Kilolarımız ne durumda :(((((

sağolun kızlara.s.a.s.
ya zaten toplamda 7 kg almıştım vermesi zor olmadı:KK66: aslına bakarsanız sizin katettiğiniz yol benimkinden fazla

Ay sen çok zayıfsın Kalimero boyun kaç senin. Bence almışken burda kal 47 çok az canım ya

canım ben ufak tefek bır hatunum
aslında belkı megolamanlık gıbı olacak ama kımse evlı oldugumu hatta 20'nın ustunde oldugumu dusunmuyor
mınyon tıplıyım dıye oluyor tabıı
1.59 benım boyum su an kı kılomsa 51
bu kıloda kalmayı dusunuyorum zaten hos oldu benımde hosuma gıttı
kocıse kalsa 55 cıksan da olur dıyor ama ben bu halımden memnumum

Maşallah denizcim.

Kızlar ben korse giydim bi buçuk hafta ama aklım yeni başıma geldi.Bu korse üst kısmı sardığından kan dolaşımını aksatcak ve bacaklarımın alt kısmında göllenme oluşturcaktı.Allahtan çabuk aklıma geldi.Yoksa bide işin yoksa varisle uğraş.Şimdi göbişimle geziyorum :KK70:D

su kilolarını verenlere imreniyorum benim hala 9 kilo fazlam var boyum 167 52 ile hamile kaldım 72 ile doğum yaptım ve 61de takılı kaldım ahh su sut olayı olmıycaktıki anında verirdim kilo kompleksim varda:KK43: hergün biraz rejim yapam diyorum ama zaten sutum az dahada azalır die kızıma kıyamıyorummm

Mysever boylarımız aynı seninle. Geçen hafta rejimle 59'a inmiştim. Baktım sütüm azaldı tekrar yemeye başladım anında +1 aldım... Ben de hayatım boyunca hep fit oldum. Sımsıkı karnım vardı, kalçalarım da normaldi. Şimdi kendimi aynada görünce yadırgıyorum sürekli. Hiç bu halime alışamadım, alışmak da istemiyorum :KK43:

kizlar ben de ayniyim 53 le hamiskaldim 75 le bitirdim dogumdan 1 hafta sonra 64 dum.su anda 63 um terazinin ibresi takili kaldi 63 de :-))
bu arada biraz dikkat etmek adina sadece sabahlari ekmek yiyiyorum.onun disinda ekmek yememeye basladim.ayrica abur cuburu da kestim.canim tatli cektiginde de meyve ya da kuru kaysi yiyorum.ya da sutlu tatli yaptiysam onu yiyorum.bakalim ise yarayacak mi???
bebisler sutten kesilmeden biraz kilo versek coookkk iyi olur yoksa sonra daha zor veririz???

ben bu konuda hiç sıkıntı çekmedim çok şükür ne rejim yaptım ne yedigimden kıstım 17 kilo almıştım hamileyken 15 kilom gitti eşim daha verme diyo ama elimde degil ek bi çaba harcamıyorum:teytey::teytey:

ya ben çok fena durumdayım. 57 kilo(hamilelikten önce de kilo aldıydımsenağlama) hamile kaldığımda oldu 80 kilo doğumda, şimdi 72 kiloyum. aynaya bakamıyorum artık o kadar yabancı geliyorum kendime. hamile kıyafetlerimi giyiyorum şimdilik, alışveriş yaparsam bu halimle kalırım öyle diye korkuyorum açıkçası. başlıycam artık spor ve düzgün beslenmeye, malum diyet yapamıyoruz. en azından ben az yersem ciddi ciddi süt azalıyo.

pazartesi başlıyoruum var mı bana katılan.. :eek:

canım ben yemegi sevmiyorum kızkende böyleydim yemek yemezdim sizede tavsiyem yemeyin bol hareket

canım benimm.keşke bende senin gibi yemeği sevmeseydimm.ama ben çok seviyorum .... akşama kadar internetten yemek bakıyom acep ne yapsam diye :KK43:(((( yapıyorummm sonrada afiyetle yiyorummm.bende olmasın kilolarda kimde olsunnnn.ama eskidende yerdim kilo almazdımmm şimdi ne oldu bannaaa.:sm_confused::sm_confused:

arkadaşlar benimde sütüm azalmaya başladı ve bitçek diye korkuyorum.benimde başım kilolarımla dertte, kaç kg olduğumu bilmiyorum ama kesin kilo aldım :KK43:((( emziriyorum diye rejim falan da yapamıyorum, bütün gün kızımla pestilim çıkıyor kendime vakit ayırıp spor yapmaya vaktim yok.korse takmıyorum ne işe yarıyor ve nasıl bi korse takıyorsunuz arkadaşlarrr??? mide göbek kocamannnn yaaa:KK43:(

sıkılaştırıcı ve selülit giderici krem kullansak zararı olmaz dimi süte :sm_confused:

55 kiloyla hamile kaldım 80 kiloyla dogurdum :KK43:( çok aldım ama suan 66 yım hiç bişe yapmıyorum süt veriyorum die bir ayakta canavar birde memede canavarım var onlar bende bu gidişle kilo bırakmicak gibi me geliyo

arkadaşlar benimde sütüm azalmaya başladı ve bitçek diye korkuyorum.benimde başım kilolarımla dertte, kaç kg olduğumu bilmiyorum ama kesin kilo aldım :KK43:((( emziriyorum diye rejim falan da yapamıyorum, bütün gün kızımla pestilim çıkıyor kendime vakit ayırıp spor yapmaya vaktim yok.korse takmıyorum ne işe yarıyor ve nasıl bi korse takıyorsunuz arkadaşlarrr??? mide göbek kocamannnn yaaa:KK43:(
GeBeBe, Emzirme Ürünleri, Giyim & İç Giyim, Elija, Elija Doğum Sonrası Toparlayıcı Korse ben bu üründen kullandım şimdi hiç birşeyim kalmadı:))

Kızlar ben bu korse işini çok araştırdım en son bir doktorun yazısını gördüm korsenin hiçbir faydası olmadığı gibi göbekte kalıcı sarkmalara neden oluyormuş elastikiyetini bozarak.
Aslında biraz dikkat etsek ve spor yapsak birşeyimiz kalmayacak ama hiç halim yok
2 gündürde acayip iştahım var kesin yarım kilo almışımdır.Daha vermem gereken 9 kilo daha var :KK43:((((((

yettiim kızlar.. ben önceden gittiğim diyetisyenime mail atarak başladım bugün olaya. metabolizma hızlandırıcı bir içecek vermişti önceden, şimdi emzirirken de içilebilir mi diye de sordum, zararı yoksa hemen kaynatıcam.
korseyi benim doktorum da önermemişti, hatta beklenenin tam aksine kasların çalışmasına engel olur demişti, ama kullanan ve çok memnun kalanlar da var. ben mekik çekmeye başlıycam kızdan ve işlerden fırsat kalınca.

korse takınca göbeği giden insanlar biliyorum ama doktorlar tavsiye etmiyor.ben denemedim fakat 6.aya kadar göbek kuculuyormus.benim de 9 kılo fazlam kaldı ve kendimi zor tutuyorum.hamile kalınca +300 kalorı emzirirken+500 kalorı almak yeterli imiş aslında ama nasıl uygularız bılmıyorum...

X