az 1 kere gitme kararı aldım, inanılmaz rahatlatıcı ve cildi güzelleştirici bir olay... çemberlitaş ve celal ağa hamamlarına gittim, ikisinden de memnun kaldım. şimdi sofular hamamını denemek istiyorum.

Celal ağa hamamı nerde acaba Fiyatları nasıl :) Çemberli taş pahallı biraz ya kalabalık gidicez ama bazı arkadaşlarımın okadar verecek parası yok yani hamam için . Fiyatı uygun ve temiz biyer neresi var Konuyu sonuna kadar okudum ama istanbulda 2-3 yer adı gecmiş sadece bukadarmı hamamlarımız :)

Celal ağa hamamı nerde acaba Fiyatları nasıl :) Çemberli taş pahallı biraz ya kalabalık gidicez ama bazı arkadaşlarımın okadar verecek parası yok yani hamam için . Fiyatı uygun ve temiz biyer neresi var Konuyu sonuna kadar okudum ama istanbulda 2-3 yer adı gecmiş sadece bukadarmı hamamlarımız :)

celal ağa da pahalı bir yer, grupanya indirimiyle gitmiştim, çemberlitaş'ın daha sıcak ve büyük olduğunu söyleyebilirim. internet adresi şu, Acemoglu Hamami Turkish Bath - Official Web Page

ay hiç gitmedim hayatımda o kadar gitmek istiyorum ki.. ama nereye gitceğimi bilmiyorum, sonucta temiz olması çok önemli. son zamanlarda kampanya sitelerinde baya verir oldular promosyon fln ama güvenemiyorum.

ay hiç gitmedim hayatımda o kadar gitmek istiyorum ki.. ama nereye gitceğimi bilmiyorum, sonucta temiz olması çok önemli. son zamanlarda kampanya sitelerinde baya verir oldular promosyon fln ama güvenemiyorum.

araştırmalar yaparken Gedikpaşa hamamı nı buldum web de :) siteside var girip bak istersen . Beyazıtta bu hamam güzel biyere benziyor fiyatıda uygun . Giriş 17,50 sauna ve havuz dahil Kese istersen 5 tl masajda 5 Tl :) Çemberlitaş hamamında gözüm var ama sırf giriş 35 TL felan ya bi sefer veririm belki ama kalabalık gidicez herkes okadar ucret veremez sırf giriş için

araştırmalar yaparken Gedikpaşa hamamı nı buldum web de :) siteside var girip bak istersen . Beyazıtta bu hamam güzel biyere benziyor fiyatıda uygun . Giriş 17,50 sauna ve havuz dahil Kese istersen 5 tl masajda 5 Tl :) Çemberlitaş hamamında gözüm var ama sırf giriş 35 TL felan ya bi sefer veririm belki ama kalabalık gidicez herkes okadar ucret veremez sırf giriş için

güzel bir yere benziyor, umarım memnun kalırsınız :) ben de düşünebilirim burayı, iyi eğlenceler :KK3:

mayis 2011 bursa cakirhamam giris 10 tl. kesede 7-8 tl birseydi. sabah saat 10 da aciliyor.Temizdi ben gittigimde... gerci zaten temizlenmek icin yapilan bir yer ve sürekli sular altinda bi yer nasil pis oluyor anlamadim gitti :KK59:

hamamlarin az olmasinin sebebide pek saygi deger "avrupalilarin ve amerikalilarin" bizim hamamlarimizi allayip pullayip bize spa diye yedirdiklerinden bizde ooo süpermis diye tomar tomar para verdigimizden olsa gerek...

bir cok hamamda agda, fön, manikür pedikür hatta boya gibi bir cok islem yapiliyor hemde uygun fiyatlara

bu arada bir arkadas hafta da 1 gitsem falan demis bence haftda 1 fazla gelir en erken 2 haftada yeterli diye düsünüyorum cünkü saatlerce sicak su sampuan sabun yikaniyorsun artik bir müddet sonra su bollugundan napicagini sasiriyorsun benim gibi :KK52: ben bi ara vallahaa ic organlarima kadar sabunlandim hadi gidelim diye yalvariyordum :KK53:

ay bende hamamı çok seviyorum ilk girdiğinde boğucu oluyor ama sonra alışıyorsun.ama çok yorucu.sonrası mis gibi uyku :)

kızlar bu konuyu görmeyip yeni konu açmıştım bnde hamama gdelim diye,cidden gerekli ve sağlığa cok faydalı oldugnu düşünüorum bnde hamamınEn Büyük KK

kızlar edirnekapı hamamı hem uygun hem temizmiş..

ama ben beşiktaşa yakın (üsküdar vsde de olabilri) temiz ve uygun fiyatlı bir yer arıyorum?

beşiktaştaki kadınlar hamamını ise beğenmiyorum :85:

X