Kimin her ne derdi varsa onun için bir yaşın okuyacağım inşallah

ayyy Allah razı olsun hemende okudun mu cok sagol bu mubarek gunlerde gercekten cok mutlu oldum Allah da senın muradını hayırlısıyla tez vakıtte versın sana hıc darda kymasın
Amin amin canım cumlemizin yar ve yardımcımız olsun Rabbim her daim.. ezberimde olduğu için okudum canım

İyi niyetli arkadaşım @nergismor eşimin işiyle alakalı çok büyük sıkıntımız var haksızlığa uğruyoruz bizim için de okursan müteşekkir olurum. Allah senin de muradını versin.

Okurum elbette Allah yardimcinz olsun ya muntegim Celle celeluhu okuyabilirsiniz her gün 100 defa okunur ve hakkinizi alıncaya kadar devam etmelisiniz
İyi niyetli arkadaşım @nergismor eşimin işiyle alakalı çok büyük sıkıntımız var haksızlığa uğruyoruz bizim için de okursan müteşekkir olurum. Allah senin de muradını versin.[/QUOTE

Ne kadar iyi niyetlisiniz ben ailem şuan öyle bir cikmazdayim ki yaşadıklarımıza inanamıyorum ama dayanamıyorum artık elimden bişey gelmiyor bana dualarında yer verirsen gecemizi sabaha çevirse Rabbim şimdiden Allah razı olsun

Özellikle berat gecesinde nolur kalbinizden geçirin tüm darda olanları içlerinde beni ailemi kurtarsın

Özellikle berat gecesinde nolur kalbinizden geçirin tüm darda olanları içlerinde beni ailemi kurtarsın
Tm kardeşim yarın sizin içinde dua ederim adetim bitince de yaşın okurum Allah yar ve yardımcınız olsun tüm sıkıntılarinzi sorunlarınızı dertlerinizi gidersin ailenize huzur mutluluk bereket neşe versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…