Kimin her ne derdi varsa onun için bir yaşın okuyacağım inşallah

Herkeze hayırlı geceler aranıza benıdealırsanız sevınırım.hem cocuklarım ıcın huxr ıcın işimiz rızkımız ıcın hemde 22 haftalık hamıleyımbebegım ıcın duaya ıhtıyacım var her kul gıbı benıde aranıza alırdualarınızdan eksık etmezsenız rabbım obur dunyaya da da bu dunyayada karsılıksız bırakmasın sızı.sımdıden tsk ederım..

Herkeze hayırlı geceler aranıza benıdealırsanız sevınırım.hem cocuklarım ıcın huxr ıcın işimiz rızkımız ıcın hemde 22 haftalık hamıleyımbebegım ıcın duaya ıhtıyacım var her kul gıbı benıde aranıza alırdualarınızdan eksık etmezsenız rabbım obur dunyaya da da bu dunyayada karsılıksız bırakmasın sızı.sımdıden tsk ederım..
benimde sıkıntılarımın için okuyabilir misiniz ?
esimle barismam icin okuya bilirmisiniz? ^((((((((((((((((((((((((((
Gec oldu ama sizler icin okudum

Başlıkta da yazdığım gibi kimin her ne derdi sıkıntısı dileği varsa onun için bir Yasin okumak istiyorum isminizi veya rumuzumuzu yazmanız yeterli :)
Benim icin de okur musunuz?Gecerli mi hala bu guzel dusunceniz?
Sıkıntılarım ve uyku sorunum icin..Gonlumdeki dualarım icin

Dil-i bitab Dil-i bitab

Cok tsk ederi
Elbette okurum bugun firsatim olmayabilir yarin Allah in izniyle okurum Rabbim sikintilarinizi giderip selamete cikarsin .Dualarinizi hayirlisi ile kabul etsin
cok tsk ederim.Allah razı olsun.Hastaligima ve uyku sorunuma şifa gönlüme serinlik icin özellikle dua olursa sevinirim.

X