Kilolarımız ne durumda :(((((

ben 59 kilo ile hamile kaldım 83 ile doğuma girdim. doğumdan 1 hafta sonra tartıldığımda 71 kiloydum halen daha aynı kilodayım ne zaman rejime gireceğimi bilemiyorum artık bu kilolu halimden kurtulmak istiyoruım

Canım arkadaşlarım çok sağolun, bana yazdığınız şeylerin hepsini okudum.
Desteğiniz için sağolun. inanın şimdi gözyaşlarımı tutamadım, hala hamilelikteki gibi sulu gözlüyüm atlatamadım.
Eşimle şimdi skype tan konuşuyorum o da neden ağlıyorsun diyor.
Eşimin şirketi var kazakistanda çooook uzak.
Avrupada falan olsa her ay 1 kez ben giderim yada o gelir ama orada olduğu için 3 ay sürüyor gelmesi. Bu sefer krizden dolayı işleride bırakamadı, sanırım mart ortasını bulur gelmesi.
Hepiniz haklısınız, ben çocuklarımın varlığına ve sağlıklarına heran şükrediyorum.
Allah bana onlarsız gün göstermesin, ben herşeye dayanırım.
Kilolarımıda vermek için çok acele ediyorum
kızımdada vermiştim, emzirmediğim için 6 ayda 18 kg verdim.
Şimdi 1 yılı bulur. Olsun o da gelir, geçer.
Çok çok teşekkür ederim.
hepinize güzel günler...

Haa bu arada bugün annem geliyor, çok sevindim.
1 hafta falan kalıcakmış.

bende kıslar 68 le hamıle kaldım 85 falandı sanırım doguma gırdım dogumdan sonrada 77 dım sımdı 75 falanın sanırım ama cok moralım bozuk bu kıloyla halımı hıc begenmıyorum evde kosu bandım var pazartesıden ıtıbaren basladım hergun 45 dk yuruyus yapıyorum hızlı tempoda sonrada spor hareketlerı dıyet cok sıkı yapamıyorum sutum zaten yokı bır gogsumden emıyor zaten oglum oda gıtmesın dıye yapamıyorum ama ekmek yemıyorum uzun zamandır sadece sabaları kahvaltıda kepek ekmegı bır yada ıkı dılı kızlar bakalım kac kılo vercem

ben 50 kilo hamile kaldım . 62 ile doğuma girdim. doğumdan 1 hafta sonra 54 kiloydum. şimdi tekrar 50 kiloya düştüm. hafif göbrğim var ama o da sert bi göbrk değil yumuşak. spor yapmadan geçmez asla. deri kalıntısı gibi bişey yani. şu 6 ayı bitirelim hemen başlıycam mekiğe.

58ile hamile kaldım
81 ile doğuma gittim
75 doğumdan ertesi gün
70 doğumdan 2 ay sonra
68 şu anki kilom (

10 kilo daha vermem lazım.Zayıflatıcı kemer işe yararmı acaba.Şimdiden sonre korse taksam faydası olurmu ???

56 ile hamile kaldım
72 ile doğuma girdim
59 şu anki kilom.
Biraz rejimle bahara eski halime dönmeyi umuyorum...

52yle hamile kaldım..
72yle doğuma gittim..
1 hafta sonra 65..
şu anda 61...
gitmiyo kızlar yaa...neden bu kadar zor kilo veriyorum anlamadım. 1 haftadır dikkat ediyorum, ekmek falan yemiyorum, çikolatayı kestim..2 gündür normalde taş gibi olan göğüslerim yumuşladı (. şimdi de o yüzden ağlıyorum. sütüm müğ küstü acaba diye. gece oğlum çok ağladı yetmedi bir meme, öbürünü de verdim anca doydu. bu arada annem kalktı, hemen patates nişastası yaptı, bi de onla kavga ettim, inatla yedirmedim. ne yapacam bilmiyorum. tekrar hostesliğe başvurdum ya, onun mülakatları başladı, biraz versem iyi olacaktı ama şimdi kalkıp helva yedim napiim, annem bugün kesin mama alacak oğluşa eminim. üfff, napacam ya (

canım hiç sıkıntı yapma hepimizde aynı sorun var yemeyince benimde hemen sütüm gidiyor öncelik oğlumun çalışmaya başlayınca zaten koşturmadan zayıflarız

Kızlar ben doğum öncesi 86 idim en son.

Doğumdan sonra 71 olmuştum ya ben hala 71 kiloyum.Hiç mi gram vermez insan (

hamile kalmadan önce 69 kiloydum hamilelik sonunda 87 oldum şuanda 72 kiloyum daha bi 7-8 kilo vermem lazım fit olmak için gerçi boyum 1.76 olduğu için kilolu durmuyorum şuan bile

Seda kilolarımız aynı sayılır.Son kilmuzda aynıymış.Yalnız sen benden fazla kiloyla hamiş kalmışsın.ben 62 ile hamiş kaldım.
Boyum 170 benimde kilom çok kötü değil şuan bile ama göbişi saklayamıyorum :) :)
Korse bile banamısın demiyo.

aynen darkçım bende de göbiş var biraz gerçi bugün komşuya çıktım kız seda göbişin gitmiş dedi annemde aynı şeyi söyledi ayyy ne sevindim ardayla uğraşmaktan yemek yiyemiyorumki :) anacım uzun boyluyuz kötü durmuyo bizde zaten yaza kalmaz göbekte gider ben mekik çekmeyede başlıcam spora gitmeye vaktim yok

Bende bi ara çemkeye başladım mekik ama sürekli duş almak lazım zor geliyo.Burada evler sobalı hergün duş alınmıyo.Biraz daha hava ısınınca artık .
Şimdi duşa banyoya girmeden çekiyorum mekik.Arada hafif egzersizler yapıyorum.Göbiş gitsin yeter.

inşallah yaza kadar düzeliriz amannnnn kız düzeliriz beaaaa bu kadar kısa zamanda ii yol katettik baksana az kaldı azz

hamile kaldıgımda 65 kilo
doguma gittigimde 80 kilo
dogumdan snr 75 kilo
bir hafta snr 70 kilo
süt yapsın diye tıkındıktan snr gene 75 kilo oldum
ama allaha şükür yedigim gibide sütüm var bebegime hiç mama vermiyorum sütüm yetiyo 3 aylık olduk bir ay daha sıkıcaz dişimizi sonra ek gıdaya yavaş yavaş başlarız.
Kızlar sezeryan yaptım benim göbegim kaldı diye üzüntüye kapılmayın ben normal dogum yaptım ve beni gören ikinci geliyo galiba diye dalga geçiyolar ama haklılar çünkü 5 aylık hamile gibi duruyorum feci bi göbek kaldı hiç korse takmadım ve sarmadım bununla alakalımıdır bilmem ama bugün gidip bi korse alıcam hiç bir kıyafetim olmuyo ayakabılarım bile olmuyo yüzüklerimi takamıyorum.Ben hiç bukadar kilolu olmamıştım mart ayında spora başlamayı düşünüyorum bide çikolataya küsmem lazım cokacimcoook

ben eski kiloma kırkımız çıkmadan inmiştim:)) daha sonra vermedim ama göbeğim toparlandı, tanımayanlar inanmıyor doğum yapmış olduğuma, tanıyanlar ise kilolarıma ve göbeğime inanamıyor geçen hafta 34 beden yeni bir pantolon aldım kendimekaydirigubbakcemile2hihoyyyt herşeyide yiyorum özellikle tatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…