Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Tamam canim ekliyorum.
Hazal seni beklioruz. Hizli olursak hepimiz yetisiriz bayramin son gunune kadar. Bugunle yarin iki kisi yapabiliriz

aynen baslamadan böyle dua da edebiliriz

a ilk senmissin canim duanida paylasta ona göre okuyalım

Yazmistim canim niyetimi. Farkettiyseniz bastan beri hep kendimi listenin sonuna koydum. Ama baktim yazan yok namazi kilim baslasin ddm. Aksama kadar okuyalim sonrada sana gecelim
2. Sensin.

"Ayse kizi neslihan tez zamanda hayirlisiyla evlat sahibi olabilmek icin."
Niyetim bu kizlar

Ilk senmisdin cnm simdi gordum lisyede ben yokum

iyi yapmışsin kuzum

Kizlar simdi ilk kime okuyoryz ve tam olarak ne okuycaz bir kisi net bir sekilde yazsin. Bugub sadce bir kisiye okuncak degil mi
canım benim bildiğim su şekilde yanlisim varsa S Sabr-Sukur-Dua kardesimiz düzeltsin

2 rekat Allah rizasi için hacet namazi 25 estağfurullah el azimve etibu ikeyk niyeti söylüyoruz 1000 ya latif 100 slavati fatih

Ben başlamadan 7 ayetel kursi naa felak 3 kukhi 1 eluamda okuycam

Kizlar simdi ilk kime okuyoryz ve tam olarak ne okuycaz bir kisi net bir sekilde yazsin. Bugub sadce bir kisiye okuncak degil mi

Canim en basta yazio..
Kisinin niyetini alioruz anne ve ismiyle.
Sonra 7ser ayetel kursi felak nas
3 ihlas bi fatiha
Sonrada 1000 ya Latif ardindan 100 tane salavati Fatih okuyoruz. Sonrada bitirip okudum die bildirim yapiyoruz.

Bayrama kadar gunluk 2kisiye okusak daha iyi olur zilhiccede yararlanabilelm hepimiz die. Bayram sonrasi gunluk bi kisoyle devam ederiz

Tamam canim birazdan baslarim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…