Kilo vermek istiyorum.

selam diyeti öğrenebilir miyim? çok dua ederim :)

6 aylık lohusa kadının kilosu ile dalga geçmek ne kadar da kabaca ve düşüncesizce. Hiiiç takmayın. Ama kilo vermekten ziyade karın kaslarınızın sikilasmaya ihtiyacı var. Spor şart.

Genelde doğum sonrası 1 yılda eski haline dönülüyor.daha altı ay olmuş.verirsin canım merak etme.zaten en son göbek toparlanıyor.ben 7. Ayımda eski kiloma döndüm ama göbek bir süre benle kaldı.şimdilik yemekten kısma ama evde spor yaparsan süreci hızlandırırsın.kimseyide takma.

Diyet yapabilcegim bende sanmıyorum ztn. Zehir ettiriliyor

Takmamaya çalışıcam. Cevaplarini vericem. Moral oldu bana hepinizin yazdıkları. Teşekkür ederim kızlar

Oğlum 10 aylık , hala hamilelik kilolarımı veremedim. Yani diyet yapmıyorum, gayet de yiyorum o yüzden veremedim :)

Bugüne kadar annem hariç hiç kimse tek bir laf etmedi kilom hakkında. Laf edenin ağzına o lafı geri sokarım, kimsenin haddi değil kilom üzerine yorum yapmak.

Hele ki eşim, asla olumsuz bir cümle bile kurmadı. Ben kilomu dert ettiğimde ben seni her halinle seviyorum, sen nasıl mutlu olacaksan sağlıklı hissedeceksen öyle yap dedi. Sevgisinden ilgisinden hiçbirşey eksilmedi. Evlat vermişim ona, kilom mu sorun olacak ?

Yani lütfen kimsenin laf etmesine müsade etmeyin, tavır koyun, gerekirse konuşmayın görüşmeyin kilonuza laf edenlerle. Eşinize diyecek kelime bulamıyorum zaten, destek olacağına dalga geçmesi oldukça odunca.

doğum kilosu diyet yapılır spor yapılır verilir. Siz kendiniz hangi kiloda mutluysanız o kiloyla yaşayın.

Evladınız da sağlıkla büyüsün inşallah

Yine 8 kilo azmıs bende iki ay once dogum yaptım ve emzırdıgım ıcın cok acıkıyorum. Ustelık diyetisyene gıdıcektım 15 gun oldu arayalı 6 ay diyet yapamazsın gelme dedi bana bende saldım yiyorum off aslında cok canım sıkılıyor oncekı halime donmek istiyorum bu arada benim vermem gereken kilo 8#3=?

Emzirme döneminde olduğunuz için önünüze çıkan herhangi bir diyeti uygulamaya başlamamalısınız. Doktorunuzla konuşun bence bu konuyu. Onun dışında spor yaparak kilo verebilir ve sıkılaşabilirsiniz. Birçok anne hem spor yapıp formunu koruyor hem de çocuğunu emziriyor. Bu nedenle spor yapmanızı kesinlikle öneriyorum. Koşu olur, plates olur bir şekilde size uygun bir sporu kesin yapın ve diyet için de profesyonel birine danışın bence. İnanırsanız ve azimle devam ederseniz kesinlikle başarırsınız :)

Hamileyken yaptım pilates aslında. Sanırım şimdide yapabilirim

Aç kalarak değil doğru beslenip düzenli spor yaparak sağlıklı kilo verilir. Ben 10 kilo verdim. Eminim sende basarirsin. Öncelikle diyetisyene gitmelisin daha sonra da evde spor yapmaya baslarsin. Telefona yukleyebilecegin spor uygulamalari var çok işe yarıyor onları kullan. Azimli ol üstesinden gelirsin canım

Çok üzülüyorum toplum Doğum sonrası anneyi mahvediyor resmen mahvediyor .yok kilo yok bebek zayıf . Takılmayın Bunlara eşinize de gerekirse sert bir şekilde söyleyin bir canlıyı siz taşıdınız o değil

Hangi uygulamalar cnm

O psikolojiyi bilenlerin konuşması daha da çok can sıkıyor ya. Bu bebek doymuyor mu lafını bile duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…