Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

Ya evet böyle olmuyo yazalım ben başlıyım kilo hikayeme.. 74 ile hamile kaldım 92 ile doğuma girdim doğumdan sonra 81 e düştüm ama tatlı manyaklığım beni taaaa 86 lara fırlattı(tok karnına)cokacimcoook yaklaşık 2 haftadır dikkat ediyorum aslında aburcubur,tatlı,ekmek hala var hayatımda ama daha az porsiyonda,eşim sağolsun geceleri cola,aburcubur,cips bayılır bende görünce dayanamıyorum artık dayancam ama..neyse sonuç itibarıyla bugün 83.500 kilom bakalım yarın kaç olurum,beni geçen varmı şekerler? ya bide lahana yağı varmış ondan alacağım bölgesel sürüp spor yapıyormuşsun bi denemek lazım,bu arada lahanaya devam etmiyorum üşeniyorum onun kapsülleri var emzirirken olurmu ki?

bende 64 kiloyum hdefim eskiye dönmek bide boylarımızı yazalım orantılı çünkü kilo ve boy olayı boyumda 160cm azcık cüceyim ben :) yani 50 yada 52 olmam lazım sonra bide fotolarımızı çekip koyalım zayıflıyınca olurmu kızlar hani önceki hali sonraki hali falan yapalım farkı farkedelim

ader.........
scapula.......
ayşegül........
elifnihal...........
ardamm........
handerya........
saturnn...........
streetpit.76........................55
veee istisna bi durum
cemredeniz......

ewet şekerlerr kilolarımızı yazalım benim için acı ama gerçek olan kilomu sabah sööliycem
şimdiki kilomuzla hedef kilomuzu yazalım ok azim olur bizlerede

hımm bide şöyle bi sorunumuz var hanımlar listeyi hazırladım ben kim tutmak isterse belirleyelim bir kişi dewamlı düzenlesin kilolarımız gittikce
gönüllüler bekleniyorrr
saygılarrr sewgilerrrr
mucxxxxxxxxxxx

merhaba canım.Amway in kilo kontrol takviyesini kullansana.tavsiye ederim.
içinin rahat olması için kopyalıyorum bunu.50 senelik bir şirket canım zaten.güvenilir.

1939’dan beri NUTRILITE/NUTRIWAY* adı bitkisel beslenme destek ürünlerinde doğal bütünlük ve mükemmel beslenme desteği çin güvenilir bir marka olmuştur.

70 yılı aşkın bir süreden beri NUTRILITE/ NUTRIWAY markası beslenme ve araştırma, yenilikler ve kalite standartları oluşumunda lider olmuştur. NUTRILITE/ NUTRIWAY ürünleri 50’den fazla ülkede satılmakta, bütün dünyada milyonlarca insana sağlık ve zinde yaşam arayışında yeni olanaklar sunmaktadır. İnsan sağlığı ve zindeliğine olan sarsılmaz bağlılığı ile NUTRILITE/ NUTRIWAY markası beslenme sağlığı üzerine odaklanmaya devam ederek sektördeki saygın yerini korumaktadır.

NUTRILITE/NUTRIWAY Dünya’nın önde gelen vitamin, mineral ve beslenme destek ürünleri markasıdır

NUTRILITE/NUTRIWAY* kendi sertifikalı organik çiftliklerinde bitkileri yetiştiren, hasat eden ve işleyen tek küresel vitamin ve mineral markasıdır.

(Uluslararası pazar araştırma firması Euromonitor Danışmanlık tarafından yapılan bağımsız incelemeye dayanmakta ve çiftliklerin bulunduğu ülkelerdeki yasalara göre resmi onay kurumları tarafından sertifika verilmektedir.)

NUTRILITE/NUTRIWAY bitki konsantrelerinde kullanılan bitkiler organik ve sürdürülebilir tarım yöntemlerine göre yetiştirilmiştir. Zararlı pestisidler (böcek öldürücü maddeler), herbisidler (zararlı ot öldürücü maddeler) veya kimyasal gübreler yerine biz bu işleri doğanın yapmasını sağlıyoruz.

benim arkadaşlar olsun çocuklarına kansızlık için iron takviyesi kullanıyorlar çook memnunlar.selenyum e saç dökülmesini engelliyor mesela daha bir çok şey vs vs.çook memnunlar.tavsiye ederim.

şekerler az önce özel msj ıma gelen bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim
bilgisi olan varmı kızlarrr

günaydıınnn fıstıklar nerelerdesiniz yawww
bugün itibariyle 81.500 hedefim yaza kadar 70 sonra 65

ader 81.500......................65

scapula.......

ayşegül........

elifnihal...........

ardamm........

handerya........

saturnn...........

cemredeniz..........................

derya benide ekle canım bu aralar yapabilirmiyim bilmiyorum bi ara dikkae ediyordum 3 kilo werdim ama durduramıyorum kendimi yiyorum tatlı manyağıyım akşamları yiicek bişey kalmadımı hadi yatalım yapcak bişey yok diyorum düşünün yemek için yaratılmışım haha
spora başlıcamm inş annem bu ay bizde martta onu gönderince bende spora gidicem yok sa rejüm yaoamam lahana suyunu denedim 1 gün içebildim ama tekrar yapmak istiyorum abimin eşi onunla verdi sabah öğle akşam aç karnına 1 brd taze yapmak lazımmış
bende kilomu yazıyorum 65 le hamile kaldım 74 le doğurdum şuan 68,300 üm hedefim 60 olmak keşke dahada altına düşebilsen boyum 1.68 filan galiba ordan yırtıyorum ama basenler aldı başnı gidiyo :)

tanyeri.........68.300.................60

aslında bu işi yapsa yapsa handerya yapar grafiker o güzel bi düzene sokabilir deryacım duyrulur şeker el at bi dizayn ver şu listeye

ader 81.500......................65

scapula.......

ayşegül 64..................52

elifnihal...........

ardamm........

handerya........

saturnn...........

cemredeniz..........................

tanyeri 68.300........................60

tmm şekerim o zaman listelemeyi adaşa devr ediyorum

deryacım kırıldınmı yoksa böyle dediğime sende yapabilirsin tabi ben handenin mesleği ya ondan dedim kız farklı action yapar belkim dedim valla seni istemediğimden değil canımsı sen benim biliyosun:asigim:

bende yazayim:çok üzgünüm:
61dim...81le doguma gittim..75le döndüm 80 firladim suan 75 tekrar..hedefim 58..

deryacım kırıldınmı yoksa böyle dediğime sende yapabilirsin tabi ben handenin mesleği ya ondan dedim kız farklı action yapar belkim dedim valla seni istemediğimden değil canımsı sen benim biliyosun:asigim:

aaaa şekerim aşkolsun neden kırılıyım tatlım
daha önceki sayfalara bakarsan (sayfa 3 te) bende belirtmiştim yapmak isteyenler yapsın diye canım
benim
ben sadece lafla söylüyoz icraat olmuyo diye hemencik yapıverdim cuma günüde geldi diye
ben hiç sana kırılabilirmiyim canım benimmm mucxxxxxa.s.Şeniz

doğru düşünmüşsün tatlım adaş daha havalı bişeyler yapar canımcıımmm bizede ölesi yakışır dimi ama

Son düzenleme:
ben de bugün itibariyle 4 kilo vermiş bulunuyorum.ama daha çoookk var..
şuanda 72yim.68le hamile kalmıştım.evlendikten sonra çok kilo aldım bi de üstüne hamile kaldım.ama eski halime dönmem lazım yaza kadar 60 olsam yeter şimdilik..

Kızlar bana bir görev vermişsiniz sabahtan beri bununla ve Teoyla uğraştım ancak,Nasıl olmuş,umarım beğenirsiniz madem farklı olsun demişsiniz. Bu arada ilk kilonuzu da yazın.

waaaawww adaş harika olmuş tatlımm emeğine ellerine sağlık:lepi:
:1hug:a.s.a.s. a.s.

valla süpersin derya aferin kız çok zahmet verdik valla onca işin arasında ama çok afilli ha söyliyim .ilk kilomda 52 idi canım eskisi gibi olmak istiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…