Kimin her ne derdi varsa onun için bir yaşın okuyacağım inşallah

Senin için 7 salavat, 7 ya vehhab 11 ya cami 11 fatiha ve 1 ayetel kürsi okudum Allah dualarını hayırlı kılsın ve nasip etsin inşallah, benim için de bir yasin okur musun

Mrb öncelikle o güzel yüreğinize sağlık allah sizden razı olsun sizin gibi insanlar çok zor bulunuyor ben 41 yasin dagitiyodum hiç kimse almadı ama sizin böyle topik açtığınızı görünce çok sevindim yarın benim evlilik yıldönümüm tam 1 yıl olucak evlenelim ve benim evlat diye yanıp tutuşan bir kalbim ve her gün ağlayan gözlerim var o kadar çabalıyorum ki dilim duasız kalmıyor başım secdeden kalkmıyor çok yalvarıyorım rabbime biliyorum o bana cvp verecek sizden ricam adetime 5 gün kaldı bana da bi yasin okur musunuz noluuurrr belki duanız kabul olur bu ay ümidim çok yüksek inşallah hamile kalırım allah sizden razı olsun ne günahınız varsa bağışlasın sizi cennetle mujdelendirsin inşallah

Ne kadar iyisiniZ.Allah razı olsun sizden. Benim de aşağıdaki sorunum için dua edebilir misiniz? Kardeşim için.Çok zor durumdayız

Kalbimiz gönlümüz çok yaralı.Kardeşimin sukünete sakinliğe mantıklı düşünmeye stresinin azalmasına ihtiyacı var.Sanki içinde başka biri var gibi hareket ediyor ve tüm aileyi üzüyor.Hiç yoktan gereksiz yere tüm aileyi düşman belledi. Herkes mutsuz.Allah rızası için dua edebilir misiniz? Allah sukünet versin, kardeşim akıllı mantıklı düşünsün,ailesine kardeşlerine olan düşmanlığı kırgınlığı küslüğü geçsin diye. Ayrıca neler okuyabiliriz neler yapabiliriz bilen varsa nolur yardım edin.

Allah razı olsun..

X