Kilo vermek istiyorum.

Arkafaslar zayiflama saygalarina grlsenize ben 5nci takimdayim ve bos yerleriniz var bence gelin yediklerinizi ictiklerinizi yazin hep beraber verelim

O psikolojiyi bilenlerin konuşması daha da çok can sıkıyor ya. Bu bebek doymuyor mu lafını bile duydum.
Canım derler neler derler neler . Millet boşluktan çeneye gayret . Ben sosyal ilişkilermde yakınımdır ama aile ve etrafındaki zevzekleri eleme konusunda harikayım . Bana da neler diyorlar bir bilsen bebeği olmuyor yok kilolu ... bunu dşyenlere evet kiloluyum hemen gidip vereceğim sen bekle diyorum

6 aylık bebeğim var benimde , şu an 20 kg fazlam var . Doğumdan sonra 10 kg fazlam vardı . Süt olsun diye 10 kg daha aldım ,çünkü bebegim mama yi kusuyordu . Bende süt azalacak korkusu başladı . Benim eşim bir gün olsun bana birsey demedi , burada esin için olumsuz bişey demek istemiyorum . Çünkü çok fazla kg yok şaka yapıyordur. Ama çevrem çok konuştu kg mu arkamdan yüzüme vs . Çok üzüldügum agladigim günler oldu . Yok ben emzirirken kg vermistim yok ben bu kadar almamistim diyen çok oldu . Ay nefret ettim ya birak bosver cidden o kadar az kg varki senin o hic bisey ,bu dis cikarma zamanlari cocugun huzursuzlugundan sende istah falan da kalmicak . Ben Şimdi akşam yemeklerini kestim . Bebegin ek gıda ya geçti çünkü sende kesebilirsin. Ekmeği de kesebilirsin. Ve tatlı şeyleri de .

Aman Allahım....

Eve
Evet baslicaz ek gıdaya inşallah. Ama yavaş başla dediler ona da. Oğlumun da kilosu ayina göre fazla. Alt iki dişi çıktı .
Kimse kınadığını yaşamadan olmezmış. Konussun dursunlar bakalım...

Bende sizin gibiyim 8,5 aylık bebeğim diyetisyenle sütümün etkilenmeyeceği şekilde beslenme programı ile başladık ve ben telefona uygulamalar indirip spor yapmaya başladım

Arkafaslar zayiflama saygalarina grlsenize ben 5nci takimdayim ve bos yerleriniz var bence gelin yediklerinizi ictiklerinizi yazin hep beraber verelim
Ben

Zayıflama takımlarında herkes aynı diyeti mi yapıyor? okudum ama anlaysmadim

Tatlım emzirirken kilo vermen daha kolay. Ama herhangi bir diyetisyene gidersen daha iyi olur

Diyeti övdün övdün adını söylemeden kayboldun :)
Adini bilmiyorum))) Bizim gelinin halasi doktor, o vermis geline. Gecen anneme sordum, onu pisircen, bunu yapcan, onu yiycen filan anlatti. Hic zamanim yok ugrasamam dedim ))) Bu diyette hic bi sekilde ac kalinmiyo onu biliyorum bir tek ))) Kendi ekmeyini bile kendin pisiriyorsun)))

8 kilo nedir verilir gider de.. eşiniz söylemleri ne olacak.. vücudunuzdan bir insan çıktı, doğum yaptınız elbetteki deformasyon olacak kaldı ki daha çok yeni. Daha da kilo alabilirdiniz. Ne olmuş yani. Aman aman bir kilonuz yok kilo vericem diye diyete girip sütünüzü azaltmayin.

Göbeğin sarmayla alakası yok, fazlalıklar gitmemiş göbek o yüzden var birde fazla kilo almışsınız hamilelik boyunca.İlk geveliğimde 80 kilo almıştım.İlk 6 ay 10 kilo fazlalık hiç eksilmedi.7. aydan sonra çok hızlı kilo verdim.Karataya hafif benzer diyet yaptım günde iki öğün vs, az yedim bazen aç kaldım.4-5 ay içinde 12 kilo verdim.2. hamileliğimde 12 kilo aldım 40 ım çıktığında göbekte yoktu kiloda.Yani mesele hamilelikte az kilo almak.Şimdide verebilirsiniz biraz diyet yapın.

Oww
Uzun iş desene
Ben bebekten fırsat bulup banyoyu zor yapıyorum

Bende 4 ay önce anne oldum sezaryan doğum.
Gebelik öncesi 56 gebelikte 54 e düşüp 73 le doguma girdim
Şuan 64 um

Eski kıyafetlerin içine girememek
Bingil bingil sezaryan göbeği ile elimden geldiğinde kendimi kısıp bol su
Işıyorum.
Günlük yaptığım egzersizler vardı. Ancak sayısı azdı. Karin çalışmıyorum.
Dikiş var diye .
Bende cuma zayıflama yarışmasına katıldım dün. Çok kısmıyorum ama ekmeği yeniyorum. Bugün bunları yaptım. Sende yapabilirsin.. birden yapma ara ara yap. Topla en azından zor gelir diyosan leslie yap ama 45 dk olanda benim oğlan sürekli ağladığı için bölmek zorunda kaliuodum
• yanlar. 200
• kol arka6a dambil 85
• Ayakta arkaya iki bacak 120
• Ayakta yana iki bacak 140
• Zıplama yok
• Yan Yatarak bacak kaldirma 140
• Yatarak kalça yukarı indir kaldır 140
• Yatarak eller topuklara 100
• Kalça yukarda 1 dk
• Yüz üstü kedi gibi yarim sınav. 100
• Yüz üstü bacaklar arkaya kaldır iki 90 bacak
• Kol egzersizi 250
• Twist 1000
• Squat 14

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…