Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

waaaawww adaş harika olmuş tatlımm emeğine ellerine sağlık:lepi:
:1hug:a.s.a.s. a.s.

Saol canım herkes bugünkü kilolarını ve ilk kilosunu yazsın tekrar güncelliycem bu arada ben yarım kilo vermişim dünden beri.. hihoyyyt.Ya kızlar ben aslında hiç diyet yapmadan verdim bu 3 kiloyu ekmeğimide tatlımı da yedim ama azalttım bide çay içiyorum ve sabah sirkeli su onlar mı işe yaradı acaba hareket de yok malesef yürüyüş yapma fırsatım yok ama baktım veriyorum daha çok gaza geldim bugün aç dolanıyorum tam gaz devam bu arada başı çeki,yorum galiba beni geçen yok muuuuuu?:çok üzgünüm:

bu arada denizden sonra en zayıf benmiyim yav aman allahım ben vermem gereken kiloyu abartıyorum biliyorum zayıftım baya ama seviyorum o halimi bide ben iri kemikliyim o kilo beni anca normal gösteriyodu

adaşş ilk kilom 78 almış halim bu benim
doğumdan sonra çok yersem olacağı buydu cokacimcoook

offf yaa benim kocişim hiç destek olmuyoo bana aksine kocaman köstek akşamları ewe gelirken asla yok diyemiycem şeylerle geliyooo napiim ben bu herifi yaaklava:

deryacım süper olmuş ellerine sağlık.

offff bu halde en benim .ben epey zamandır kiloluydum.bildim bileli 70 in altına düşmedim hiç. kızım doğduktan sonra 17 kilo aldım annemlerin süt olsun gayretleri ile sonra da ve sonuç.klava:

şuan kilom 93 evett malesef böle doğuma 97 ile girdim. hedefim 70

deryacım beni de eklermisin

valla süpersin derya aferin kız çok zahmet verdik valla onca işin arasında ama çok afilli ha söyliyim .ilk kilomda 52 idi canım eskisi gibi olmak istiyorum ben

tsk ederm canım seni mahçup etmeyim dedim. İlk kilo derken rejime başlamadan önceki halin yani en dobiş halin canım onu yaz

Kızlar herkes ilk kilo-bugünkü kilo ve hedef olarak yazsın gece güncelleyim listeyi ok!

O modelden bende de var canım hergün bişeyle geliyor ben çıldırıyorum artık git mutfağa ye bana gösterme diyorum göz görmeyince gönül katlanıyor:roflol:
Bu arada ilk kilo olayını sende yaz adaş kaç kilo ile rejime başladın

ben 80le doğuma girdim doğumdan sonra 74tüm canım gide gide 6 kilo gitmiş eşiyle suyuyla

iyi akşamlar kızlarrr
adaşşş 85 başladığım kilom datlummm

heyyyy yuppi kızlar şimdi tartıldım sıkı durun ayrıca karnım tok tartıldım 63300gr. olmuşum olcak olcak işte yapıcam sabah yediklerimi yazıyım büyük ekmeğin ucu olur ya o kadar ekmek bi küçük peynir 2 çatal labne peynir 4 küçük parça sucuk ve 2çay içitim bu arada deryanın yöntemini yaptım kalkar kalkmaz bi bardak elma sirleli su içtim bütün bunlardan sonra kilom bu belki63 tüm yani neyse gidiyo şimdi pazara gitcem spor benim için bu doğaç küçük olmasa bizim spor kompleksimiz var burda aletli giderim annem gelsin başlarım onada sabahları yaparım sporumuda tam fit olurum :)

Gözün aydınnnnnn ayşegülcüm darısı bizlere denizin kiloları hariç hepimizin kilolar erisin gitsin,bizden uzaklaşsın hepimiz sağlıklı olalım bi an önce inşallah..
Ya ben bugün fazla çıktım biraz gıcık oldum bu duruma ama regl olcam belki onun etkisidir. benim kahvaltıda klasik sabah aç karnına elmasirkeli ılık su+yarım saat sonra beşi bir yerde çay+yarımsaat sonra da peynir+3yeşil,3siyah zeytin+domates,biber bugün böyle başladık bakalım ilerleyen saatlerde kaçırmazsam güzel olur

yaa kızlar harikasınız bi gün girmedim neler olmuş burda yaa:)) şuan ki kilom 59 hedefim de 53 olmak inşalahhhhhhh..deryacım yazarsın benimkileride çok öpüyorum hepiniziii ...hepimize kolay gelsin .....

deryacım liste harika olmuş.eline sağlık..

ben dün biraz kaçırdım yemeği yaa..misafirim vardı onlarla yedim ben de dayanamayıp(

Saolun kıslar! Zorlu bi haftasonu daha bittiiii iki gün çok savaştım çokkkk! Sevgililer gününde akşam yemeği yerine sevgililergünü pastasından yedim büyük bir dilim ( ama yemek yemedim,gerçi içime oturdu),bu sabah da kahvaltı da biraz sucuk falan kaçırdım ee onlarda ödüllll! yarın yani bugün tempoya devam bakalım cumaya kadar kim kaç kilo verip şampiyon olcek onu da ayrıca listede belirtcem haftanın şampiyonu diye bilginize...

emegine saglik Deryacim..
benim bu ay sonuna kadar en az 2 vermem lazim az kaldi..bu tatli tuttukusunu nasil yenecem,bitter cikolata aldim bana misin demedi..hepsini yedim..cokacimcoook:1no2:

Yasemincim ben bu aralar yendim sanki o tatlı canavarlığını,artık canım eskisi gibi tatlı istemiyor bi kaç gün sık dişini hiç yeme vücut istemiyor sanırım,öbür türlü sürekli yedikçe vücut bekliyor tatlıyı ve belkide o içtiğim sirkeli su yada çayın etkisi hem iştahım eskisi gibi değil hemde çok acıkmıyorum

Zayıflamak aldığından daha fala enerji harcamak ve eneji depolamaya gereksinim duymamaktır.
Bir şeyi gerçek olarak yapmakla düşüncede yapmak arasında çok az bir fark olduğu ispatlanmıştır .
Beyin görme ile hatırlama , hayal etme arasındakı farkı ayıramadığı manyetik rezonans aletleri ile tespit edilmiştir.
Düşünce maddeyi etkiler. Suyu dondurma deneyleri ile ispat edilmiştir.
Her düşünce farklı hormon üretir ve hüçre yapısını değiştirir.
Sürükli yoğun üretilen düşünce hüçrenin değişmesine ve bölünmesine sebep olur.
Şişmanlığın , Şeker hastalığın , Ulserin , Kalbın , Klorestrolun , Kanserin vs nedeni yoğun aynı düşüncenin bilinç altı faliyetidir.
Duygu ve düşünce bağımlılık yapar. Uzun süre aynı duygulanım içinde olursanız , o duyguyu yaşamak iştersiniz . İnsan davranışını yönlendirende budur .Yaşlandıkça algı kalıpları değişmesi imkansızlaşır. Pardıgmayı değiştirmek çok zordur . Bu ölüme neden olan şeydir yani rasyonel alanın tükenişi .
Olumsuz düşünce ve duygu ilgi alanına giren herşeye zarar verirken , olumlu düşünce ilgi alanına fayda verir. Kalbın mühürlenmesi duygu ve düşünce bağımlılığın aşılamamasıdır
Kendi kendine telkinle zayıflamak .
Reçete
1 - Soğuklukla yağları eritme
Ortam çok soğuk üşüyorum üşümek ve titremek istiyorum . Özgürüz . ( günde yüz on dört kez tekrarlanacak )
Donuyorum donmalıyım çok soğuk titriyorum . Özgürüz . ( günde 99 kez tekrarlanacak )
Dondum erimeliyim , yağlarım beni ısıtsın . Isıtıyor titredim . Özgürüz . ( 40 kez )
2 - Hareketle harcama
114 katlı binaya tırmanıyorum . Çok yoruldum . Ayaklarımda kuvvet kalmadı . Mutluyuz . ( 114 kez )
99 metre yüzüyorum kollarımda kuvvet kalmadı dayanmalı boğulmamalıyım . Mutluyuz . ( 99 kez )
40 gündür dağda geziyorum çıkmadık kaya , inmedik kuyu bırakmadım. Tüy gibi hafifim . Mutluyuz . ( 40 kez)
3 - Az kalori alma
Yediğim her şey saman gibi 1 gr kalorisi yok , içtiğim suda bile daha çok kalori var . Para çok . ( 114 )
Karnım dolu hiçbir şey yemem mümkün değil , yer yok . Para çok . ( 99 )
Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Para çok .( 40 )

Bunları yaptım günde 300 g yani bir ayda 9 kg verdim . ( 33 )

Not :Telkini kestikten sonra kilo kaybınız devam ederse doktora başvurun .

Kızlar bunu bi okuyun yorumlarınızı bekliyorum! :)

Son düzenleme:

deryacım güzelde uyguluycak adam değilim ben yapamıyom ben böyle teorik işleri boğazı kes hareket yap ben bundan anlıyorum yapabilene bravo derim ama şunu demeliyimki öncedende çok zayflayan biri olarak bi kaç gün aç kalınca insan alışıyo deneyin bayanlar canınız bişey istemiyo hafiften mide küsmeye başlıyo ben şu an bunu yaşıyorum deryanın önerdiği elma sirkesini yapıyorum suya koyup içiyorum şunu farkettim sürekli tokluk hissi veriyo çok yemişimde hazımsızlıktan ölcem gibi hissettiriyo açlık duygusunu bastırıyo anlıcağınız bu arada ben yerimde sayıyorum nedenini biliyorum 2gündür wcye çıkmadım ya az yiyince oluyo sanırım :bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…