Kilolarımız ne durumda :(((((

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
hamile kaldığım kilo- 60
toplam aldığım-14
doğumdaki kilo-74
doğum sonrası-69
verlen kilo-2
şimdiki kilo-67
hedef-60
kalan-7
Ama son günlerde hiç veremiyom.biraz diyet yapamıyorum sütüm kesilir diye ama hiç de veremiyom.kızlar sizler ne durumdasınız ...neler yapıyorsunuz.özellikleri ne yapacaz bu kalan göbişleriiii:CüvCüv::CüvCüv:

53 kiloyla hamile kaldım.73 kiloyla doğuma girdim.şimdi 55 kiloyum.sezeryan olduğum için göbeğim kocaman duruyo.

menekşecim ikizler seni çok yormuş anlaşılan:))maşallah

ben şimdiye kadar hiç birşey yapmadım.aksine deli gibi yedim.ama son zamalarda oğlum çok yoruyor beni.sanırım bir iki daha gider..

Vala ben berbat durumdayım. Kilomu yazmaya utanıyorum ama şunu söyleyebilirim, hiçmi hiç veremedim.
Eşim bebek 20 günlükken yurtdışına gitti (doğumda gelmişti zaten) tek başımayım.
stresten sanırım hep tatlı istiyor canım. Yemeyince, kendimi tutunca sütüm ciddi derecede azalıyor. Hiç uyku yok desem yeridir. oğlum uyanmasa bile ben yarım yada 1 saatte bir uyanıyorum.
Gündüz yemeden duruyorum, gece zıvanadan çıkıyorum.
Ben çikolatacıyım, dükkana gidince dolduruyoruz 8 yaşındaki kızımla.
Gece kalkıp kalkıp yiyorum. 2 gün sonra kızım soruyor anne nerde çikolata şekerler diye. Ben de dükkanda unutmuşum kızım diyorum.
Çok çok moralim bozuk.
Kimse yok yanımda. Biraz yüzmek yada fitness yapmak istiyorum, sitede var, uzak bir yere bile gitmek zorunda değilim 45 dk. 1 saatim olsa yeter. ama ne mümküm, 8 yaşındaki kızıma bırakamam ya. bırak sporu banyo yapmak için bile birinin gelmesini bekliyorum, bir arkadaşım, annem yada görümcem gelince banyo yapabiliyorum.:çok üzgünüm:
Ha bu arada nerde olursam olayım, nutella kavanozuda yanımdan eksik olmuyor.

çok mutsuzum çoooooook...

52 ile hamile kaldım
60 ile doğum yaptım
55' e düştüm doğum sonrası
50 kg şuan burda kalmak için dikkat ediyorum

öle deme seryacım ya senağlama maşallah sağlıklı sıhatli 2 tane evladın var bi süreç geçiriyoz hepimiz geçecek düzelecek herşey. 2 çocuk gerçekten zor biliyorum anlıyorum seni ama çocukların için dik dur sende verirsin kilo ne yani şimdi hepimiz sütümüz için yiyiyoruz öle düşün ve üzülme.
eşin neden yurtdışında ne zaman dönecek;?

67 kilo ile hamile kaldım, 80 kilo ile doğuma girdim, doğumdan 1 hafat sonra 64 kiloydum...kemiklerim sayılıyodu bebeğimi tutamayacak kadar güçsüzdüm, vitaminle yemekler 70 oldum ve göbeğim var , göbek için ne yapmam gerek kızlar...

hamile kaldığımda 70 kiloydum
doğuma girdiğimde 88 kilo
doğumdan bir hafta sonra 78 kilo
şu anda 76 kiloyum
hedefim 65 kilo..
Allahtan boyum uzunda kurtarıyorum yoksa kocam bile benden zayıf valla cokacimcoook

serayyyyy canım böyle yapma üzme kendini , iki tane yavrun var , insanlar neler yapıyorlar çocuk sahibi olabilmek için , çok şanslı bir kadınsın sen , tabi sen de biliyorsun çocuklarının değerini ama toparla kendini , hayata güzel bak :)))
bak ben hamilelikte çok saldım kendimi , 18 kilo aldım ama doğurur doğurmaz kilo vermek için içimde inanılmaz bir istek vardı nedeniyse oğlum büyüdüğünde bebeklik fotoğraflarına baktığında annesini güzel görsün diye kaydirigubbakcemile3 sen de neşeli olmaya çalış , nutella kavanozunu at çöpe hemen , hem 8 yaşında kızın varmış onun için de hiç sağlıklı diil küçük yaşta bu kadar çikolata-şeker yemesi , bol bol meyva yiyin , çocuklarını al gezmeye git , sitede oturuyomuşsun at bebişini arabasına yürüyüşe çık..
benim oğluş 3 aylık olucak nerdeyse bu süreçte öğrendiğim tek şey pozitif bakmam gerektiği yoksa insan çok kolay depresyona girebiliyor , kendini salabiliyor.. lütfen topla kendini ... öpüyoruz seni kocaman

seraycım bugünler de geçecek...kendinle gurur duymalı ve güçlüolmalısın.sen bir annesin unutma.dünyanın en güzel makamı.ammmaann kilodaneymiş...şimdideğil sonra elbet verilir.

ama nuttella çöpe lüffen ..hadi ama..ona hayır diyorum.çünkü çok güzel ...onu unut :))hemen

ben 53 kilo ile hamile kaldım
68 kilo ile doğum yaptım
doğumdan bir hafta sonra 59 kg idim.şimdi kesin bilmiyorum,ama her gören çok zayıflamışsın diyo.
ama benim canım bişey yemek istemiyor,yemeyince de sütüm olmuyo,canım bişey yemek istediği zaman da kızımdan fırsat bulup hazırlayamıyorum.ama kilo falan düşünmeden salça ekmek bile olsa süt olsun diye herboşlukta bişeyler yiyorum canım istesin yada istemesin.
önemli olan bizim ve bebeğimizin sağlığı değil mi kızlar,o yüzden lütfen kilo veremedim diye üzmeyin kendinizi.ben de ilk başlarda eşime durmadan çok mu şişmanım rejim yapcam,ay fotoğrafta bile belli çok kilo almışım diyodum.sonra bigüm 01:00 kadar kızımı bırakamamıstım kahvaltı yapamadım bakti yavruma süt gelmiyo,geliyo da çook az.ondan sonra her fırsatta yemeğe basladım zeten uyku ve yemek düzenimiz olmadığı ve de emzirdiğimiz için zaten kilo vereceğiz CANINIZI SIKMAYINkaydirigubbakcemile5

CANIM ÜZME KENDİNİ BENDE AYNI SENİN GİBİYİM:) YANİ HİÇ KİLO FALAN VEREMEDİM. KİLOMU DA HİÇ SÖYLEMİYİM. HAMİLELİĞİMİN SON İKİ AYINDA OKADAR ÇOK KİLO ALMIŞIMKİ FARKETMEDEN. ZATEN Bİ KARNIM VARDI GÖREN KORKARDI . BU ÜÇÜZ FALAN DİYORLARDI O DERECE. EŞİM SAĞOLSUN BEBEK AKILLI OLSUN KEMİKLERİ GÜÇLÜ OLSUN TENİ GÜZEL OLSUN FALAN FİLAN DİYE CEVİZ FISTIK MUZ AKLINA NE GELİRSE ZORLA YEDİRDİ HEMDE ÇOK ÇÇOKK YEDİMM.O YÜZDEN DE ŞİMDİ BİŞEY DİYEMİYO HALİYLE AMA BEN BUNALIMDAYDIM SENN DEDİĞİN GİBİ. AMA ARTIK TAKMIYORUM NİYE BİLİYOMUSUN. Bİ ARK.VAR BEBEĞİ OLMUYO ONA OĞLUMDAN BAHSEDEMİYORUM BİLE ÜZÜLÜR DİYE. BİR TANESİ VAR YAŞITIM AMA EŞİNDEN BOŞANDI DAHA ÇOCUK YAPMA OLASILIĞI BİLE YOK HENÜZ.KİMBİLİR NE ZMAN EVLENCEK TE ÇOCUK YAPCAK YAŞ OLMUŞ 30.BİR TANESİ VAR BEBEĞİNİ DÜŞÜRDÜ YANİ HALİME BİN KERE ŞÜKÜR OLSUNNN.DİYORUM.BEBEĞİM BEN İYİYZ ÇOK ŞÜKÜR. KİLO DA VERİLİR HERHALDE ŞİMDİ DÜŞÜNEMİYCEM YA BEBEĞİ Bİ HALE YOLA SOKALIM ÖNCE. DİMİ :)) SENDE BOŞVER YAA. kaydirigubbakcemile3

ben 64 kilo ile hamile kaldım 80 ile dogum yaptım. dogumdan sonra 71 kiloya düstm. daha sonrakı hafta 65 e kadar düstüm ama bugun 67 kiloyum ve gittikce kilo alıyorum. habire tatlıya saldırıyorum. patlayana kadar yemek yiyorum. nası gıtcek bu kılolar sımdı emzırmeyı bahane edıyorum ama ya veremezsem sonra dıye ıcım ıcımı yıyor :S

menekşecim ikizler seni çok yormuş anlaşılan:))maşallah

ben şimdiye kadar hiç birşey yapmadım.aksine deli gibi yedim.ama son zamalarda oğlum çok yoruyor beni.sanırım bir iki daha gider..

canım ben doğumdan 2 hafta sonra 55tim halada öyleyim.ikizler çok yoruyor beni evet ama onlar beni yordukça bende kendimi yemeye veriyorum. günde 3-4 çikolata yiyorum bazen gece mamaya kalktığımda bile yiyorum valla ne olacak sonum bilmem:)))

ben 69ile hamile kaldım 90 la doğuma gittim doğumdan sonra kilom 82 idi 10 gün sonra 78 oldum şimdide 75 im boyum 175cm en az 7-8 kilo daha vermek istiyorum ama nasıl bilmiyorum çalışmaya başlayınca koşturmaktan veririm diye düşünüyorum ama sıkıntıda yapmıyorum yaza kadar yolu var ne yapalım bebişlerimizi dünyaya getirdik

bende 60 kilo ile hamile kaldım 15,500 kilo aldım yani 75,500 ve şimdi 62 kiloyum rejim yapmıyorum tabiki oğluşumun sütü için ama kalkıpta helvalarada sarılmıyorum yani normal yemeğimi yiyorum emziriyorum diye abartıya kaçmıyorum

2 gündürde yürüyüş bandında yürüyorum şimdide yürümeye gidiyorum kızlar görüşürüzzzzzzzzzzzzz

65 le hamile kaldım 80 le doğurdum doğumdan sonra 74 tüm galiba,16 gün sonra 68 oldum 3 ay geçti hala ve hala 68 imsenağlama

47 ıle hamıle kaldım
57 ıle doguma gıttım
54 kılo ıle hastaneden cıktım
su an 51 kıloyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…