Kimin ne sıkıntısı varsa hergun birine yapalım,Salavat-ı Fatih ve Ya Latif c.c esmasi ile dua

Digerleride yazsinda ortak karar alalim hep birlikte. Birde kizlar liste baslayincada boyle sessiz kalmayalim lutfen. Okuyunca okudum die bildirim yapmazsak, yada okumazsak olmaz. 2gun ust uste mazeretsiz bildirim yapmayani listeden cikarip devam ederiz

Canim herkes yazmio ki.
Mesela @AVON52 den baslicaz ama namaz kildim die yazmasi gerek ardindan biz tesbihe gecelim. Hadi ondan baslamasak sana yapalim ilk desek yarim yapilmis olur. Yarina kadar beklerim yine yazmazlarsa aktif 3 yada 4 kisiyiz sanirim. Biz kendi aramizda doneriz olmazmi.
Bekle bekle nereye kadar dun yaptim listeyi

Canim herkes yazmio ki.
Mesela @AVON52 den baslicaz ama namaz kildim die yazmasi gerek ardindan biz tesbihe gecelim. Hadi ondan baslamasak sana yapalim ilk desek yarim yapilmis olur. Yarina kadar beklerim yine yazmazlarsa aktif 3 yada 4 kisiyiz sanirim. Biz kendi aramizda doneriz olmazmi.
Bekle bekle nereye kadar dun yaptim listeyi
ben ilk kişiye namazından önce okumaya başlasam olmaz mıki
sonra stres oluyorum nasıl yetiştircem diye
kılmadı sanırım dönmediğine göre :KK43:

Olmaz canim. Kisi niyetini alip namaz kilar bizde onla birlikte tesbihe baslariz dualar birlesir:)
Hem stres yapma ya Latif hemen biter salavatta ezber olur bi iki kisiden sonra iyice hizlanilir hem 100 tane bisi deil ki:KK66:

Selenofil Selenofil
S Sabr-Sukur-Dua
Ber ra Ber ra
NeuroCathy NeuroCathy

Hadi baslayalim..
Hazal sen namazi kilinca bildirim yaparsin. Bizde tesbihe baslariz. Kurbanin ilk gunu ara veririz, kurban telasindan okunmaz. Son gune kadar hepimiz tamamlanir. Nie oyle dedim cunku zilhicce ayinin ilk 10gunu onemli ne dua edersen kabul olurmus, degerlendirmis olalim.
Sonra basa doncez tabi yine :KK66:

X