Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Canim en basta yazio..
Kisinin niyetini alioruz anne ve ismiyle.
Sonra 1000 ya Latif ardindan 100 tane salavati Fatih okuyoruz. Sonrada bitirip okudum die bildirim yapiyoruz.

Bayrama kadar gunluk 2kisiye okusak daha iyi olur zilhiccede yararlanabilelm hepimiz die. Bayram sonrasi gunluk bi kisoyle devam ederiz
namazi dememissin canim kılıyoruz dimi?

canım benim bildiğim su şekilde yanlisim varsa S Sabr-Sukur-Dua kardesimiz düzeltsin

2 rekat Allah rizasi için hacet namazi 25 estağfurullah el azimve etibu ikeyk niyeti söylüyoruz 1000 ya latif 100 slavati fatih

Ben başlamadan 7 ayetel kursi naa felak 3 kukhi 1 eluamda okuycam
Namazi sadece okuncak kisi kilcak onun disinda dogru canim:KK66:

Kisinin niyetini alioruz anne ve ismiyle.
Sonra 7ser ayetel kursi felak nas
3 ihlas bi fatiha
Sonrada 1000 ya Latif ardindan 100 tane salavati Fatih okuyoruz. Sonrada bitirip okudum die bildirim yapiyoruz.

S Sabr-Sukur-Dua şimdi bitirdim inşallah. Ya Mucib ismi hürmetine Allah'ım dualarımızı kabul etsin. Bu dua dileklerimizi oldurur hayırlısıyla, tez vakitte olmasi içinde El-Evvel ve El-Mucib isimlerinden yardim alabiliriz bence duanın bitiminde.
37 Ya Evvel
55 Ya Mucib
Agzina saglik canim :KK66:
Tmm okuyalim insallah

Konuyu çok karıştırmayayım ama öğrendiklerini paylaşmak güzel olur diye düşündüm. Ne dua ederseniz edin Allah'in isimlerini şefaatçi kılın. Mesela Ya Mucib ismin hürmetine duamı kabul et ya da Ya Fettah sensin kapıları açan şunu bana kolaylaştır gibi.

Yarini beklemeye gerek yok canim hazal namazi kildim yazsa hen baslariz yarin ogleye kadar bitirirz. Aksama kadar okuruz demislerdi okumuslardr bencede

X